ljubomora

ljubomora je najgora stvar na svetu i mislim da se skoro sve veze raspadaju zbog nje,na ovaj ili onaj nacin,bar u mom slucaju...imala sam vezu od dve godine koja se se neslavno zavrsila jer smo se medjusobno ugusili.kada bi me zvao prvo pitanje bi bilo>GDE SI!S KIM SI!kada bi se vidjali radovo bi rovario po mom telefonu ne bi li nasao neku poruku,sifru,novi broj..nikada nisam mogla da izadjem negde bez njega a d ane podnosim detaljan izvestaj..ave to je ubilo moju ljubav prema njemu volela sam ga beskrajno,nikada mu ne bih nista lose uradila..smucio mi se i on na kraju i pocela sam da shvatam da volim nekog divnog decka sa pocetka veze koji nazalosst vise nigde ne postoji...i razisli smo se..rekla sam sebi ljubomoran decko?nikad vise.kukala sam mesecima,iskulirala mnoge divne momke i na kraju se opet zalepila sa patoloski ljubomornog decka.vec pola godine sam sa njim i prosto je uzasan..
 
jovanaa:
goodday:
-ma ne,mirno sacekam da se vratimo gajbi i snazno izrazim svoje misljenje :D

ajde, ispricaj mi kako to radis.
u kojim situacijama...
1-radim to i rukicama i nogicama :lol: :lol:
2-zna da sam ljubomoran i namerno me izaziva zato sto je glupa i misli da razgovorom ne moze nista da postigne...mrzim glupacice a stalno njih nagazim....metamorfoziraju kao virus gripa...nemam reci ..i zato vidi 1. :wink: :lol:
 
jovanaa:
Devilishgirl:
jovanaa:
Devilishgirl:
Da...Ne, naravno :lol: :shock:
sta znaci da...ne...

Da ~ ljubomorna u granicama normale :roll: ne mogu bas sve da iscooliram..
Ne ~ ne pravim scene 8)

kako, onda, izrazavas ljubomoru, ako ne oravis scene?
da li je, uopste pokazujes

Ma kakve scene :lol:
Nikada nisam imala razloga da budem ljubomorna, tj niko mi nije davao povoda. Necu da kazem da nisam ni malo vec minimalno(=u gr.normale) 8)
p.s U cemu je stvar?
 
Biti ljubomoran je znak ljubavi,ali treba imati i granice u tome,netreba preterivati i treba dosta razmisljati.Ja sam bio mnogo ljubomoran i evo danas sam sasvim drugojaciji,uvek sam proveravao i telefon i sve drugo i dosta je to dovodilo do svadje,a da udarim nikad.Razmislio sam dobro da je to opasno za nasu vezu i da moram da prekinem sa tim,ali kako da prekinem tu jaku ljubomuru.Ona gleda druge po ulici,a to je mene strasno nerviralo.Resenje gledaj i ti tako da ona to primeti da gledas ti druge devojke i namerno se okrenes da ih gledas od pozadi,pocela je da reaguje,a ti odma odgovoris kad ti mozes nisam i ja glup.Tako redom sta je iritiralo moju ljubomoru ja sam to upotrebljavao sve pored nje i ona je videla da ona nije jedina na svetu i evo danas izbegava da me izaziva,a ja naravno sam prestao sa tim sto sam radio,jer ako nastavim doci ce do prvobitnu situaciju naravno sad sa njene strane,a ovako smo na polovini i sada je dobro i moze da se zivi.
 
Nisam bas sigurna sta znaci stvarno biti ljubomoran, meni se vise cini da mi se povredi sujeta. Pa valjda je to normalno ako zaista priznamo svi smo mi po malo sujetni. Mislim da je povredjena sujeta u stvari ljubomora a kad nekog zaista volis, ne mozes biti ljubomoran. Moze samo da mi bude drago sto neko obraca paznju na moju voljenu osobu a ako ta voljena osoba namerno izaziva neciju paznju onda i nije vredna moje ljubavi. Eto, tu se krug zatvara.
 
FANCY_RIBA:
ljubomora je najgora stvar na svetu i mislim da se skoro sve veze raspadaju zbog nje,na ovaj ili onaj nacin,bar u mom slucaju...imala sam vezu od dve godine koja se se neslavno zavrsila jer smo se medjusobno ugusili.kada bi me zvao prvo pitanje bi bilo>GDE SI!S KIM SI!kada bi se vidjali radovo bi rovario po mom telefonu ne bi li nasao neku poruku,sifru,novi broj..nikada nisam mogla da izadjem negde bez njega a d ane podnosim detaljan izvestaj..ave to je ubilo moju ljubav prema njemu volela sam ga beskrajno,nikada mu ne bih nista lose uradila..smucio mi se i on na kraju i pocela sam da shvatam da volim nekog divnog decka sa pocetka veze koji nazalosst vise nigde ne postoji...i razisli smo se..rekla sam sebi ljubomoran decko?nikad vise.kukala sam mesecima,iskulirala mnoge divne momke i na kraju se opet zalepila sa patoloski ljubomornog decka.vec pola godine sam sa njim i prosto je uzasan..

Niko nije ljubomoran na nekoga ko mu je odan,to je nespojivo. . .na kurvice i vrtiguze da,to je prirodno :D :D :D
 
jovanaa:
Da li ste ljubomorni?
Pravite li zbog toga scene na javnim mestima?
:roll:
Generalno samo sam jednom dosad bio ljubomoran. Verovatno to znaci da sam samo tu devojku i voleo. NIKAD nije imala to zadovoljstvo da oseti tu ljubomoru, jer je i meni to znacilo, a znala je da je volim.
"ljubomorne" scene sa ostalim devojkama sam pravio vise puta. Cisto iz fazona, jer mi nije bilo stalo, a i sto su se one maksimalno primale na to, u fazonu "pa on me voli!, stalo mu je!"...
 
Ljubomorna na tastaturu, jer su njegovi prsti na njoj.
Isto toliko na njegov jorgan jer je pod njim
( prekini da se smejes :evil: ).
Neizlecivo ljubomorna na njegov duks, jer uvek mirise na njega...
 
Ljudi,koliko godina vi imate???Ljubomora postoji u vezi u kojoj nema poverenja.Kod njih je komunikacija kao u spanskim serijama,uzasna.Kako kaze moj prijatelj,ako neko na ulici gleda moju devojku,to meni dize perje,jer je ona sa mnom,a ostali mogu samo da je gledaju,a ako ona provocira da je gledaju onda to i nije ljubav,ustvari nezrelo je!
Ljubmora je normalna u nekim granicama normale,ali jos jednom kazem da sam sigurna da je ona odraz nepoverenja i to ako se odnosi na vezu dvoje zrelih ljudi koji su iskreni u svojim osecanjima jedni prema drugima.Zdravo je da ljbomora u vezi postoji,potrebna je,ali sve se resava pravim razgovorom,a ne scenama,pesnicama i nekim prirucnim sredstvima!
 

Back
Top