Zelim da pevam na MTV-u!

  • Začetnik teme dj_marche
  • Datum pokretanja
D

dj_marche

Gost
imam veoma lep glas i veoma lepo pevam! idem i u muzicku skolu. imam 14 godina. volela bih kada napunim 18 godina da pevam na Mtv-u i da izdam CD za "sony music" u americi.Da li je to uopste moguce i sta je sve potrebno da bih to uspela?
 
Pa,moze se to i izvesti.Sama kazes da imas mnogooooooooo dobar glas,da ides u muzicku,e sad jos da nadjes i mnogoooooooooooooooooooo dobrog sponzora evropskijih shvatanja,americkim vezama,mozda i uspes.Ko to zna.Svojevremeno,taj covek je i dan danas ziv,eno ga u Skoplju,takve i vece poslove(namestanje Pesme Evrovizije,recimo) radio je i zavrsavao veliki mag Vladimir Dzarovski!Neprevazidjeni...danas,he danas tesko to,ali ko zna,sreca se il dogodi il ne dogodi.
 
dj_marche:
imam veoma lep glas i veoma lepo pevam! idem i u muzicku skolu. imam 14 godina. volela bih kada napunim 18 godina da pevam na Mtv-u i da izdam CD za "sony music" u americi.Da li je to uopste moguce i sta je sve potrebno da bih to uspela?
zelio bi i ja mnogo toga npr igrati u NBA i biti najbolji osvojiti 24 finala (al to je vec druga tema)sta ti mislis da se dolazi olako eeeee
 
E NEMOGU DA VERUJEM KOLIKO STE PAKOSNI I SIRITE NEGATIVNU ENERGIJU !!!!!!!STVARNO SAM ZGRANUTA ! PA TAKVI KAO VI KOJI TAKO DISTRUKTIVNO RAZMISLJAJU ,PITAM SE STA MOGU I DA OCEKUJU U SVOM ZIVOTU ? KOJI USPEH ,KOJI OSVOJEN CILJ? OVDE SMO DA BI REALIZOVALI SVOJE ZELJE ,NEKIMA USPEVA -NEKIMA NE ; NE VIDIM ZASTO BI JEDNU 14-GODISNJU MLADU OSOBU PUNU ZELJE DA SE AFIRMISE U JEDNOM ODREDJENOM DOMENU OBESHRABRAVALI I NEGIRALI TU MOGUCNOST.IMA CITAV ZIVOT PRED SOBOM ,RADICE NA SEBI AKO JE TAJ CILJ BUDE I DALJE INTERESOVAO ,I SIGURNA SAM DA CE IMATI SNAGE DA GA DOSTIGNE .JA SAM VERUJTE MI CUDA VIDELA -ALI BAZA ISTIH JE RAD NA SEBI !NIKO ALI NIKO NE MOZE DA OSPORI OCIGLEDAN KVALITET.
KO STE VI DA ZNATE SVE ,I DA SUDITE BEZ DA VIDITE I CUJETE ?????????
U OVOME STE STVARNO SVI SRBOVALI ,PRVO SUDITE A TEK ONDA ANALIZIRATE !RAZMISLITE O SVIM LJUDIMA KOJI SU USPELI DA POKAZU KVALITETNE STVARI SVETU? DA SU SEDELI KUCI I KRITIKOVALI A NE ULAGALI I RADILI NA SEBI ,MI ZA NJIH NE BI NI CULI !I ZNAJTE DA TO SAMO KOD NAS SE POSTAJE SLAVNI PREKO NOCI SA JEFTINIM IZGLEDOM I TRA, LA, LA ,PESMICAMA ,ALI NE ZNACI DA ULAGANJE VELIKOG TRUDA JE GUBLJENJE VREMENA ,POSTOJI OSIM PROFESIONALNOG I LICNI RAST ,PA I BEZ MEDIJSKOG USPEHA MOZE SE BITI ZADOVOLJAN BAREM STO SE POKUSALO DA SE ZELJAMA PRIBLIZI;DA SE SRUSE NEKI TABUI I DA SE VIDI STA JE SA DRUGE STRANE ZIDA!MOZDA CE SE I MISLJENJE PROMENITI ,ALI SVAKO IMA TO PRAVO DA PROBA - BICE SE BOGATIJI ZA JOS JEDNO ISKUSTVO .VIDITE TO KAO NEKI GUBITAK ...VREMENA ,ILI ZALUDJIVANJE ?!?! CAK I DA JE TAKO - BICETE SIROMASNIJI ZBOG TOGA ??????????????????NE BIH SE ZAKLELA !
DAKLE DEVOJCICE ,IMAS MOJU PUNU PODRSKU ,SAMO NAPRED SA NOGAMA CVRSTO NA ZEMLJI ,I KLONI SE LJUDI KOJI TI IMPUTIRAJU NEGATIVNE VIBRACIJE ,OSLONI SE NA MISLJENJA PROFESORA ,I STRUCNJAKA I NE ZABORAVI SRECA JE SAMO 1% SVE OSTALO JE TVOJ TRUD!
 
Ako smatras da posedujes glasovne kvalitete i da imas barem prosecan izgled (bolji ti ne treba, pogledaj Britni Spirs bez smineke) ucini sve napore da uspes, pa ako uspeh izostane, bar ne mozes kad ostaris reci da nisi ni probala.

Prokrstari malo po mtv ovom sajtu i videces kakvih sve papana ima. Zato, drzi se skole i veruj u sebe, jer niko ne moze vise da ti pomogne nego ti sama. :wink:
 
Gost255:
Prokrstari malo po mtv ovom sajtu i videces kakvih sve papana ima. Zato, drzi se skole i veruj u sebe, jer niko ne moze vise da ti pomogne nego ti sama. :wink:

pa pre fazon nego izled. Ja ne pratim MTV ali nisu tamo samo lutkice !! Evo pade mi na pamet eni lenoks. ili sigurno ima nekih jos ali nisam bas u toku.
 

Back
Top