Sve o Dreamboxu

Ljudi moze li neko hitno da mi odgovori, hteo bih da povezem dreambox 500s sa kompom, i otisao sam u prodavnicu da kupim null modem kabal a oni su me pitali koji kabal hoces? Zenski-zenski, muski-muski ili koji vec? Inace imam tv samsung 72cm, moze li neko da mi kaze koji null modem kabal da kupim? Unapred zahvalan.
 
Predlazem ti da kupis ruter Siemens Speed Stream 6515, ja sam pre neki dan stavio njega umesto starog Conexanta-Sezampro i prezadovoljan sam.CS mi radi odlicno,osim toga ima Wireless-signal je odlican.Cena mu je oko 25e,ja sam ga dobio od Sezampro uz doplatu 1100din.
Koristim risiver DM 500S,image Gemini 4.6(MAC-originalna 00:09:34....) i gbox.
 
Halo Raja ! Evo i mene medju vama , jest da sam novi al sam i stariji-te se nadam da vam necu biti dosadan,a zeleo bi nesto i nauciti od vas. Za sada samo toliko- Pozdrav za sve vas i javit cu se ponovo kad zavrsim poresku dokumentaciju, Sretno!
 
pozdrav svima

hteo bih nešto da pitam, unapred se izvinjavam ako gnjavim-čitao sam i video da može ali neznam kako??? ubaciti ključeve ručno u dream 7020si?
spojio sam PC sa dreamom preko nullmodem kabla pa me i to interesuje, kako da znam da mi je konekcija između njih OK i ako se može preko istog ubaciti ključevi?
imam stari telekomov ruter sa samo jednim portom pa on ide na PC a dok nebudem uzeo neki sa više ovo što sam gore napisao me živo interesuje!
još jedanput se izvinjavam ali su mi i posle ovoliko čitanja i noćnog bdenja neke stvari ostale nejasne.
unapred hvala i pozdrav juannelle
 
Poslednja izmena:
Jel moze neko da mi objasni ubacivanje liste kanala za dm500s, Ja skinem sa neta zipovan fajl gde su podeseni sateliti npr od 30e do 30w ali neznam kako i gde da ih ubacim u dm500s, kljuceve znam al ovo mi je problem.
Please help...
 
Jel moze neko da mi objasni ubacivanje liste kanala za dm500s, Ja skinem sa neta zipovan fajl gde su podeseni sateliti npr od 30e do 30w ali neznam kako i gde da ih ubacim u dm500s, kljuceve znam al ovo mi je problem.
Please help...

treba ti program "dreambox edit", tu uđeš otvoriš fajl na kome si sačuvao listu kanala, (OPEN); 2X klikneš na nju i onda ideš na opciju FTP a zatim toga na "send files to dreambox", sačekaš da se učita pa kada se to završi ideš na opciju " reload settings to dreambox" ideš na refresh i to je to, na kraju restartuješ risiver i vidiš koju si listu kanala ubacio.
 

Back
Top