Nesto o ribama muskog roda

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Znam da su nezne, pazljive, osecajne, neki kazu da su materijalisti...a ono sto mene zanima je sta treba uraditi da bi se isprovocirale da KAZU nesto o svojim osecanjima umesto onih njihovih sanjivih pogleda :oops:
 
Muskarci ribe vole jako jako da flertuju sa svakom pomalo ali u sustini ipak su stvoreni samo za jednu.Mogla bi prepoznat jednog takvog na prvi pogled.Imaju onaj dječiji sanjarski pogled i izazivaju nježnost i simpatije odmah jer im je na usnama konstantni smiješak,neodoljiv naravno :)))Kako ga osvojiti baš i nisam sigurna ali čula sam da najbolje idu sa jarčevima.Mozda ih privuče ta na prvi pogled hladna priroda...Znam dosta parova riba-jarac i veza funkcionira "savršeno"...ali nije sve u horoskopu :roll:
 
maya:
Muskarci ribe vole jako jako da flertuju sa svakom pomalo ali u sustini ipak su stvoreni samo za jednu.Mogla bi prepoznat jednog takvog na prvi pogled.Imaju onaj dječiji sanjarski pogled i izazivaju nježnost i simpatije odmah jer im je na usnama konstantni smiješak,neodoljiv naravno :)))Kako ga osvojiti baš i nisam sigurna ali čula sam da najbolje idu sa jarčevima.Mozda ih privuče ta na prvi pogled hladna priroda...Znam dosta parova riba-jarac i veza funkcionira "savršeno"...ali nije sve u horoskopu :roll:
E, upravo o tom pogledu i osmehu pricam.
Ja sam vodolija.. :?
 
maya:
Muskarci ribe vole jako jako da flertuju sa svakom pomalo ali u sustini ipak su stvoreni samo za jednu.Mogla bi prepoznat jednog takvog na prvi pogled.Imaju onaj dječiji sanjarski pogled i izazivaju nježnost i simpatije odmah jer im je na usnama konstantni smiješak,neodoljiv naravno :)))Kako ga osvojiti baš i nisam sigurna ali čula sam da najbolje idu sa jarčevima.Mozda ih privuče ta na prvi pogled hladna priroda...Znam dosta parova riba-jarac i veza funkcionira "savršeno"...ali nije sve u horoskopu :roll:
Kako da ne!!!Mozda ako je u pitanju prijateljstvo,ali sto se tice veze...Meni bar nije funkcionisalo kako treba-ja sam jarac u horoskopu a on riba i nasa veza je bila pravo davljenje!!! :evil: :evil: :evil: Zelim ti srecu...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top