Pomoć - hitno!!!

suzi03

Obećava
Poruka
63
Na air-bagu suvozača dijagnostika pokazuje nivo 1 grešku . Taj air-bag nije ni okidan bio je ispaljen na volanu , u pitanju je BMW 530 2003 . godina

Ako neko zna šta je to i na šta se misli neka hitno pošalje poruku.

Unapred hvala
 
U bilo kom boljem servisu ce ti reci u cemu je problem i otkloniti kvar. Sam/a ne ces moci, tako da je bolje da se ne zamlacujes

Ja to znam ali da odem u servis treba mi min 500 € , a kod elektroničara koji radi na tome pojavljuje mi se tako , imam dijagnostiku za novije automobile i slične slučajeve smo rešavali bez problema , kod mercedesa nije bilo tako zjbno kao kod ovog bwm-a.
Ako imate neko rešenje ili samo mi treba objašnjenje šta tačno znači nivo1air bag suvozača.
 
Ja to znam ali da odem u servis treba mi min 500 € , a kod elektroničara koji radi na tome pojavljuje mi se tako , imam dijagnostiku za novije automobile i slične slučajeve smo rešavali bez problema , kod mercedesa nije bilo tako zjbno kao kod ovog bwm-a.
Ako imate neko rešenje ili samo mi treba objašnjenje šta tačno znači nivo1air bag suvozača.
Ovde neko nekog, da izvines yebe.....Kad sam rekao servis, nisam uopste mislio na ovlasceni servis, a i u ovlascenom servisu ne bi kostalo toliko.
Koju dijagnostiku imas? Sta je to toliko zayebano kod tog famoznog BMW-a?
Osim dijagnostike moras imati jos i masu servisnih programa, da bi znala sta znaci to sto pokaze na dijagnostici.
 
Pazi ovako dzabe ti je ako ides kod neki tuning-budzing majstora koji kao imaju dijagnosticki uredjaj.Naravno da bi najbolje bilo da odes u ovlasceni servis ali mozes naci i normalnog majstora.To je samo greska u kompjuteru koja mora da se obrise.Ako si ga lupala ili je neko skidao zato se i pojavila.
 

Slične teme


Back
Top