FIFA 2008

Postovani:

Za sve vazi...
Jos jednom i na jednoj temi nadjem linkove ja nelegalnom preuzimanju igrica, korisnik koji postavi iste bice istog momenta banovan za opomenu od 30 dana..
Nadam se da cete da shvatite ozbiljnost ovog foruma..

Hvala
 
==========================================================
1. Minimum System Requirements
==========================================================

1.3 GHz (1.5 GHz for Windows Vista)
256 Megabytes of RAM (512 MB required for Windows Vista)
DirectX 9.0c Compatible 3D accelerated 64 MB video card or equivalent (see supported chipsets in section 10)
English install size varies by region (languages present on DVD in brackets):
Eastern Europe DVD (Eng, Hun, Rus, Pol, Cze) : 4.13 GB
Central Europe DVD (Eng, Fre, Ger, Ita, Dut) : 3.96 GB
Northern Europe DVD (Eng, Swe, Dan) : 3.0 GB
UK Region DVD (Eng) : 2.8 GB
And additional space required for saved games and DirectX 9.0c installation
DVD-ROM drive
DirectX 9.0c Compatible Sound Card
512Kbps or greater broadband connection for online gameplay
MS compatible mouse
Keyboard
Please note that 16 bit colour is not supported

Required Operating Systems:
Windows XP SP2, Windows 2000 SP4 or Windows Vista
Note that Windows 95, Windows 98, Windows ME and Windows NT 4.0 are not supported.

Required Software:
Internet Explorer 6.0 or higher for online play
DirectX 9.0c
 
Koje su stipse ovi iz EA games-a. preslikana 2007 -ica , s tim sto su uveli da mozes da kontrolises golmana i 2 noviteta kod dodavanja. Sve u svemu nista novo. Deja vu , na zalost
 
auh. nikada 2 fife nisu bile slicnije nego poslednje 2...
da kupujem, prestao bih! nisu mogli ni kartonske redare da poprave, ni bug-ove koji postoje na nekim terenima, ni pojavu kursora na sred terena pocetkom 2. poluvremena; ni jedan jedini detalj nije promenjen.... pitao sam se prosto da li je to samo patchovana fifa 2006.... i jeste.
a cak NI SRBIJE NEMA!!! ej pa mi smo bili medju prvih 20 na svetu do skora a i sada smo tu negde! neverovatno.... i smaraju sa ovom zahtevnoscu.... ej 256 MB radne je dosta... za danasnje standarde igra izgleda prosto sramotno. jeste gameplay najvazniji, ali ono je do j*** ruzno. mislim da ce ovaj FIFovac da postane jos jedan PESovac!
 
Skinuo sam je danas ali, neznam da li je to samo kod mene, nema nase reprezentacije !

Koje su stipse ovi iz EA games-a. preslikana 2007 -ica , s tim sto su uveli da mozes da kontrolises golmana i 2 noviteta kod dodavanja. Sve u svemu nista novo. Deja vu , na zalost

Slazem se. Dizajn i meni je potpuno isti kao u sedmici.
 

Back
Top