Feminizam i muzika

uuuu pazi kad bi to bilo tako da se ja pitam.
mislim snimite ovo:idem na ulici vidim auto i laaadno VOZI ZENA!!Jebbote gde ce ovaj nas svet kad su vec i zenama dali volan u ruke???sta je sledece,pisanje stojecki?sedenje za sankom?ZABRANIMO ZENAMA MUSKE NAVIKE I ZADOVOLJSTVA!!











:mrgreen:


Jbt,pa zar ti ne znas da su zene mnogo bolji vozaci od muskaraca?!!:idea:Mogla bi koja Srpkinja u Formulu1.
 
Ne brinite ljudovi, u Srbiji jos nije donesen zakon o mogucstvu sklapanja braka osobama istog pola (da malo pojasnim, pedercinama) !!!!! Mogu da se foliraju ovako, ali u bracnu zajednicu (hvala Bogu) nece jos moci da stupe ;)
Po meni je gayevstvo krajnje bolesno, ali ako je to neciji izbor, za sada nemam prava da se protivim. Ali, uvek cu smatrati psiholoskim poremecajem iliti oboljenjem ;)
 
Ne brinite ljudovi, u Srbiji jos nije donesen zakon o mogucstvu sklapanja braka osobama istog pola (da malo pojasnim, pedercinama) !!!!! Mogu da se foliraju ovako, ali u bracnu zajednicu (hvala Bogu) nece jos moci da stupe ;)
Po meni je gayevstvo krajnje bolesno, ali ako je to neciji izbor, za sada nemam prava da se protivim. Ali, uvek cu smatrati psiholoskim poremecajem iliti oboljenjem ;)

pa taj u avataru trpa malu decu,i to mushku....jel nije malo licemerno da iznosish svoje mishljenje o bolestima ako si voljna da pravish kompromise kad je tvoj izbor u pitanju....ae,shut the **** up!!!....

tema-zhene....pegle i sundjere u ruke,to vam jedino ide od ruke....

p.s.jedine dve delatnosti u kojima zhene stvaraju veci profit od mushkaraca su prostitucija i manekenstvo.....8-)
 
Rihanna je prodana dusa... prodala se komercijali za koji $$$ vishe... da se nakupuje hamburgera i prezdere svoje debelo delo! NISTA joj ne daje za pravo da ismeva kolege koje uradile mnogo vise za mjuzu od doticne "dame"! I totally hate her!
Britney je totalna suprotnost... zaboli je qratz za pare, trosi ih k'o nenormalna... radi sta god hoce, bas je zabole sta drugi misle o njoj... i sad ce da dodje tu neka razmazena balava Rijana sa tri hita i tri kile celulita da ismeva osobu koja toliko voli muziku! RIJANA STOKA!
 

Back
Top