KAKO SMUVATI STARIJU RIBU

mario80:
Ma cim joj se spusti pedu, nije za upotrebu 8-)
A to je kada predje 22-3 godinu ;)

ovih dana po gradu ima bilborda sa reklamom za
neki anticelulit preparat, gde se vidi guza u maleckom belom šorciću
i ruka te curice kojom ona stiska svoju butinu tik ispod guze, a koža
čvrsta i glatka, bez celulita.

e taj fotografisani model je neka slatka mala 15-godišnjakinja
koja treba da navuče na kupovinu one matore kojima je telo prekriveno
celulitom.

baš bi bilo super kad bih kao u nekom filmu mogao
da se preselim u telo tinejdžera pa da se ponovo sladim
tim slatkim malim "a već velikim" cupicama.
 
ja mislim da celulit ima u velikoj meri veze sa nacinom zivota. to sto se zene u srbiji zapuste (opuste), to je tragedija drustava poput naseg- "zivot traje dok imas 16-20 godina, posle si domacica".ako bi te domacice malo vise vodile racuna da treniraju, jedu ispravnu hranu (ne da krckaju masne sarme i masno pecenje), itd itd, izgledale bi dobro i sa 40. poenta je u treningu, ne bas toliko u godinama. a tek kad vidim klinkice od 17 kojima salo prelazi preko farmerki, o d.upetu i da ne pricam, sve visi i sve se trese, salo onako neoformljeno, one izoblicene (cak i ne pricam o debelim), e onda mi se smuci. naravno, ovo se sve odnosi i na drugi pol
 
NovaIsta:
ja mislim da celulit ima u velikoj meri veze sa nacinom zivota. to sto se zene u srbiji zapuste (opuste), to je tragedija drustava poput naseg- "zivot traje dok imas 16-20 godina, posle si domacica".ako bi te domacice malo vise vodile racuna da treniraju, jedu ispravnu hranu (ne da krckaju masne sarme i masno pecenje), itd itd, izgledale bi dobro i sa 40. poenta je u treningu, ne bas toliko u godinama. a tek kad vidim klinkice od 17 kojima salo prelazi preko farmerki, o d.upetu i da ne pricam, sve visi i sve se trese, salo onako neoformljeno, one izoblicene (cak i ne pricam o debelim), e onda mi se smuci. naravno, ovo se sve odnosi i na drugi pol
.....znash kako se kaze u srbiji,bolje da ljulja nego da zulja i j.bsh choveka ispod 100 kila............he he :p :p :p :p odakle si sele ..........he he
 
NovaIsta:
naravno da sam cula izreku. eto, ja se ne pridrzavam narodne mudrosti, posto aktivno treniram godinama, zdravo se hranim itd. jedino jos cigarete da ostavim, ali sta cu kad volim da pusim:)
ps. ko je kamiondzija? :confused:
....pa vozach kamiona....... :grin: :grin: :grin: :grin: formashice(mislim u formi si)....... :grin: :grin: :grin: :grin:
 
kent8:
Ljudi treba mi pomoc, kao smuvti starju ribu.Ja sam 87 a ona 83 iskreno nemam iskustava sa starijim devojkama zato pomazite kako umete.Unpred hvala :p

hahaa ti si definitivno moj chovek...i ja sam 87 god. i do skoro sam bio sa devojkom 83 god... i to mi nije bio prvi put sa devojkom tog godishta... vishe mi leze starije, iako ne izgledam neshto starije:D
starije devojke nisu tako zahtevne kao mladje...tako da samo treba da skupish mu.da, da joj pridjesh i pokazesh da ti se svidja... mozda nece hteti odmah ali imace te u vidu:)
ps. uvek mozesh da je slazesh za godine..tipa da si 85 god.. i kad se smuvate priznash joj godine haha (moja taktika)... ali jbg.. nisu svi shemkeri ;)
 
hah jao shto vas volim tako shaljive...pametnice moje! buci buu...
Julijan hvala na razumevanju :D
Aurora ne lozi se...shta tu ima da bude ne prirodno ako je devojka starija?? bitno je da li se dvoje ljudi slazu i privlache! a godine nisu toliko bitne...a pogotovo ne 4 godine razlike...
 

Back
Top