Zelim da pevam na MTV-u!
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 35

Tema: Zelim da pevam na MTV-u!

dj_marche
    Guest

Podrazumevano Zelim da pevam na MTV-u!

imam veoma lep glas i veoma lepo pevam! idem i u muzicku skolu. imam 14 godina. volela bih kada napunim 18 godina da pevam na Mtv-u i da izdam CD za "sony music" u americi.Da li je to uopste moguce i sta je sve potrebno da bih to uspela?

Poznat VisionOfDisorder (avatar)
    Učlanjen
    06.05.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    143

Podrazumevano

Ti.To.Neces.Uspeti.

Aktivan član
    Učlanjen
    04.05.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    67

Podrazumevano Re: Zelim da pevam na MTV-u!

Citat Original postavio dj_marche
    imam veoma lep glas i veoma lepo pevam! idem i u muzicku skolu. imam 14 godina. volela bih kada napunim 18 godina da pevam na Mtv-u i da izdam CD za "sony music" u americi.Da li je to uopste moguce i sta je sve potrebno da bih to uspela?

Aktivan član
    Učlanjen
    04.05.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    67

Podrazumevano Pa...:))))))))

Pa,moze se to i izvesti.Sama kazes da imas mnogooooooooo dobar glas,da ides u muzicku,e sad jos da nadjes i mnogoooooooooooooooooooo dobrog sponzora evropskijih shvatanja,americkim vezama,mozda i uspes.Ko to zna.Svojevremeno,taj covek je i dan danas ziv,eno ga u Skoplju,takve i vece poslove(namestanje Pesme Evrovizije,recimo) radio je i zavrsavao veliki mag Vladimir Dzarovski!Neprevazidjeni...danas,he danas tesko to,ali ko zna,sreca se il dogodi il ne dogodi.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    01.05.2003.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

pa to je i Karleusha rekla samo neshto je nema.. hm..

Zainteresovan član blackground (avatar)
    Učlanjen
    04.05.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

Mnoooogo je bitnije kako izgledas nego kako pevas, veruj mi...

Primećen član
    Učlanjen
    01.05.2003.
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano

pa plati par hiljade eura pa ces biti na mtv-u svaki dan:)

Obećava
    Učlanjen
    14.05.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano Re: Zelim da pevam na MTV-u!

Citat Original postavio dj_marche
    zelio bi i ja mnogo toga npr igrati u NBA i biti najbolji osvojiti 24 finala (al to je vec druga tema)sta ti mislis da se dolazi olako eeeee

Primećen član
    Učlanjen
    01.05.2003.
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano

ma zelela bih i ja da me opali jedna sestica na lotu, al nista od toga, svi mi imamo zelje, neke se zelje mogu cak i ostvariti, za koje je potrebna samo volja, a neke ostaju samo zelje.....

Početnik
    Učlanjen
    15.05.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano mhmee:))

Rodi me majko srecnog pa me u blato baci:))))))

Primećen član
    Učlanjen
    01.05.2003.
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano

ahhahahah

ANGEL*
    Guest

Podrazumevano

NARAVNO DA JE MOGUCE! E AJDE AKO OCES DA PEVAMO ZAJEDNO JER JE TO I MOJA ZELJA!

Primećen član
    Učlanjen
    01.05.2003.
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano

evo pevacu i ja isto:)

die_happy85
    Guest

Podrazumevano ^^**^^

ok, jos samo da nadjete ostatak band-a pa da vam budem dirigent. Skromno?

???
    Guest

Podrazumevano mala

ne zanosi se!!!

VOKATIV-A
    Guest

Podrazumevano

E NEMOGU DA VERUJEM KOLIKO STE PAKOSNI I SIRITE NEGATIVNU ENERGIJU !!!!!!!STVARNO SAM ZGRANUTA ! PA TAKVI KAO VI KOJI TAKO DISTRUKTIVNO RAZMISLJAJU ,PITAM SE STA MOGU I DA OCEKUJU U SVOM ZIVOTU ? KOJI USPEH ,KOJI OSVOJEN CILJ? OVDE SMO DA BI REALIZOVALI SVOJE ZELJE ,NEKIMA USPEVA -NEKIMA NE ; NE VIDIM ZASTO BI JEDNU 14-GODISNJU MLADU OSOBU PUNU ZELJE DA SE AFIRMISE U JEDNOM ODREDJENOM DOMENU OBESHRABRAVALI I NEGIRALI TU MOGUCNOST.IMA CITAV ZIVOT PRED SOBOM ,RADICE NA SEBI AKO JE TAJ CILJ BUDE I DALJE INTERESOVAO ,I SIGURNA SAM DA CE IMATI SNAGE DA GA DOSTIGNE .JA SAM VERUJTE MI CUDA VIDELA -ALI BAZA ISTIH JE RAD NA SEBI !NIKO ALI NIKO NE MOZE DA OSPORI OCIGLEDAN KVALITET.
    KO STE VI DA ZNATE SVE ,I DA SUDITE BEZ DA VIDITE I CUJETE ?????????
    U OVOME STE STVARNO SVI SRBOVALI ,PRVO SUDITE A TEK ONDA ANALIZIRATE !RAZMISLITE O SVIM LJUDIMA KOJI SU USPELI DA POKAZU KVALITETNE STVARI SVETU? DA SU SEDELI KUCI I KRITIKOVALI A NE ULAGALI I RADILI NA SEBI ,MI ZA NJIH NE BI NI CULI !I ZNAJTE DA TO SAMO KOD NAS SE POSTAJE SLAVNI PREKO NOCI SA JEFTINIM IZGLEDOM I TRA, LA, LA ,PESMICAMA ,ALI NE ZNACI DA ULAGANJE VELIKOG TRUDA JE GUBLJENJE VREMENA ,POSTOJI OSIM PROFESIONALNOG I LICNI RAST ,PA I BEZ MEDIJSKOG USPEHA MOZE SE BITI ZADOVOLJAN BAREM STO SE POKUSALO DA SE ZELJAMA PRIBLIZI;DA SE SRUSE NEKI TABUI I DA SE VIDI STA JE SA DRUGE STRANE ZIDA!MOZDA CE SE I MISLJENJE PROMENITI ,ALI SVAKO IMA TO PRAVO DA PROBA - BICE SE BOGATIJI ZA JOS JEDNO ISKUSTVO .VIDITE TO KAO NEKI GUBITAK ...VREMENA ,ILI ZALUDJIVANJE ?!?! CAK I DA JE TAKO - BICETE SIROMASNIJI ZBOG TOGA ??????????????????NE BIH SE ZAKLELA !
    DAKLE DEVOJCICE ,IMAS MOJU PUNU PODRSKU ,SAMO NAPRED SA NOGAMA CVRSTO NA ZEMLJI ,I KLONI SE LJUDI KOJI TI IMPUTIRAJU NEGATIVNE VIBRACIJE ,OSLONI SE NA MISLJENJA PROFESORA ,I STRUCNJAKA I NE ZABORAVI SRECA JE SAMO 1% SVE OSTALO JE TVOJ TRUD!

Primećen član DEVIL (avatar)
    Učlanjen
    31.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    62

Podrazumevano hm

Moguce je ako ti imas SRECE k'o niko na ovoj planeti

Premda sumnjam. Bas fino sto imas lep glas. Stavi nam neku pesmicu, ako imas na net pa da cujemo glasic.

Gost255
    Guest

Podrazumevano Sto da ne!

Ako smatras da posedujes glasovne kvalitete i da imas barem prosecan izgled (bolji ti ne treba, pogledaj Britni Spirs bez smineke) ucini sve napore da uspes, pa ako uspeh izostane, bar ne mozes kad ostaris reci da nisi ni probala.

Prokrstari malo po mtv ovom sajtu i videces kakvih sve papana ima. Zato, drzi se skole i veruj u sebe, jer niko ne moze vise da ti pomogne nego ti sama. :wink:

chief
    Guest

Podrazumevano

dj marche, ako te stvarno interesuje muzicka karijera u americi ja cu ti ostaviti moj e mail jer nije mjesto ovde da pricamo o tome pozdrav

Guest

Podrazumevano

i tata bi sine ali nemoze

XL
    Guest

Podrazumevano zelimj da pevam na mtv

imas moju punu podrsku ja cu da ti pomognem koliko bdem u mogucnosti moj broj je 9949-163-253-30-08 pa mk se javi i dogovoricemo se o poslu

Guest

Podrazumevano Re: mala

Citat Original postavio ???
    ne zanosi se!!!
    E SHTO STE NEGATIVNI !!!
    a sto ne bi moglo kad svi mogu shto ne moze i m.

Guest

Podrazumevano Re: Sto da ne!

Citat Original postavio Gost255
    Prokrstari malo po mtv ovom sajtu i videces kakvih sve papana ima. Zato, drzi se skole i veruj u sebe, jer niko ne moze vise da ti pomogne nego ti sama. :wink:
    pa pre fazon nego izled. Ja ne pratim MTV ali nisu tamo samo lutkice !! Evo pade mi na pamet eni lenoks. ili sigurno ima nekih jos ali nisam bas u toku.

El Nix
    Guest

Podrazumevano Loco 100%

pa da li ti si tacan(a)? MTV nije za svakoga... 8) Za mene mozda Salim se! Nadam se da ces da uspes i probijes se! I ja imam 14

Obećava
    Učlanjen
    11.09.2003.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Radi na svom talentu koji posedujes uspeces ako verujes u sebe...cmok

Slične teme

1. Zelim...
    Autor Aleksej_BASO u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 09.03.2006., 01:51
  2. volim da pevam!!!!!!!!
    Autor providence girl u forumu Muzika
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 06.05.2005., 10:54
  3. Zelim...................................
    Autor bojke u forumu Arhiva
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 24.01.2005., 14:01

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •