Albanija i USA sklopili SAVEZ!?!?!?!??!?!?!???

ShadowNinjaMan:
wtf guys?Jel to istina?Znam da su ovo kao bush doshao u albaniju ovo ono ali jel istina sa su sklopili savez i postali prijatelji????? :shock: :shock: Poshto to nam se loshe pishe za kosovo.I za buducnost nashe zemlje

Ахахааааааа......ма истина је истиницијата, треба им контејнер за нуклеарни отпад....

п.с. И Кинези су некада имали "савез" са Аљбанијом...... :lol: :lol: :lol:

Е, бесмертни, сада видим да си ме предухитрио..... али нема везе.....хихихиииии......
 
eremita:
Ахахааааааа......ма истина је истиницијата, треба им контејнер за нуклеарни отпад....

п.с. И Кинези су некада имали "савез" са Аљбанијом...... :lol: :lol: :lol:

Е, бесмертни, сада видим да си ме предухитрио..... али нема везе.....хихихиииии......

E Mito kako si ti fini čo'ek...moram da se podučim...ja gi o'ma pošaljem 'de mu je mesto...s ovakvi ne umem suptilno... :lol: :lol: :lol:
 
SANDRINAbg:
E Mito kako si ti fini čo'ek...moram da se podučim...ja gi o'ma pošaljem 'de mu je mesto...s ovakvi ne umem suptilno... :lol: :lol: :lol:

Сада ће Аљбанци да позајме Бушу свој возни парк:..... :lol: :lol: :lol:





... па ће и ће да им одобре и приступ аљбанској високој технологији:




... а на крају ће да их "поћасте" код адемакс са бакљавама и туљумбама... :lol:
 
eremita:
Сада ће Аљбанци да позајме Бушу свој возни парк:..... :lol: :lol: :lol:





... па ће и ће да им одобре и приступ аљбанској високој технологији:




... а на крају ће да их "поћасте" код адемакс са бакљавама и туљумбама... :lol:
Da , ima da se najedu i napiju, a od ove visoke albanske tehnologije i marsovci mogu da im pozavide!! Izgleda albanci kriju tajnu da su oni napravili LNO(leteci tanjir), znas ono uzme mali tanjir i baci ga a onda svi aljbanci u glas vidi leteci tanjir, i eto tako bus dosao da vidi cudo jer je cuo da albanci poseduju LNO!!!
 
eremita:
... а на крају ће да их "поћасте" код адемакс са бакљавама и туљумбама... :lol:

ja sam spreman
imagesbbla0.jpg
 
Kakav savez, nema tu saveza, to je klasično albansko uvlačenje!

...SADA...su jedni od naj pro americkih nacija na svetu...
Kako me ovo podseca na sve te izraze "Kosovara" u posladnjih manje od 100 godina...Tada su bili NAJDRAZI dragulj u kruni sultana Hamida,da bi vec par godina kasnije,pronasli "sinovi orla" novo rame sokolara POD,Nemce i Austrijance...pa POD,Srbima,zabludeli narod nerazvijeni u kraljevini koja je pokusavala da ih civilizuje a oni to onako svesrdno se zahvaljivali i dizali Srbe u nebesa, .....POD F..Italijom,cija ce krila biti sa Velikom Albanijom..i biti jedni od najvecih F...da bi to nastavili,POD F..Nemackom...da bi za 2 god,postali najveci staljinisti,pa komunisti,za par godina socijalisti...nesto kasnije80,tih lenjinisti i marksisti ,90.tih demokrate...a sad americka krila...
Nijedan rat ni nista u svojoj bledoj i praznoj istoriji nisu samostalno vodili i sve sto im je bitno za njihovu istoriju koja traje ne vise od 200 godina, to su im drugi podarili......
Ljigavi kao jegulje...

Znate kako se kaže"momi za site momci...."
Srbi su ratovali i njihova jedna godina borbe je ponosnija nego njihovih sto godina izigravanja miseva!
Najlepsa srpska poslovica je:
Ko od straha umire...za dusu im se prdi..
Mozda nas Srbe neko mrzi...ali ne sazaljevaju nas...
 

Back
Top