Lynda problem

MasinacCcC

Primećen član
Poruka
946
Otvorio sam ovu temu jer slican problem nisam nasao.
Problem se sastoji od toga sto sam sa torentom skinuo neke tutorijale (lyndine) i sad ti tutorijali nece da rade.Sve se instalira i jednostavno ne radi.
Napise ovo

,ali kad sam odneo to isto kod druga i instalirao sve je radilo i jos kod nekih ljudi radi ,ali kod mene nece.
Da li mi neko moze reci sta tu nevalja i kako da resim taj problem???
 
Ako sam te dobro razumeo startuje QuickTime i onda prijavi ovu gresku.

Mozes da probas nekoliko stvari. Desni klik na .mov fajl pa open with i probaj da otvoris sa nekim od ponudjenih programa tipa internet explorer, windows media player, gom player kod mene otvara bukvalno iz svakog plejera.

Probaj i da skines quicktime i instaliras quicktime alternative - pa onda probaj da otvoris iz nekog drugog plejera media player classic, windows media player, internet explorer....

http://www.free-codecs.com/download/QuickTime_Alternative.htm
 
Ne ne mogu ja da otvorim film to nije problem (koristim KLite media player)
Nego hteo sam da resim ovaj problem.
Prvo ovo je folder gde je instalirano



i onda klikcem na crvena oznacena polja



zatim se otvara ovaj prozor sa kategorijama koje zelis da vidis



i kad odaberem kategoriju (bilo koju) pojavi se ovo



Napominjem da se pozadina nije videla dok nisam instalirao stari quick time,ali ovo je novi problem.

Nije to neki problem zbog kog ne mogu da zivim al jednostavno me nerviraa sto kod svih radi a kod mene nece.Za filmove nije problem jer ih mogu otvoriti sa playerom ali su to sve kratki filmovi od nekoliko minuta (i ima ih u pedestet foldera,pa moram svaki cas da otvaram neki nastavak) koji su u tom "programu" (lynda) svi lepo spojeni i na okupu su (nema setanja) a i brze se prelazi sa kategorije na kategoriju.Ako znate sta je problem javite mi :confused:
 
Imam i ja neke Lynda tutorijale i isto koristim K-Lite Codec Pack i sve radi savršeno. Za pregled ti uopšte nije potreban QuickTime plejer za pregled. Probaj sledeće: izbriši prvo kompletan K-Lite, a onda preuzmi novi K-Lite Codec Pack i instaliraj uključujući i QuickTime kodek. Moralo bi da radi sa njim.
 

Back
Top