Quantcast

Nesto o ribama muskog roda

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
A

Angela

Gost
Znam da su nezne, pazljive, osecajne, neki kazu da su materijalisti...a ono sto mene zanima je sta treba uraditi da bi se isprovocirale da KAZU nesto o svojim osecanjima umesto onih njihovih sanjivih pogleda :oops:

M

maya

Gost
Muskarci ribe vole jako jako da flertuju sa svakom pomalo ali u sustini ipak su stvoreni samo za jednu.Mogla bi prepoznat jednog takvog na prvi pogled.Imaju onaj dječiji sanjarski pogled i izazivaju nježnost i simpatije odmah jer im je na usnama konstantni smiješak,neodoljiv naravno :)))Kako ga osvojiti baš i nisam sigurna ali čula sam da najbolje idu sa jarčevima.Mozda ih privuče ta na prvi pogled hladna priroda...Znam dosta parova riba-jarac i veza funkcionira "savršeno"...ali nije sve u horoskopu :roll:

A

Angela

Gost
maya:
Muskarci ribe vole jako jako da flertuju sa svakom pomalo ali u sustini ipak su stvoreni samo za jednu.Mogla bi prepoznat jednog takvog na prvi pogled.Imaju onaj dječiji sanjarski pogled i izazivaju nježnost i simpatije odmah jer im je na usnama konstantni smiješak,neodoljiv naravno :)))Kako ga osvojiti baš i nisam sigurna ali čula sam da najbolje idu sa jarčevima.Mozda ih privuče ta na prvi pogled hladna priroda...Znam dosta parova riba-jarac i veza funkcionira "savršeno"...ali nije sve u horoskopu :roll:
E, upravo o tom pogledu i osmehu pricam.
Ja sam vodolija.. :?

Ana-Marija

Aktivan član
Poruka
1.155
maya:
Kako da ne!!!Mozda ako je u pitanju prijateljstvo,ali sto se tice veze...Meni bar nije funkcionisalo kako treba-ja sam jarac u horoskopu a on riba i nasa veza je bila pravo davljenje!!! :evil: :evil: :evil: Zelim ti srecu...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.