ORGAZAM-STA I KAKO???

Knjizevnica

Početnik
Poruka
19
Zenama nije lako da ga dozive,cesto ga dozivljavaju vrlo retko,ili nikada.Naravno postoje i one srecnice kojima cak i to polazi za rukom.Zasto je to tako?Da li muskarci samo misle kako da zadovolje sebe,ili su mozda neiskusni?Frigidnost,ili je sustina u tehnici???Sta mislite o tome,kakvo je vase iskustvo sa velikim O? :)
 
mislim da su ti prva i druga recenica POTPUNA GRESKA. eto to mislim. gde god da si to procitala, hm...
treba malo vremena dok zena shvati sta zeli, kako zeli, koliko zeli, sta ne zeli, sta joj prija vise sta manje, bla bla, citava je lista (blagomuskarcima, kod njih je jednostavnije po tom pitanju). treba vremena dok zena upozna svoje telo.mnogo zavisi i od toga sa kim si u vezi, koliko zajedno istrazujete. ukoliko je povrsna veza...hm..losije po tebe.. mada, opet, sve najvise zavisi od tebe same...koliko upoznajes svoje telo..
 
NovaIsta:
mislim da su ti prva i druga recenica POTPUNA GRESKA. eto to mislim. gde god da si to procitala, hm...
treba malo vremena dok zena shvati sta zeli, kako zeli, koliko zeli, sta ne zeli, sta joj prija vise sta manje, bla bla, citava je lista (blagomuskarcima, kod njih je jednostavnije po tom pitanju). treba vremena dok zena upozna svoje telo.mnogo zavisi i od toga sa kim si u vezi, koliko zajedno istrazujete. ukoliko je povrsna veza...hm..losije po tebe.. mada, opet, sve najvise zavisi od tebe same...koliko upoznajes svoje telo..
Nije greska,tako je to u nasem zenskom svetu.Nije to iz knjiga to je gorka istina. ;)
 
Pa i ja sam iz zenskog sveta, majku mu, vidis mi stikle!
Savet: Pre nego sto upoznas pravog momka za sebe - moras upoznati sebe. To ces uraditi tako sto ces upoznati svoje telo (citaj masturbacija). Tek kad budes naucila sta volis onda to mozes da trazis od drugog. Za pocetak nauci da "prepoznas" te talase pred orgazam i da ih ne potiskujes, nego da se bas tad opustis i da im dopustis da se vremenski priblizavaju, priblizavaju i onda bum. Kad budes sa deckom moras da budes potpuno opustena, da ne mislis ni na sta drugo osim na sex i pomoglo bi da se malo "ubacis u film" tipa da zamislis da si nesto sto tebi skida inhibicije. Ja bih npr. volela da sam striptizeta, naravno u savrsenom svetu gde nema svih tih propratnih momenata-tj. u mojoj glavi...i tako po potrebi sam striptizeta, po.rno zvezda, neka vrsta ljubavnice, nekad nista od toga...ali proceprkaj po svojoj glavi i iskoristi sve sto u njoj nadjes da bi sebi priustila ono sto zelis.
 
znas kako novalista,ako se tucas sa nekim onda gledas valjda da podelis to zadovoljstvo.ne samo da jurcas za sopstvenim orgazmom.tako da nije sustina samo u poznavanju svog tela.
mislim da se ne lazemo sad i po tom pitanju.muskarci vecinom nemaju osecaj za zenski orgazam.ne znam sto im je taj deo cina tabuisan.
ja nemam problem sa istim.jedna sam od retkih srecnica,izgleda, koje ga dozivljavaju.

faktori su stvarno brojni koji uticu na celu pricu.seks bez orgazma je frustrirajuci i vraca u nazad.
to nije dobro.desilo mi se par puta i osecaj je sjeban nevidjeno.
moja preporuka muskarcima je da prate potrebe svoje partnerke i da se ne libe da ako svrse pre nje predju na druge nacine da bi i ona dozivela orgazam.
sustina seksa je to krajnje zadovoljenje. uostalom, konstantni nedostatak orgazma nije zdrav i izaziva razne poremecaje kod zena.postoje brojne studije o tome.
 
Moraš prvo da preciziraš na koji tip orgazma misliš, jer mi ovde doživljavamo vaginalne, klitorisne, analne orgazme, orgazam dolazi i samo stimulacijom grudi, a bogami poneke ga dožive samo snagom svojih misli, bez fizičkog dodira, pa ti sad vidi. ;-)
 
Meni je to dugo predstavljalo problem, ne moze pa ne moze, ne ide pa ne ide...lepo je meni s momkom, bas ga volim, super mi je, kao opustena sam, ali sam u sustini bila jako ukocena i stidljiva...lakse mi je bilo da glumatam nego da se prepustim...ne znam zasto. A onda sam upoznala svog sadasnjeg momka i sve je krenulo nekim drugacijim tokom. Odjednom sam i sebi bila lepsa i osetila sam koliko sam njemu bitna i videla koliko se pali na mene i onda sam se totalno iskljucila i posvetila samo njemu i sebi i da vidis, nikad bolje!
 
Da doživim vaginalni orgazam, trebalo mi je godinu dana svakodnevnih :p seksualnih odnosa (od gubljenja nevinosti).
Ovih klitorisnih se sećam još iz ranog detinjstva, nekih 5 - 6 godina, kao vrlo prijatnog osećaja, svesno sam ih počela izazivati, pa recimo sa nekih 10tak godina.
O ovim ostalim ne znam ništa. :wink:
Za sada. :lol:
 
tweet-tweet:
Meni je to dugo predstavljalo problem, ne moze pa ne moze, ne ide pa ne ide...lepo je meni s momkom, bas ga volim, super mi je, kao opustena sam, ali sam u sustini bila jako ukocena i stidljiva...lakse mi je bilo da glumatam nego da se prepustim...ne znam zasto. A onda sam upoznala svog sadasnjeg momka i sve je krenulo nekim drugacijim tokom. Odjednom sam i sebi bila lepsa i osetila sam koliko sam njemu bitna i videla koliko se pali na mene i onda sam se totalno iskljucila i posvetila samo njemu i sebi i da vidis, nikad bolje!
U toj fazi sam i ja sada..imam decka,obozavam ga,ali nekako ne ide,samo onaj povrsni val zadovoljstva.Necu da menjam decka,vec cu te poslusati,napred u akciju :)
 

Back
Top