stanovi i plate

Ma mislim da su procitali da ste se zalili ovde na materijalno stanje, pa resili pod hitno da vam uplate..Koliko je Sutanovac poceo da popularise vojsku, tek ce dam povecavaju plate. Zivela vojska Srbije!
 
gazela:
Ma mislim da su procitali da ste se zalili ovde na materijalno stanje, pa resili pod hitno da vam uplate..Koliko je Sutanovac poceo da popularise vojsku, tek ce dam povecavaju plate. Zivela vojska Srbije!

neka citaju .... i treba da citaju ..... sve da procitaju ....nacitali se dabogda :)))) :lol:
 
Ajde MIMI bre opusti se malo. Zezamo se....Isidora ti nosi cizme...???Sto zi uzeo zenski nadimak?Ili si zensko? To je super fora.Videla sam neke vojne specijake. Stvarno lepe devojke
 
gazela:
Ajde MIMI bre opusti se malo. Zezamo se....Isidora ti nosi cizme...???Sto zi uzeo zenski nadimak?Ili si zensko? To je super fora.Videla sam neke vojne specijake. Stvarno lepe devojke

Nista lose nisam mislio.Samo mi zazvucalo lose.Razumeo sam ja sta je on hteo da kaze,ali ima i zlonamernih.Onih koji kazu da smo preplaceni,a sve to bez uvida u realno stanje.;)
 
sad me zove ortak koji nema veze s vojskom ..... naravno ima 26 godina i jos je nije sluzio ..... dobio je inace 10000000000000 poziva i naravno nije se odazvao ....ali kaze cuo je na vestima ....VOJSCI povecanje plate od 30% ..... ja rekoh :da nije slucajno to izrazeno u cm :lol:
 
isidora04:
gazela vidim da i ti si stalno oko vojske hoces li da te ubacimo preko veze?
Moze :D Da budem kuvarica ;) . Ajde preko veze? :p Taman da me plati neko za to sto kuvam svakog dana, a ujedno i da zatvorim usta "nekim" bezobraznicima koji me nazivaju "frustriranom domacicom" .
Poznato je da sam veliki simpatizer vojske... ;)
Izvinite, Isidora, ne odgovoriste mi ni na jedno pitanje... :?:
 
whitenicky:
sad me zove ortak koji nema veze s vojskom ..... naravno ima 26 godina i jos je nije sluzio ..... dobio je inace 10000000000000 poziva i naravno nije se odazvao ....ali kaze cuo je na vestima ....VOJSCI povecanje plate od 30% ..... ja rekoh :da nije slucajno to izrazeno u cm :lol:

Jutros je "Kurir",prilicno oprezno, u malom clanku javio za povecanje.Od tih 30-40%.Svi se nadamo.Dosta mi centimetara,svih ovih godina:))
 
m-i-m-i:
Jutros je "Kurir",prilicno oprezno, u malom clanku javio za povecanje.Od tih 30-40%.Svi se nadamo.Dosta mi centimetara,svih ovih godina:))

mimi ti si malo mladji od mene ...a jos uvek verujes u DEDA MRAZA :lol: ..... pa to je sve igra kad ti kazem .... ili ce uraditi sledece ono sto vec planiraju godinama ... ukinuce UTS i tako da ce ti tih 30 - 40 % doci na isto ... oni sto imaju stanove samo ce se smeskati ...a nama sto jos uvek cekamo .... NACEKACEMO SE :lol::wink:
 

Back
Top