PROSLI ZIVOT,KARMA

Imaš i Veneru u 12. polju u trigonu sa Neptunom. To je ono što bi moglo značiti tajnu ljubav. Ali eto, imaš i aspekte koji govore protiv toga npr. Mars na dc-u u Ovnu i vladar 5. Saturn 0Ur.
Može biti da ćeš ući u brak bez mnogo razmišljanja ili pod pritiskom nekim, uglavnom na prečac. Ovakav Mesec u 12. znaku, iskvadriran od Saturna i Urana može značiti probleme sa jednim roditeljem, obično majkom, tj. odvojenost i odaljenost na bilo koji način.
 
Karma nije isto što i sudbina
Karma je promenljiva dok je sudbina zacrtana
Ljudi usled nepoznavanja brkaju ta dva pojma
I šta to znači "Verujte u život"?:zcepanje:
Pa živa sam-ne mogu da ne verujem u to:D

- - - - - - - - - -

I ova tema se odnosi na STRUČNE ASTROLOŠKE ASPEKTE KARME
Treba nekad pročitati i uvodni post
 
Izvini, ali meni je smesno. Nisam mozda obrazovana kao ti, ali dobro znam sta je covecanstvo naucilo a sta je i dalje nepoznato. Predmet maste je sve sto ne mozemo dokazati naucnim merilima. Sudbina, karma, svejedno. Volimo da verujemo i zelimo da verujemo, a koliko je to verovanje opravdano ili lazno niko ne zna.
 
kako si dosla do toga? ko ti je radio i koliko kosta???????ako mozes reci nesto detaljnije o tome,posto bih i ja zelela da to uradim...........

Nije pitanje da li zelis iskusiti regresiju (u to se ne ide iz radoznalosti), vec da li ti je ona uopste potrebna (retko jeste)... nije svaki problem karmicki, kao sto vecina misli...
Vecina karmickih stvari se razresi u jednom zivotu...
Uz to je nephodno da se ide nekome ko zbilja ima iskustva s tim i da budu prisutni psihijatar, reanimator ...itd...
 

Back
Top