Ajmo heterosexsualci.

Bustura

Aktivan član
Poruka
1.205
Nesto ste neraspolozeni.Monotonija i teska melanholija.Pored svega niste za drustvo.Odlazite u caffe koji vam je simpatican.ali u njemu neboravite iz razloga sto vasi prijatelji ga smatraju ezanimljivim.Odlicno idealna prilika da se navucem na sank i budem sam.
Ipak nakaci vam se osoba istog pola.Koja ima afinitete prema istom.Kako bi reagovali?Ili pak kako ste reagovali ako ste doziveli takvu situaciju.

Valjda i ovu gazdarica nece obrisati.
 
Evo gazdarice sa spuzvom... :mrgreen:
Sto se teme tice, pravo da ti kazem, ne bi mi uopste palo na pamet da me ta osoba zapravo muva... Morala bi bas da se potrudi i to mi nacrta, kako bih skapirala sta hoce... Sta bi potom bilo, pojma nemam...
Mozda bi me i privukla, ko bi ga znao... :roll:
 
Gazdarica:
Evo gazdarice sa spuzvom... :mrgreen:
Sto se teme tice, pravo da ti kazem, ne bi mi uopste palo na pamet da me ta osoba zapravo muva... Morala bi bas da se potrudi i to mi nacrta, kako bih skapirala sta hoce... Sta bi potom bilo, pojma nemam...
Mozda bi me i privukla, ko bi ga znao... :roll:
Ma znam ja to i mene privlace razne stvari.Ali dali to znaci da se neponavljamo i da se nebrisem.ILI :roll:
 
Bustura:
Nesto ste neraspolozeni.Monotonija i teska melanholija.Pored svega niste za drustvo.Odlazite u caffe koji vam je simpatican.ali u njemu neboravite iz razloga sto vasi prijatelji ga smatraju ezanimljivim.Odlicno idealna prilika da se navucem na sank i budem sam.
Ipak nakaci vam se osoba istog pola.Koja ima afinitete prema istom.Kako bi reagovali?Ili pak kako ste reagovali ako ste doziveli takvu situaciju.

Valjda i ovu gazdarica nece obrisati.

Tebi bi mogao da se nakaci neki profesor srpskog jezika... (spojis lepo sa korisnim)
 
Bustura:
Nesto ste neraspolozeni.Monotonija i teska melanholija.Pored svega niste za drustvo.Odlazite u caffe koji vam je simpatican.ali u njemu neboravite iz razloga sto vasi prijatelji ga smatraju ezanimljivim.Odlicno idealna prilika da se navucem na sank i budem sam.
Ipak nakaci vam se osoba istog pola.Koja ima afinitete prema istom.Kako bi reagovali?Ili pak kako ste reagovali ako ste doziveli takvu situaciju.

Valjda i ovu gazdarica nece obrisati.
Jednostavno sam pogledao po autobusu i seo pored jedne drugarice koja je igrom slucaja sedela sama dva reda iza mene.
 
Krupan, izrazito crn, sa "spojenim" obrvama. Dobra drugarica ga moli da izadju na mesto gde svira znameniti orkestar gde ona dobro poznaje pevaca i zaljubljena je u njega do usiju. Pristaje. Citavo vece, pevac im se smeska, pauze provodi za njihovim stolom, ali "Selmu" peva sa posebnim zarom ne skidajuci pogled sa njihovog stola. Ona je "na sedmom nebu", on hoce da ode smatrajuci da je svoju ulogu odigrao i da je logican sled dogadjaja da kad se program zavrsi, ona i pevac izadju zajedno. Ipak ostaje na molbu svoje drugarice...
Pevac ih poziva kod sebe u stan i tamo nasem junaku izjavljuje ljubav... Ovaj ostaje zabezeknut, ona place, pevac je duboko povredjen posto je odbijen...

PS Mozda sam promasila temu, ali kad god cujem "Selmu" umirem od smeha iako mi je on ispricao ovaj dogadjaj uz prethodno obecanje da ga necu zezati...
 

Back
Top