zrno po zrno....

adem_ks

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.624
polako....
Hrvatska firma kupila srpski blog
29. oktobar 2007. | 10:53 | Izvor: Tanjug
Beograd -- Hrvatska kompanija Mojblog kupila 50 odsto turističkog srpskog sajta www.gdestinacija.com.

Na tom sajtu pišu prvenstveno korisnici iz Srbije, ali je veoma posećen u Hrvatskoj, Makedoniji, Crnoj Gori i Bosni i Hercegovini, izjavio je jedan od suvlasnika Marko Jevtić. On je rekao da je reč o prvom slučaju da neka strana kompanija kupuje srpski blog. Gdestinacija postoji od maja, ali je privukla veliku pažnju u regionu jer na njoj je već preneto više od 100 putopisa i vrlo je posećena.

Prema Jevtićevim rečima, partnerstvo će omogućiti razvoj tog sajta, preko uvođenja novih servisa i načina oglašavanja, a biće omogućena i promociju sajta u inostranstvu.
 
u zadnjih par meseci obicno sam na kompu posle 22h ili 23h, a "radim" posle 02 ili 03 kada deca zaspu, a inace sto pitas, treba li ti savet ili pomoc?? spreman za obe varijante u svako doba.
ps. danas je slobodam dan
Au, bok te! Ne znam sta me vise brine, to sto imas slobodan ponedeljak ili priroda tvoje profesije. Da ne nosis slucajno mrezaste carape sa halterima i nabacujes se KFOR-ovcima po mracnim coskovima? :shock:

Sali se Yopa, sali se.
 
Pazi stvarno. Ne, ne, vidim ja da cu moderatorima morati da prijavim ove Ademove nasrtaje na moju cednost.

obrni-okreni vama ceda u ....glavi... mislim cednost...
ps.a nije ni cudo sto ova bela kuga rastura srbiju, umesto da ides da skines "mrak" ti gubis vreme na pf. politici... e jopa jopa..... pusti ti salveta da ratuje umesto tebe [viruelno] a ti idi pa ratuj na onom polju....
 
obrni-okreni vama ceda u ....glavi... mislim cednost...
ps.a nije ni cudo sto ova bela kuga rastura srbiju, umesto da ides da skines "mrak" ti gubis vreme na pf. politici... e jopa jopa..... pusti ti salveta da ratuje umesto tebe [viruelno] a ti idi pa ratuj na onom polju....

Dobre bre, Ademe, sto mu zagorelih bakljava, je l' sam lepo rekao da se salim!!!! Znas, to ti je ono kod nas malo severnije, kad jedan pojedinac bez zle namere malko pecne drugog pojedinca, a pecnuti pojedinac ne objavi krvnu osvetu familiji prvog pojedinca.

Znam da vam nasi obicaji mogu izgledati cudno, cak uvredljivo, al' daj malo kulturne razmene, ovo, ono...
 

Back
Top