Ili...ili..ili?

Shta nije?


  • Ukupno glasova
    8
  • Anketa je zatvorena .

Derer

Buduća legenda
Poruka
43.114
Chika doco,ni ovo nema veze sa tobom,da ne pomislish mozda.:)
Ova tema se malo nadovezuje na onu o zavisnicima ali nije bash isto...
Recimo da vasha"savrshena" osoba ima samo 2 mane od ove 3 shta bi izabrali: Da je:
1) Da je alkoholichar/alkoholicharka,
2) Da je zenskarosh/shta god bio zenski sinonim, ili
3) Da je kockar/kockarka?
Znachi jedno od 3 nije,i shta to a ostala 2 jeste?:)
Znam da ce svi reci ako ima ta 2 nije savrshen/ena ALI razmislite dobro...znachi u svemu ostalom je sve naj naj po vashim kriterijumima...
 
Derer:
Chika doco,ni ovo nema veze sa tobom,da ne pomislish mozda.:)
Ova tema se malo nadovezuje na onu o zavisnicima ali nije bash isto...
Recimo da vasha"savrshena" osoba ima samo 2 mane od ove 3 shta bi izabrali: Da je:
1) Da je alkoholichar/alkoholicharka,
2) Da je zenskarosh/shta god bio zenski sinonim, ili
3) Da je kockar/kockarka?
Znachi jedno od 3 nije,i shta to a ostala 2 jeste?:)
Znam da ce svi reci ako ima ta 2 nije savrshen/ena ALI razmislite dobro...znachi u svemu ostalom je sve naj naj po vashim kriterijumima...
..jel ti radis neki doktorat? :-D
...ili obicno ispitivanje javnosti... :-D
 
pa ne znam,kockar nikako ni zenskaros,ne volim ni alkoholicare al ajde.al alternativno bolje da bude narkoman na lakim drogama,najbezopasniji su i najmanje stetni za budzet,sem ako nisu bas notorni,a ako jesu jbg odo ja u opatice.
 
1) Da je alkoholichar/alkoholicharka,
2) Da je zenskarosh/shta god bio zenski sinonim, ili
3) Da je kockar/kockarka?
I sta sad...Od tri poroka izabrati dva od kojih nijedan nije najveci... :lol: :lol:
Smesna mi malo tema :lol: :lol: :lol:
Ne zameri Deder ali polako pa ces ko sinnke da postanes :lol:
 
uff...ne bih zaista volela nista od navedenog....
ali stvarno..pomislim ajde mozda kockaros,ali to je slucno zavisnosti od droge...alkoholicar-od njih koliko me noge nose...zenskaros-ja ovako posesivna,nema teorije..pa mislim da bih pukla:?
 
onaj ko pije, taj se i kocka, a i zenskaros je.kakav izraz "zenskaros", sacuvaj Boze.
ova tri odvratna poriva zajedno sa drogom, ne mogu da iznedre nista sto bi pored toga bilo naj,naj.
jer sta da ocekujes od osobe koja toliko ne voli sebe?
sada ce mi muski deo foruma reci da nema nista lose po njih sto vole i rabe zene.nemilosrdno.presretachi.
 
Derer:
Chika doco,ni ovo nema veze sa tobom,da ne pomislish mozda.:)
Ova tema se malo nadovezuje na onu o zavisnicima ali nije bash isto...
Recimo da vasha"savrshena" osoba ima samo 2 mane od ove 3 shta bi izabrali: Da je:
1) Da je alkoholichar/alkoholicharka,
2) Da je zenskarosh/shta god bio zenski sinonim, ili
3) Da je kockar/kockarka?
Znachi jedno od 3 nije,i shta to a ostala 2 jeste?:)
Znam da ce svi reci ako ima ta 2 nije savrshen/ena ALI razmislite dobro...znachi u svemu ostalom je sve naj naj po vashim kriterijumima...
Kako vreme prolazi sve više mi nedostaje Sinnke sa njegovim bizarnim temama....Što ti i nije neki kompliment...da znaš...
Ali ajde, pošto si mi simpatičan...odgovoriću...
Tvoje pitanje me podseća na ono...kada bi morali da birate koji deo tela da vam amputiraju....koji bi izabrali..levu ili desnu nogu...ruku....uši..nos...Od nekoliko zla...izabrati najmanje....
I još nešto...ako je neko alkoholičar....narkoman....kockar.....ne može biti savršen u svemu ostalom....Jer ako krizira jer nema drogu i ubije me od batina da mu dam novac....ili proda sve što imamo da bi se kockao....ili se pijan tetura svako jutro....ili spava sa kim i kako stigne....takav čovek ne razmišlja ni o kome drugom sem o sebi i svom zadovoljstvu.... I on daleko da je naj..naj....po mojim kriterijumima.....
I zato....biram neponuđeni odgovor...."ostaviti ga"....ili još bolje "ne započinjati ništa sa takvom osobom"....
 
E, a zašto je u anketi napisano "budala koja se kocka", a nije napisano "budala koja je alkoholičar", ili "budala-žeskaroš" ?
Ja bih mnogo pre razumela nečiju hazardersku prirodu, ili ludački sexualni nagon i nepriznavanje monogamije kao jedinog ispravnog vida ljubavi između partnera (ako eliminišemo u startu tezu da je reč o pukom dokazivanju nečega sebi, drugima ili svemiru) nego nečiju sklonost ka konstantnom opijanju ne bi li pobegao...od nečega, ti su mi nekako najjadniji.

Dakle, prvo kockar, pa žemskaroš, a alkoholičar otpada za sada.

E, da, ako može onaj kockar što igra samo po preporuci, da ne može svaki dripac da sedne sa njim za sto, što ima manire i nosi odela, onaj što mu je dovoljan jedan pokret zenice da otkrije ko drži kakve karte u ruci, što za jednu noć zaradi toliko da možemo mesecima da izvoljevamo po hotelima u Dubaiju...nešto kao Saša Popadić iz Boljeg života.
 
Nijednog....i da postoje samo ta tri muskarca na ovoj planeti, sa tim "manama"...ostala bi sama.....najgore je imati pijanca, kockarosa, zenskarosa, mafijasa...i sl...mislim da nema vece muke za zenu....

Izbegavam jih u sirem luku....cim primetim da je muskarac sklon picu i navedenim stvarima gore...begam.... :D

Fala Bogu pa njusim dobro...jos uvek... :lol:
 

Back
Top