agp i barton

Kobass

Zainteresovan član
Poruka
256
Dakle, imam barton amd 2500+ procesor od pre jedno 2-3 god i ceo komp mi je od tad. imam giga rama ali slabu graficku fx5700 le! Hocu da kupim novu graficku agp video sam da ima recimo 7600gt agp ili x1950! Pa me zanima koliko moj zastareli procesor moze da utice na graficku kartu, i da li mi to moze praviti probleme kod igranja novi igara?
 
pa swakako da moze... na primer za carbon ti treba min. 2.8 celeron tako da.sa tim procesorom se necesh mnogo naigrati....najbolje resenje je prodas to sto imas i dodas jedno 200 e i kupis now neki dual core, ne mora mnogo jak, giga ddr2, i neka grafa do 80e koja ce mnogo bolje da sljaka nego owa tvoja....ta konfa bi sljakala barem duplo bolje od owe twoje sadasnje..ali to je samo ako imash 200 jewreja da dodas.,..
 
Dakle, imam barton amd 2500+ procesor od pre jedno 2-3 god i ceo komp mi je od tad. imam giga rama ali slabu graficku fx5700 le! Hocu da kupim novu graficku agp video sam da ima recimo 7600gt agp ili x1950! Pa me zanima koliko moj zastareli procesor moze da utice na graficku kartu, i da li mi to moze praviti probleme kod igranja novi igara?

Ako nemas novca da promemis maticnu, procesor, memoriju, graficku tada ti je najbolje resenje 7600 gt. x1950 ti procesor ne moze iskoristiti i potpunosti, a 7600 gt mislim da ti je to neki optimum za taj proc. To je moje misljenje, a ostali ce me ispraviti ako gresim.
 

Back
Top