azijatkinje ili crnkinje iz afrike

Krcko Orashchic

Zainteresovan član
Poruka
127
Ja sam proveo dosta vremena na filipinima i upoznao sam cari aziskih zena i okusio na moju srecu sta znaci kad zena kontrolise savrseno svoje misice ...to se ovde nikako nemoze reci za nase ...
crnkinje nisam upoznao ali ako neko jeste nek nam da neki podatak ili poredjenje ako je bio sa zenama iz obe navedene grupe :!: :D
 
Ja se licno slazem sa covekom azijatkinje su strrrassne to je kao vulkan ja sam se osmelio na tajlandu :twisted: :twisted:
bio sam u pat pongu to je restoran gde zene rade nevidjene stvari sa onim svojim nama najdrazim delovima ...
i resio sam da moram da probam pa sta bude :shock: :shock: :shock: :shock: sada radim i skuplam kintu da odem opet a mozda cu i da dovedem neku za pokuci :twisted: :twisted:
 
ko da je to vazno u mraku se ionako nista nevidi kad su lepe nema keksa kad je mrak neznas dal si lego u pihtije ili ...
a one zute se tako polome oko tebe ...vidi se da nemas pojma i poslusaj savet sto se ti cica dati probaj pa pricaj ...
znas mislim da si probo da nebi ti ovde bio nosio bi dzakove u luci beograd da zaradis kintu ako treba samo da odes tamo 8)
bez uvrede :wink:
 
ena28:
Captain Jack Sparrow:
u kom ono filmu seku prst sa sekacem za tompus a da MI 2 a da ti pomognem da ti se ostvari dugogodisnji san more a? ti ces da imputiras tu kapetanu Jack-u :twisted: :twisted:

...MA...IZGLEDA DA JE NEKO VEC...
...IN PUT...
...CAPTAINU JACKU...

...SPARROW...?...
...MA DAAAJ... :lol:...[/quote

Hteo bi ti da ti kapetan Jack da aaa e pa nece moci sine al imam ja i kuchka dansku dogu i ime mu je mlatishuma i jadan nije naskakao skoro pa se ti podmetni i njemu daaaj :twisted: :twisted: :twisted: :evil: :evil: pa ce onda da ti okice ovako skocemislim iskoce :shock:
 
pa ja pokusavam da se drzim al napadaju i evo pokusacu da budem konstruktivan
ta tajlandjka je svaki dan vezbalasvoje misice sa kokosijim jajetom i vi sad mislite o tome sta su te zene u stanju da urade za svog coveka a pritom su i generacijama ucene od svojih majki sta i kako a i kad treba da rade . e sad ima tu jos jedan element u prici za njih je belac polu bog :!: :!:
By the way znam kako je zenama ovde jel su mene tamo na ulici u prolazu stipkale za pozadinu grebuckale po ledjima pa i po intimnijim delovima tela :shock:
jel sam se drzo teme 8)
 
Krcko Orashchic:
ena28:
Captain Jack Sparrow:
u kom ono filmu seku prst sa sekacem za tompus a da MI 2 a da ti pomognem da ti se ostvari dugogodisnji san more a? ti ces da imputiras tu kapetanu Jack-u :twisted: :twisted:

...MA...IZGLEDA DA JE NEKO VEC...
...IN PUT...
...CAPTAINU JACKU...

...SPARROW...?...
...MA DAAAJ... :lol:...[/quote

Hteo bi ti da ti kapetan Jack da aaa e pa nece moci sine al imam ja i kuchka dansku dogu i ime mu je mlatishuma i jadan nije naskakao skoro pa se ti podmetni i njemu daaaj :twisted: :twisted: :twisted: :evil: :evil: pa ce onda da ti okice ovako skocemislim iskoce :shock:

...MA DAAAJ -> ..receno u zargonu...
...ko razume...
...shvatice.. :wink:..
 
ma da predlozim ja da spodoba dodje na brod imamo iznenadjenje za nju ruke na veslo a krpu u usta breee dosadio si i bogu i narodu :evil: :evil:
jesi li ti imao nesto sa crnkinjama ili azijatkinjama ... pa sumljam jedino ako ste strikali zajedno i ako ste se zalili sto nemate decake sto vam fale !
dakle ako nemas sta da kazes idi pali babvu da ti strika najke zenkice.... sa zvoncicima :twisted: :twisted: :twisted: :x :shock:
 
Captain Jack Sparrow:
ma da predlozim ja da spodoba dodje na brod imamo iznenadjenje za nju ruke na veslo a krpu u usta breee dosadio si i bogu i narodu :evil: :evil:
jesi li ti imao nesto sa crnkinjama ili azijatkinjama ... pa sumljam jedino ako ste strikali zajedno i ako ste se zalili sto nemate decake sto vam fale !
dakle ako nemas sta da kazes idi pali babvu da ti strika najke zenkice.... sa zvoncicima :twisted: :twisted: :twisted: :x :shock:

I dosta bre sa tim brodom... kakav brod, Ma kakve veze ima brod sa crnkinjama sem sto ih je vozio u roblje o azijatkinjama si prico i hvala al ajde batali malo ... pls
 
Krcko Orashchic:
pa ja pokusavam da se drzim al napadaju i evo pokusacu da budem konstruktivan
ta tajlandjka je svaki dan vezbalasvoje misice sa kokosijim jajetom i vi sad mislite o tome sta su te zene u stanju da urade za svog coveka a pritom su i generacijama ucene od svojih majki sta i kako a i kad treba da rade . e sad ima tu jos jedan element u prici za njih je belac polu bog :!: :!:
By the way znam kako je zenama ovde jel su mene tamo na ulici u prolazu stipkale za pozadinu grebuckale po ledjima pa i po intimnijim delovima tela :shock:
jel sam se drzo teme 8)

...HM...
...I...SKRCKA LI GA... :wink:..
 

Back
Top