Football Manager 2008

Treba samo uzimati ono sto ti treba a ne gomilaati igrache...ja sam tako sa Zvezdom prosle godine natrpao hiljadu igracha i sjebao se...nisam mogoa da odolim da ne kupim nekog dobrog a jeftinog i...nema odd toga nista,tako da bolje kupiti 3-4 igracha koji ce igrati nego 10 pa da ne odigraju ni 1/4 tekmi u sezoni
 
Jos jedna stvar. Dzabe vi ovde predlazete jedan drugom ko koga da dovede kad su igraci drugaciji kod svako. Kad sam na sedmici igrao sa smederevom, jovetic je bio najbolji igrac lige, a kad sam ukljucio novu igru i uzeo ofk beograd, 3 godine je bio u omladincima i nije odigrao ni jedan mec.Toliko

...to nije tacno da su za svako ucitavanje drugaciji igraci...
...u fm2007 svi fudbaleri stariji od 24 godine su uvek imali isti potential ability...a trenutni ability im se menjao u prilicno uskim granicama...
...dok za mladje fudbalere, ispod 24god, uvek imaju drugaciji pot.ability...neki poznatiji mladi fudbaleri imaju usku granicu tipa messi, c ronaldo, roony, fredy adu ... i oni su skoro uvek bili wonderkids (ako se ne polome na vise meseci)...
...sto se tice jovetica...moguce, ali on je bio u grupi vecine mladih nepoznatih igraca...i oni obicno dobijaju "random" ocene...
 
Tacno je da tim ne treba mnogo da se menja, zbog medjusobnih odnosa, ali 3-4 igraca po sezoni, naravno uz prodaju nekih svojih ne steti mnogo. Mada obicno uvek 2-3 dobijem iz mladjeg tima. Cini mi se da je na 07 Celzi imao bolji podmadak, ovo sve gore od goreg. Cak sam pojacala trening ali nishta. :(
E da...Klothius ko ti je Assistant Manager ? Planiram da menjam Klarka, pa da te pitam kog bi mi ti preporucio.
 
Nisam menjao asistenta i to iz 1 razloga. Nema nikog ko bi hteo da predje kod mene, a da je dosta bolji od Klarka. Znaci drzao sam oglas 2 meseca i svaki put su prijavljeni bili sve gori i gori. Cekam ja da se Balak penzionise, pa cu njega da uzmem. A mozda i Makelele-a, ali on mi je pre pravljen za trenera.
 
E juče i ja instalirao fm! :D:D:D
Meni se cini dosta bolji od prošlog jedino će mi ovaj skin uništiti oči i živce! Odvratan je!
Igra je mnogo realnija, dosta je teže naći pravu formaciju i taktiku ali zato kad nađeš 2 koje odgovaraju tvom timu onda je malo lakše... Samo ih povremeno treba zameniti da bi se komp malo pogubio i izgubio :-D I jedino što se igrači brzo umaraju dok ne dođu u pravu formu, onda i to nestane...
Sve u svemu, nemam više vremena za pisanje, MORAM DA IGRAM!!! :D
 
I ja igram 4-4-2. Manje izmene u taktici se podrazumevaju. Naravno kod vecih meceva je obaveza koriscenje oposition instructions. Inace zavrsio sam prvu sezonu i osvojio sam LS sa podosta muke. 5:4 sam igrao sa Interom 120min.
 
...ajde predlozite mladog levog beka za valensiju...ukljucene su mi 5 najjacih liga evrope, brazil i argentina...

...igram sam valensijom, i ok mi ide, drugi sam na tabeli iza reala, villa igra kao blesav...ali mi je najveca rupa po levoj strani. duva promaja, pa da zacepim....hteo sam da dovedem marcela iz reala, on je wonderkid a i kosta svega 5,5 miliona funti, ali nece da dodje...a sad sam bacio oko na adriana iz sevilje, ali mi puno nesto da dajem 8 milion funti za njega...pa ako neko ima ideju...
 
Trebam pomoc...skinuo sam fm 2008 sa nekog torenta i fajlovi koje sam dobio skidajuci su bili u rar-u.Otpakovao sam i dobio dvije ikonice...jedna je u BIN formatu a druga u CUE formatu...poenta je u tome sto ih nemogu otvoriti...molim pomozitte...hvala
 
nista licno, mene su prepravljali drugi, pa da ne dodjete u tu situaciju..nije ni diamond ni demon, nego dAEmon ;)

poceo sam sezonu sa zvezdom, odigrao drugo kolo kvalifikacije sa benfikom 0:0, sledeca utakmica mi je revans u bg..a u super ligu sam trenutno prvi sa tri utakmice i 7 bodova. Obicno pocnem sa nasim timom pa zavrsim u inostranstvo ;)

x)
 
...ajde predlozite mladog levog beka za valensiju...ukljucene su mi 5 najjacih liga evrope, brazil i argentina...

...igram sam valensijom, i ok mi ide, drugi sam na tabeli iza reala, villa igra kao blesav...ali mi je najveca rupa po levoj strani. duva promaja, pa da zacepim....hteo sam da dovedem marcela iz reala, on je wonderkid a i kosta svega 5,5 miliona funti, ali nece da dodje...a sad sam bacio oko na adriana iz sevilje, ali mi puno nesto da dajem 8 milion funti za njega...pa ako neko ima ideju...

I ja igram sa Valensijom pa da te pitam, kako uopste razmisljas o pojacanjima kad na pocetku imas samo 1 milion. I jel zna neko sto tak malo. Barsa samo 14m.
 

Back
Top