sad samo jos hvali.... (pise TAJMS)

GranVJ

Zainteresovan član
Poruka
170
..da Nemci optuze Srbiju zbog Jasenovca:D

Druze Tadicu, kakvo je tvoje misljenje o ovome sto pise nas buduci saveznik (po tebi) Velika Engleska?

http://www.blic.co.yu/politika.php?id=23102

Koliko Srbija ima saveznika na zapadu, stvarno je za smeh:D:D:D

DOS-ovska politika zadnjih sedam godina, evo im rezultat!
Ne mrze Srbiju zbog Milosevica, nego Milosevica zbog Srbije.

Inace, ja sam na zapadu i znam raspolozenje Nemaca u vezi Srbije. Mrzili su nas vec u prvom svetskom ratu, da ne govorim o drugom ili trecem. ALi kako je nase rukovodstvo, docekaceme treci svetski rat kao deo neke druge drzave.
 
Ma vazi...u tekstu se pominje da je iz mesta Istinic u opstini Decani isterano oko 40.000 siptara...opstina Decani po popisu iz 91. godine ima 4.440 stanovnika...

"Autor članka Antoni Lojd navodi da se ličnim iskustvom izveštača sa Kosova uverio u netačnost tih tvrdnji i iznosi primer mesta Istinić gde je, kako tvrdi, u leto 1998, sedam meseci pre NATO bombardovanja, video kako srpska policija isteruje 40.000 kosovskih Albanaca iz svojih kuća koje su kasnije zapaljene."
 
.
Inace, ja sam na zapadu i znam raspolozenje Nemaca u vezi Srbije. Mrzili su nas vec u prvom svetskom ratu, da ne govorim o drugom ili trecem. ALi kako je nase rukovodstvo, docekaceme treci svetski rat kao deo neke druge drzave.
Al te to ne sprecava da im i dalje cistis klonje i radis baustelu za neki svabski minimalac i jos da te gledaju kao poslednje govance gastarbajtersko:mrgreen:
 
GRAN VJ mene cudi da je neko kao ti, ko je totalno nepismen naucio da koristis racunar!:lol:
Sta ti znaci HVALI?!:confused::lol:

Dobro Grubero, kad budes naucijo cetri jezika i proveo svoj zivot malo duze van Srbije, onda bi vrlo brzo primetijo, da je sasvim normalno da se pomalo gresi pravopis, ne zbog neznanja, nego zbog koncentracije.
Ali posto si ti toliko pismen, i znas verovatno sem srpskog ili albanskog nista drugo, sasvim je normalno, da se tako neobrazovano ponasas. I ako bi slucajno znao neki strani jezik, necu ni da pomislim sta ti pod tome razumevas -> Zato sto ti RAZUM fali.
 
Po ovom zapadu pljuvače sve naši zemljaci koji tamo žive, a ne znaš koji je više histeričan i extreman:roll:

kad bi takvi kao ti dokazali da su Srbi, onda bi mi sa zapada definitivno digli ruke od vas, u svakom smislu. Ovako ostaje utisak, da Albanci seju mrznju izmedu Srbima.

Inace, ja neznam kako treba drugacije tumaciti takve izjave i komentare u zapadskim medijama.
 
Mozda imaju vise iskustva o stavu prosecnog Nemca od, recimo, nekoga ko Nemacku nije ni video?
pa sto se ne vrate onda nego im i dalje ciste govna ,sve pucajuci od ponosa i patriotizma ?
doduse sada sa ovom novom najezdom Arapa ,Turaka i Kurda nasi gastosi im dodju kao neka elita medju klozetarima i baustelcima pa im nije tako lose :-D
 
Od muke i nemastine, pretpostavljam. Nemoj misliti da neko radi teske poslove medju strancima koji ga gledaju kao skart i kriminalca zezanja radi.

Ne menja cinjenicu da vise verujem gastarbajteru iz Nemacke da mi opise stav Nemaca o Srbima i Srbiji nego mladjahnom aktivisti koji Nemacku doduse nije video, ali cvrsto veruje u liberalne vrednosti i borbu protiv ksenofobije i rusilackog nacionalizma.
 
Pa ja sam je video u prolazu cisto turisticki , al mi ne bi palo na pamet da idem u neku zemlju da me tamo gledaju kao stoku i da uzimam socijalu od nje i da onda pljujem po toj istoj zemlji koja me je primila .Nek sedi i nek radi za dvolitru Jelena i 200 grama parizera u majci Srbiji (to bar uvek moze naci )pa nek onda pljuje i sere po zapadu ,a ne da im tamo riba klozete i sere nama kako mi treba da se odupremo zapadu a ruke mu jos smrde na njihova govna .
 
Ma to je OK sve, hipokrizija, te price.

Al' dal' nas Nemci stvarno vole ili ne vole je nesto drugo.

nemci, kao i vecina normalnih ljudi na svetu voli pare i ono sto pare omogucavaju a to je ugodan i lep zivot.
ukoliko zelite da poslujete sa njima, oberucke ce vas primiti, saslusati, videti da li imaju interesa i ako imaju, postacete im dobri poslovni prijatelji...

btw, clanak je o englezima, zasto nemce petljate?
 

Back
Top