Arkan Srpski Heroj

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Какав је то српски херој са турским надимком? А уз то и криминалац, сецикеса и сарадник комунистичке обавештајне службе.
 
medved_bg:
Ma, mićo, krivi su samo tako!
Ovi što im još uvek aplaudiraju to u većini rade jer ne mogu da priznaju grešku (imam par primera u svojoj okolini) ili zato što nemaju nikog novog za aplaudiranje.

Na najprizemnijem mogućem nivou su krivi jer se ja, evo sad i evo ovde na forumu, zamajavam sa tamo nekim Arkanom, koji bi, da nije bilo rata, i dalje pljačkao banke. Jedino bi ga možda metak stigao na nekom drugom mestu, u nekoj drugoj državi i to se u Srbiji ne bi pojavilo ni u crnoj hronici, a kamoli po naslovnim stranama...


eto sama si pogodila srz problema....oni bi najmanji problem bili...kao sto rece ne bi ih ni u crnoj kronici bilo...da nije bilo onih sto im aplaudiraju....eto samo si potvrdila moje rijeci...lalalalalal... :lol:
 
Pepeo:
Ama ljudi dosta vise o herojima i zlocincima, o slavnim bitkama i velikim "pobedama",
o ogromnim "ljudima" i prevelikim "zaslugama",...... Da smo stvarno imali takve ljude, ne bismo bili tu gde jesmo danas, svi mi, ceo Balkan, a to je u govnima do guse.... :wink:
Ako neko veruje da je Arkan heroj to je njegovo pravo, sta da mu radis, mozak mu je takav, dotle shvata neke stvari, i kraj, vise ne moze....
ti ljudi nisu heroji, heroji su nesto drugo, neko ko zaduzi celu naciju nekim svojim delom i radom, pri tom ne ubijajuci i ne unistavajuci ono sto ne treba, vec postujuci svet oko sebe.
Za arkana imam svoje misljenje koje ne bih da iznosim ovde, ne mogu da kucam takve stvari... :wink:


hehehe..vidi njega/nje sto je fin/a.... :wink: ..
 
Уосталом, ако изузмемо ратове, и у њима, упркос општој прљавштини сваког, херојске поступке појединаца, мислим да је веће херојство, оно друго, директно изван таквих прилика, такозваног "малог" човека, који иде "уз длаку" општем (погрешном) мишљењу и понашању.

Који се супротставља тој већини, и кад је свестан да ће га то много коштати.
 
Arkan je bio dugogodišnji saradnik UDBE.
Do kraja života je ostao veran toj saradnji.
Kad im više nije bio potreban i mislili su da donosi više štete nego koristi
oni su ga ucmekali. Kraj priče.
 
Norma Kampl:
Уосталом, ако изузмемо ратове, и у њима, упркос општој прљавштини сваког, херојске поступке појединаца, мислим да је веће херојство, оно друго, директно изван таквих прилика, такозваног "малог" човека, који иде "уз длаку" општем (погрешном) мишљењу и понашању.

Који се супротставља тој већини, и кад је свестан да ће га то много коштати.
Као нпр. онај момак из Требиња који је погинуо спашавајући комшију муслимана. Чини ми се да се Срђан Алексић звао.
 
Norma Kampl:
Уосталом, ако изузмемо ратове, и у њима, упркос општој прљавштини сваког, херојске поступке појединаца, мислим да је веће херојство, оно друго, директно изван таквих прилика, такозваног "малог" човека, који иде "уз длаку" општем (погрешном) мишљењу и понашању.

Који се супротставља тој већини, и кад је свестан да ће га то много коштати.

bem ti misa norma...pa po ovome ja ispade heroj i pol... :confused:

ajde sada se ljepo organizirajte...bio bi red za neki ljepi spomenik.. :roll:

p.s. ne volim kic..da se razumijemo... :wink:
 
Norma Kampl:
Уосталом, ако изузмемо ратове, и у њима, упркос општој прљавштини сваког, херојске поступке појединаца, мислим да је веће херојство, оно друго, директно изван таквих прилика, такозваног "малог" човека, који иде "уз длаку" општем (погрешном) мишљењу и понашању.

Који се супротставља тој већини, и кад је свестан да ће га то много коштати.
A za koliko malo njih znamo...ne zato što ih je malo bilo...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top