PMS

I meni je ljubavi tesko da se iskontrolisem, skoro nemoguce .. i sta cemo sada? Da se poubijamo ili da se svako iskulira kako god zna i ume, makar se i sklonio dok ga ne prodje?

ne sreco. u tim situacijama obozavam musku sposobnost da iskuliraju. to tako treba da bude. zato vas volimo :P
 
jes majku mu....
ovaj deo oko piva mi najzaliji...
A nekad, sednes "pred prodavnicu" , sastavi se ekipa, naruci gajba i redno...
e sad nema vise...omatorilo se pod jedan...pod dva, ne ide...ce da kazu: vidi, kak ga nije sramota...
eee zivote...da mi je opet onih bezbriznih 20 godina...
 
Tu sam! Slava mi:) pa se nema vremena. Nego da kazem da je sve u PMS-u, sto je nekako u njoj probudilo ljubomoru i nesigurnost. Cudno je to jednog trenutka je ljuta, pa tuzna, a sledeceg mi vec govori koliko me voli:) A ja ma koliko se trudio da ostanem hladan sve letim da joj ugodim, da se objasnjavam, pravdam... Prethodnih mjeseci nije bila tako emotivno nestabilna ai valjda ima i mjeseci kada je to drasticnije nego inace ali sta ces opet teze je njoj nego meni.
 
Savet muskarcima koji imaju problem sa pms-om svoje devojcice:

Slusati je ako je nesto muci, samo slusati do razumevanja, ona ne trazi da joj vi resite problem, potrebno joj je razumevanje. A posle mazenje i sex. I sve ce biti ok. :-)
 
Savet zenama koji imaju problem sa momkom kada Zvezda izgubi:


Slusati ga ako ga to muci, samo slusati do razumevanja, on ne trazi da mu vi resite problem, potrebno mu je razumevanje. A posle mazenje i sex. I sve ce biti ok. :)
 
Savet muskarcima koji imaju problem sa pms-om svoje devojcice:

Slusati je ako je nesto muci, samo slusati do razumevanja, ona ne trazi da joj vi resite problem, potrebno joj je razumevanje. A posle mazenje i sex. I sve ce biti ok. :-)
Reci mi da se zajebavas... ili da si ovo procitala u Gloriji.
 

Back
Top