Slika ... ili video... a mozda i poziv

Imam ga, ali samo za neku hicu...
A imala sam ga dok sam bila u Beogradu i obilato ga koristila...
Proklinjem dan kada sam pocela sa chatovanjem, ljubavisanjem preko telefona sa osobom koja nije imala mu.da da mi kaze da je kraj... ali bolje da cutim, mozda se i on ovuda muva... ali, nikada mu to necu oprostiti.
Bilo, ne povratilo se.
 
Mene je poceo mobilni telefon da zivcira... sms je super ali mislim da se preskace mnogo prepona .. U pocetku veze: skracuje se vreme dogovora i iscekivanja, 10 puta se promisli pre nego sto se nesto napise, mnogo vise je lazi nego pre jer je lakse napisati i kliknuti send umesto uzivo. U vezi: non stop si dostupan... posle veze: pateticne poruke koje niko ne bi napisao pismom i poslao vec se desi trenutak necije slabosti i klik...
Ustvari meni je pun qraz i interneta i mobilnog i svega sto nije uzivo.
 
Mene je poceo mobilni telefon da zivcira... sms je super ali mislim da se preskace mnogo prepona .. U pocetku veze: skracuje se vreme dogovora i iscekivanja, 10 puta se promisli pre nego sto se nesto napise, mnogo vise je lazi nego pre jer je lakse napisati i kliknuti send umesto uzivo. U vezi: non stop si dostupan... posle veze: pateticne poruke koje niko ne bi napisao pismom i poslao vec se desi trenutak necije slabosti i klik...
Ustvari meni je pun qraz i interneta i mobilnog i svega sto nije uzivo.[/QUOTE]

:lol: bash se ne vidi...:lol:
 

Back
Top