za doktora-upotreba mleca kod dece da ili ne

  • Začetnik teme zabrinuta mama
  • Datum pokretanja
Z

zabrinuta mama

Gost
moja devojcica ima 2 god i 8 meseci.U septembru je krenula u obdaniste i od tada je prelezala varicele, imala je 2 puta bakterijske infekcije,2 puta viruse sa izuzetno visokim temperaturama.Tada je prestala da ide u obdaniste (ne ide vise od 2 meseca) ali joj je zdravlje ozbiljno naruseno.U poslednjih mesec i po dana prelezala je jos 2 puta viruse sa temperaturama u trajanju od 6 dana.Neophodno je bilo uzimanje antibiotika (Hemomicin)zbog pretnje zapalenja pluca.Doktor koji je leci zadnje dve godine preporucio nam je Stimulans vitamina A preparat na bazi mleca i polena 1/2 kasicice dnevno.Nije nikada imala problema sa alergijama.Neki lekari nisu za davanje mleca deci do 6 godina pa sam ja zabrinuta da li smem da dam ovaj preparat svom detetu.Inace moja devojcica ima slab apetit i sada je poprilicno mrsava.
 
Iskrena da budem ne znam a ne bih napamet da pricam,znam da se deci cesto uvode vitamni u ishranu pogotovo tako bolesljivoj i mrsavoj ali do sada sam imala prilike samo da se susretnem sa upotrebom oligovita i slicnih prepararta bas za decu,koji su se dobro pokazali u praksi.Sa ovim za koji vi pitate nemam iskustva.
 

Back
Top