Zene i pamet - mushki ugao gledanja

  • Začetnik teme Butterflies And Hurricane
  • Datum pokretanja
Ako zelite da uzmete u obzir i muskarce u zenskom telu pitajte Gogu i Olju i jos neke devojke koje su se malo upetljale "ni krive ni duzne". Naime, ko je inteligentan moze da odredi za svaku devojku da li je po gej kriterijumima musko ili zensko.Pitajte trandze plave kose i plavih ociju dve koje ja poznajem.
 
Butterflies And Hurricane:
Eto dragi mushkarci ja reshih da vam postavim jedno pitanje. Vrlo direktno i bez okolishanja.

Da li smatrate da su vasha devojka (zena) i zene u vashoj okolini pametne. Tj. izvinjavam da preciziram pametnije od vas?

Da li smatrate da ste u svom zivotu upoznali zenu koja je pametnija od vas?

Uz odredjeno obrazlozenje naravno...


Ps. Zene molim vas tishina. :lol:
Vrlo me zanimaju ISKLJUCIVO MUSHKI ODGOVORI na ovu temu...
Kako kazu... inteligencija je sposobnost da se prilagodis datoj situaciji i reagujes na najbolji moguci nacin...

Ali ok evo odgovora :D

1. ne
2. hmmm ne

Treba neko obrazlozenje :)
 
postoji gomila tumachenja i vrsta inteligencije.
i postoji gomila nachina na koje mozhesh ispasti pametan i glup, pa zatim tu su i lichna shvatanja, po kojima sam za neke ja recimo pametan a za druge sam budala.

ne bih se izdvajao na taj nachin od devojaka sa kojima sam bio i sa kojima cju biti. ne kontam smisao toga. shta ovo sve treba da dokazhe? da mushki misle da su pametniji?

za konkretnije odgovore molim definisati ovo razvodnjeno pitanje.
 
QQ... vrlo zajebano... sreo sam ih glupih, sreo sam ih koje misle da su jako pametne.. i one koje su svesne da nisu... sreo sam par koje su stvarno pametne, odmerene, itd...
hmmm pametnije od mene..To je sve relativno, recimo da sam sreo jednu dve. Ali u pojedinim oblastima dominiraju one, u pojedinim ja...ne znam kako bih to objasnio, mislim da se ne moze dati generalan odgovor na ovo pitanje. Sta to znaci biti pametniji od nekog, kako se to gleda ?
 
tacno, inteligencija je sirok pojam. za nekoga je neko pametan ako zna da sabere dva broja. e sad, ako su ta dva broja sa 793 cifre, onda mozda i jeste pametan. ali mozda ne zna da predje ulicu, niti da obuje carape..
mislim da se, objektivno gledano, "muska" i "zenska" inteligencija razlikuju. imamo razlicite uglove gledanja, razlicite prioritete, razlicite zakljucke, shvatanja. ponekad mislim da su svi muskarci na planeti gluuuuuupiiiii, ponekad mislim da su bas pametni i da treba da ucim od njih. ponekad ne znam sta da mislim:). sve u svemu, biti inteligentan znaci mnogo mnogo toga, i tesko ga je definisati i dubokim psiholoskim analizama, jos manje na ovakvim forumima. i uostalom, ko sebe smatra dovoljno kompetentnim da sudi o tudjem IQ?? neka se pozabavi prvo svojim, jel tako:)
 
Julian_Duranona:
Ali pazi ovo -
''Da li smatrate da ste u svom zivotu upoznali zenu koja je pametnija od vas?''
Ne!
Kao prvo, jos nisam upoznao nijednu osobu koja je pametnija od mene, a kao drugo - sta znaci ''pametna zena''? To ti je nesto kao drvena furuna... Nece to da moze.

To ti je kada je grlis i ona pripijena uz tebe a tebi . toplooo i lepo .sve te neka vatra podilazi...a ona te pita : jel me volis,Juliane.. a ti kazes ..Volim te, furunice moja....:-D

Mislim da su sve zene pametne...jer Pamet ili ti Inteligencija se definise kao sposobnost snalazenja u razlicitim situacijama.....neprevazidjene smo u tome...
 

Back
Top