veza na daljinu

:?:pisite vasa misljenja o vezamana daljinu...
sta vi mislite.. da li mogu uspeti? sta je potrebno da bi uspele? mozda neko vase iskustvo.... :wink:

uf...pogodi me sa temom (:
trenutno dozivljavam jednu takvu....
i bez puno polemike mogu reci...da...teshko je..ali nishta nije nemoguce....prava ljubav bi trebalo i to da izdrzhi...ukoliko je neke sitnice i gluposti ne slome...kao npr. roditelji....prevelika daljina,putovanja(novac) i tako to...ali to ne treba dozvoliti!!!
inache...shto se same ljubavi tiche...ako je prava..onda je to divno...:D
da bi uspela....potrebna je volja-zhelja,poverenje,sigurnost,iskrenost....i puno puuno ljubavi...
 
uf...pogodi me sa temom (:
trenutno dozivljavam jednu takvu....
i bez puno polemike mogu reci...da...teshko je..ali nishta nije nemoguce....prava ljubav bi trebalo i to da izdrzhi...ukoliko je neke sitnice i gluposti ne slome...kao npr. roditelji....prevelika daljina,putovanja(novac) i tako to...ali to ne treba dozvoliti!!!
inache...shto se same ljubavi tiche...ako je prava..onda je to divno...:D
da bi uspela....potrebna je volja-zhelja,poverenje,sigurnost,iskrenost....i puno puuno ljubavi...



Uhhh...kao da citam moje reci :) Samo sto ja jos uvek nisam u vezi,ali sam zaljubljena na daljinu (nadam se da cu nekada biti sa njim :) )

Znaci daljina ne moze nista,ako je ljubav prava,teshko jeste,ali sta vec nije tesko???A roditelji???Oni su uvek smetnja,nista novo......
 
:?:pisite vasa misljenja o vezamana daljinu...
sta vi mislite.. da li mogu uspeti? sta je potrebno da bi uspele? mozda neko vase iskustvo.... :wink:

Sve zavisi...Koliko ste udaljeni? I koliko dugo cete biti udaljeni...Ako ste duze zajedno onda moze da uspe i ako imate poverenje jedno u drugo...li ja u svakom sluchaju ne bih imala potpuno poverenje...
Ne volim veze na daljinu jer retko koja uspe...
 
uf...pogodi me sa temom (:
trenutno dozivljavam jednu takvu....
...


i ja trenutno dozivljavam jednu vezu na daljinu.... tek smo poceli... i ne znam sta da mislim o tome.. nadam se da ce uspeti :D ... a opet... puno ljudi mi govori da je to glupost, da to ne funkcionise u 99% slucajeva... i td. :-?
ali opet mislim da u takvim vezama postoji ona car... ne vidite se i onda kada se vidite bude vam super....;-)
sto se tice nedostatka poverenja kao prepreke za takvu vezu... ja imam poverenja u potpunosti i nisam ljubomorna... ...

p.s. hvala vam sto odgovarate na ovu temu...
 
A nadam se da cu i ja jednom imati vezu na daljinu...pogotovu sto sam u tog decka zaljubljena dve godine...ne bi mi smetalo ni da je na daljinu...........I mislim da moze takva veza da uspe,i ako se mnogi plase....
 
uf...pogodi me sa temom (:
trenutno dozivljavam jednu takvu....
i bez puno polemike mogu reci...da...teshko je..ali nishta nije nemoguce....prava ljubav bi trebalo i to da izdrzhi...ukoliko je neke sitnice i gluposti ne slome...kao npr. roditelji....prevelika daljina,putovanja(novac) i tako to...ali to ne treba dozvoliti!!!
inache...shto se same ljubavi tiche...ako je prava..onda je to divno...:D
da bi uspela....potrebna je volja-zhelja,poverenje,sigurnost,iskrenost....i puno puuno ljubavi...

slazem se...
ja sam 8 meseci u vezi...bg-ns daljina...nije neka daljina, ali je tesko postici, oboje radimo...
 
Meni je veza na daljinu neki nedostizan pojam o kome cesto razmisljam i prosto se zapitam kako neko moze da izdrzi.???. Mislim da ce se i meni to jednog dana desiti, ustvari predosecam, pa cu onda znati kako je to..
 

Back
Top