Chatt kao flert

®

Buduća legenda
Poruka
31.888
Svojstveniji je muškom članstvu Foruma. Mada, priča se da i urmašice slično vole da zamašu repom. 8-)

Da li se na ma koji drugi način, sem chatt-om, na Forumu ističe identitet upisivača?

Koji procenat vaših postova je opušteno i od postavljene teme odstupajuće ćaskanje?

Smatrate li da omalovažavate postavljača topika, ako, i pored ispoljenog odgovora na temu, dozvolite sebi repliku na nečiji geg i zez, pa i provokaciju?

Jeste li osujetili sopstvene porive da navratite na Krstaricu zbog ingenioznosti, (recimo, Sinnketovih :P ;)) tema ili vas vuče nelimitirana i u RL tako rijetko moguća sloboda ispoljavanja i razmjene misli? Pa i Sinnketovih, naravno! :) (Izvini, Sinnke, zbog pominjanja... bolE tebe, of knjors... :D:D:D istorbaćeš ti već nešto, za utjehu pred od mene nanesenim dušeFnim bolom)

Hellen, pade mi i ona na pamet, rijetko zahvati chatt vatra. Ne bih volio, ipak, da se drži moje... teme :lol: I da sam sâm Had, kako da se sačuvam štitom od njenih strelica? :) Al' Hellen je dobrovoljno prokvocala, u avataru. Usudiću se da zaključim, zbog svijesti o svojoj forumskoj „neatraktivnosti”. Mislite o tome.

Da, navedite svoje omiljene forumaše, da vidimo koliko boluju od chatt jeresi. Neki od mojih su (primijetićete i – bili) limunada, marmelada, sokolica, Struja, Hellen, Millkica, NewSame, Lexa, pravnicax... bundeva, chika_doktor, artinve... Što skloniji ćaskanju, više su me upućivali u metež svojih misli i davali im ime.

Ergo,
došli ste u situaciju da ovdje budete sankcionisani zbog zezanja?

Naravno, ja jesam, pa bih da ozlojeđenost kao tekovinu zaključavanja skoro svake druge moje teme izložim vrlim sapatnicima forumskim.

Navali, rajo... gajo i vlajo! :evil: :razz: :lol:



Ko se ne šće u lance vezati...

pa zaključavaj(te).............
 
Ima i flerta... to je prijatno i duhovito...

Obnicno se trudim da napisem nesto sto vredi, ili na temu ili na odgovor, ali da ima (bar meni) nekog smisla.

Chat je ok kao smesna replika, ali svadja ciji je 'veci' je bas besmislena.
 
Teško odolevam chat - u, ali pokušavam, e iks puta mi se desi da krenem sa chat - om, ali se suzdržim, a to uglavnom zavisi od teme i postavljača (mislim, kako čovek da na chat - uje na temi Pomoć!!!!!!!!!!!)
(a što imaš 2 t - chatt?) :-)
Mada se trudim da bar ponekad napišem i nešto smisleno.
 
evo,da i ja kažem nešto na brzinu...esej ću ostaviti za kasnije...(jedan od razloga nepisanja "romana"na temama ...vremenska i "ostala" ograničenost...:lol: )
chat udahnjuje živost i životnost temi,a može i da je sahrani,zavisi od toga da li je doza prejaka...:)
ali ni svi "ljekari"nisu iste stručnosti,niti svaki lijek koristan...:D znači,treba znati kako....
lično,volim da chattujem i flertujem :lol: ,ali samo sa meni znanim i zanimljivim ljudima...pažljivom posmatraču će biti jasno koji su to...
 
Ne volim bas preterano da chatujem , a ni da chitam tudji.
Posto je 90% chata upucen od strane nekog forumasha , forumashici...tako da , to su vashe stvari , mene to ne zanima...
Nek se skrece s teme , ali nek bude barem duhovito. (:
 
ja chat na forumu ne dozivljavam kao vlert, vise kao razmenjivanje misli (ne)vezano za neku temu:). ta "jeres" mi uopste ne smeta, sta vise, smatram je potrebnom kako bi se diskusija uopste razvila. u suprotnom, ne vidim nacin na koji bi uopste ovoliki broj ljudi razmenjivao misljenja. e sada, nekad se ode dalje od teme, ali iskreno, tada je cesto i najzanimljivije :).
ima puno osoba na forumu sa kojima volim da razmenjujem dubokoumnosti, pros.erotine i gluposti:). da ne imenujem. isto tako, necije postove volim da procitam ali cesto ne komentarisem. necije zaobilazim kad vidim. jedino sta mi smeta je neiskrenost kazanog, poza, zelja da se bude nesto drugo. iza toga je obicno ista takva osoba.
 
®:
Svojstveniji je muškom članstvu Foruma. Mada, priča se da i urmašice slično vole da zamašu repom. 8-)

Da li se na ma koji drugi način, sem chatt-om, na Forumu ističe identitet upisivača?

Да.

®:
Koji procenat vaših postova je opušteno i od postavljene teme odstupajuće ćaskanje?

Ух, мнооого, вероватно 80-90%, на Новом Саду, наравно.:D

®:
Smatrate li da omalovažavate postavljača topika, ako, i pored ispoljenog odgovora na temu, dozvolite sebi repliku na nečiji geg i zez, pa i provokaciju?

Не. А све и да је тако, колико су тек мени тема зачетовали и упропастили...их!

®:
Jeste li osujetili sopstvene porive da navratite na Krstaricu zbog ingenioznosti, (recimo, Sinnketovih :P ;)) tema ili vas vuče nelimitirana i u RL tako rijetko moguća sloboda ispoljavanja i razmjene misli? Pa i Sinnketovih, naravno! :) (Izvini, Sinnke, zbog pominjanja... bolE tebe, of knjors... :D:D:D istorbaćeš ti već nešto, za utjehu pred od mene nanesenim dušeFnim bolom)

Врло мало тема ме заиста интересује, овде свратим да убијем време, видим шта има ново, да се забавим,...али не флертујем! Оперисана сам од флерта и овде и у стварном животу.

®:
Hellen, pade mi i ona na pamet, rijetko zahvati chatt vatra. Ne bih volio, ipak, da se drži moje... teme :lol: I da sam sâm Had, kako da se sačuvam štitom od njenih strelica? :) Al' Hellen je dobrovoljno prokvocala, u avataru. Usudiću se da zaključim, zbog svijesti o svojoj forumskoj „neatraktivnosti”. Mislite o tome.

Da, navedite svoje omiljene forumaše, da vidimo koliko boluju od chatt jeresi. Neki od mojih su (primijetićete i – bili) limunada, marmelada, sokolica, Struja, Hellen, Millkica, NewSame, Lexa, pravnicax... bundeva, chika_doktor, artinve... Što skloniji ćaskanju, više su me upućivali u metež svojih misli i davali im ime.

Цела екипа са Новог Сада ми је омиљена.:) Све су то окорели четери.:razz:Издвојићу само Крволока као форумаша чији постови ретко имају везе са темом, а увек ме забаве и насмеју, увек ћу пре прочитати његов црвени пост, него нечији испразни километарски есеј на задату тему...искрено, заболе ме шта ко мисли на било коју тему.:roll:

®:
Ergo,
došli ste u situaciju da ovdje budete sankcionisani zbog zezanja?

Банована нисам била још никада, а брисање постова пада редовно, на Новом Саду, наравно.:lol:
 
®:
Svojstveniji je muškom članstvu Foruma. Mada, priča se da i urmašice slično vole da zamašu repom. 8-)

Da li se na ma koji drugi način, sem chatt-om, na Forumu ističe identitet upisivača?

Koji procenat vaših postova je opušteno i od postavljene teme odstupajuće ćaskanje?

Smatrate li da omalovažavate postavljača topika, ako, i pored ispoljenog odgovora na temu, dozvolite sebi repliku na nečiji geg i zez, pa i provokaciju?

Jeste li osujetili sopstvene porive da navratite na Krstaricu zbog ingenioznosti, (recimo, Sinnketovih :P ;)) tema ili vas vuče nelimitirana i u RL tako rijetko moguća sloboda ispoljavanja i razmjene misli? Pa i Sinnketovih, naravno! :) (Izvini, Sinnke, zbog pominjanja... bolE tebe, of knjors... :D:D:D istorbaćeš ti već nešto, za utjehu pred od mene nanesenim dušeFnim bolom)

Hellen, pade mi i ona na pamet, rijetko zahvati chatt vatra. Ne bih volio, ipak, da se drži moje... teme :lol: I da sam sâm Had, kako da se sačuvam štitom od njenih strelica? :) Al' Hellen je dobrovoljno prokvocala, u avataru. Usudiću se da zaključim, zbog svijesti o svojoj forumskoj „neatraktivnosti”. Mislite o tome.

Da, navedite svoje omiljene forumaše, da vidimo koliko boluju od chatt jeresi. Neki od mojih su (primijetićete i – bili) limunada, marmelada, sokolica, Struja, Hellen, Millkica, NewSame, Lexa, pravnicax... bundeva, chika_doktor, artinve... Što skloniji ćaskanju, više su me upućivali u metež svojih misli i davali im ime.

Ergo,
došli ste u situaciju da ovdje budete sankcionisani zbog zezanja?

Naravno, ja jesam, pa bih da ozlojeđenost kao tekovinu zaključavanja skoro svake druge moje teme izložim vrlim sapatnicima forumskim.

Navali, rajo... gajo i vlajo! :evil: :razz: :lol:



Ko se ne šće u lance vezati...

pa zaključavaj(te).............

Shavtam identitet po pisanju...
Ima tu stvarčica među redovima koje najbolje kazuju ko je kava ličnost..
 
premda ne pitaš mene, evo ti:
ti si... nekako... mestimična :P

Imam potrebu za replikama, storm, recimo, ali, neka ostane nezadovoljena. Mislim, potreba ;)

Grini, oni koji su ga meni dodali, nek ti pojasne :lol:

Potreba da postavim temu tiče se i pretpostavljivog zaključka da će se uvidjeti da nijesam jedini koji chatt-uje, ali sam kao rijetko ko kažnjavan od strane moderatora (gatajte da li je moderatora u množini). Ne moram biti psajho da skontam direktno, ne između redova, da se ne radi o mom pukom pretjerivanju u laprdanju. U više navrata sam pozivao moderatore da budu dovoljno odvažni i kažu ISKRENE razloge zašto vole da mi zakatanče ili premjeste temu. Ne, ostavili su forumsku javnost bez odgovora. Zakon je to, šta ima kome da se ispovijeda. Ćuti i kokodači.

Doziranje vlastodržačkog bi trebalo da je usmjereno nepristrasno prema svima.
Ha, vrijeme nadmetanja psajha i belog da nabucaju što veću cifru, u svakih petnaestak sekundi postavljajući postove. Lažem? Sankcionisano?

Da, znam da Forum nije socijalna ustanova, već privatno vlasništvo i (vrlo altruistički) ćef, do sada mahom korektno plasiran prema članovima Foruma. Lični vrisak nezadovoljstva kojim sam zapištao ne mora da bude i objektivna pojava.

Prezrenje vinovnika loknuća mojih tema, kao definitivna i izvagana reakcija prema njima, neka se prima kod forumaša zavisno od senzibiliteta.

Btw, banovala me je Gazdarica, na jedan dan, i time nije okrnjila svoju preovlađujuću nepristrasnost, kako prema drugima, tako i prema meni. To što nam se smrklo u komunikaciji.... možda se tiče obostrane neyebitze :mrgreen:
 
Aha, nemaš stila! Krk, ključ ;) Vrlo upečatljiva „argumentacija”.
Zar bezstilne ne sačeka brzi flood?

Nema iskrenosti i neće biti iskrenosti kod tzv. moćnika.
Spreman sam na ne znam kakvo samoomalovaženje, povinuće objektivnosti presude, samo mi je nacrtajte, dragi moji.
 
meni su mnoge teme zakljucavali. ali nekako, i sama sam znala da su bile bezvezxe. a cesto kad neciju temu zakljucaju, stvarno mi bude krivo jer mislim da je imalo mnogo toga da se kaze. ja samo mislim da je prilikom zakljucavanja jako kulturno napisati: dragi postovani, zakljucavo zato, zato i zato. onda bih bar znala sta je razlog.
 

Back
Top