osvrt na egzibicionizam
Prikazujem rezultate 1 do 12 od 12

Tema: osvrt na egzibicionizam

Zainteresovan član
    Učlanjen
    16.01.2004.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano osvrt na egzibicionizam

Putujem pre neki dan vozom. Kad je napolju mrak i kad sedis do hodnika i blenes u prozor, onda u prozoru vidis desavanja u susednom kupeu. A tamo dvoje zaljubljenih kandidata za grc vilice, jer ne prestaju da se ljube u trajanju od nekoliko sati. I to ne da se samo ljube, vec su vidno na korak od skidanja. Naravno, dovoljno je da pogledaj u prozor i tamo vide mene kao sto ja vidim njih, ali ih to uopste ne sprecava da nastave svoje zezanja. I u cemu je uopste fora sa tim egzibicionizmom? Razumem ja strast i zelju, ali se kao uvek iskontrolises, jer ti je neprijatno da te neko gleda. Molim nekog osvedocenog egzibicionistu da mi objasni da li cinjenica da te neko gleda cini da bude jos lepse, ili je ipak u pitanju neobuzdana i nekontrolisana bujica strasti.
    I poruka licne prirode...znas, dok sam ih gledao nisam osetio nista, osim sto sam se setio tebe i lepote osecaja ljubljenja tebe. Sledeci put kad te vidim, sigurno cu da te poljubim, makar time zakoracio u danasnju temu.

Aktivan član
    Učlanjen
    26.01.2004.
    Reputaciona moć
    74

Podrazumevano Re: osvrt na egzibicionizam

Citat Original postavio PrincRima
    Putujem pre neki dan vozom. Kad je napolju mrak i kad sedis do hodnika i blenes u prozor, onda u prozoru vidis desavanja u susednom kupeu. A tamo dvoje zaljubljenih kandidata za grc vilice, jer ne prestaju da se ljube u trajanju od nekoliko sati. I to ne da se samo ljube, vec su vidno na korak od skidanja. Naravno, dovoljno je da pogledaj u prozor i tamo vide mene kao sto ja vidim njih, ali ih to uopste ne sprecava da nastave svoje zezanja. I u cemu je uopste fora sa tim egzibicionizmom? Razumem ja strast i zelju, ali se kao uvek iskontrolises, jer ti je neprijatno da te neko gleda. Molim nekog osvedocenog egzibicionistu da mi objasni da li cinjenica da te neko gleda cini da bude jos lepse, ili je ipak u pitanju neobuzdana i nekontrolisana bujica strasti.
    I poruka licne prirode...znas, dok sam ih gledao nisam osetio nista, osim sto sam se setio tebe i lepote osecaja ljubljenja tebe. Sledeci put kad te vidim, sigurno cu da te poljubim, makar time zakoracio u danasnju temu.
    Ako su se ljubili kao sto si rekao ... onda je cista strast...

anakin
    Guest

Podrazumevano

ma yebes to ako nema labudova....

Aktivan član
    Učlanjen
    26.01.2004.
    Reputaciona moć
    74

Podrazumevano

Citat Original postavio anakin
    ma yebes to ako nema labudova....
    :shock:

Domaćin
    Učlanjen
    02.09.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

ajde malo o temi za promenu :?

Početnik
    Učlanjen
    01.02.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio PrincRima

Ne razumes ti strast i zelju

Elita nije_lako (avatar)
    Učlanjen
    27.12.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    587

Podrazumevano

"I tata bi, sine!"

Mora biti da si bio bas uporan...kol'ko vremena kazes???
    I to u SUSEDNOM kupeu??? Tcccc - cccc!!!

Veoma poznat
    Učlanjen
    07.12.2003.
    Reputaciona moć
    0

jel to voz ovako: kupe hodnik kupe

Elita nije_lako (avatar)
    Učlanjen
    27.12.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    587

Citat Original postavio jagodica
    jel to voz ovako: kupe hodnik kupe
    Kriv je prozor!!! Definitivno. A covek ne nosi literaturu na putovanja...

Početnik
    Učlanjen
    30.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

interesantno... interesantno...
    ja mislim da su te oni na neki nacin provocirali.. e sad da li da bi ti napakostili sto si sam ili za nesto drugo neznam... HAHAHAHAHAHAH
    prijatelju , njima je toliko dobro da ih savrseno zabole ko je kod prozora, ali vidim da si ti bas porazmislio o svemu gledajuci ih i setio si se neke tvoje devojcice pa ti je proradila zelja... ustvari ti si latentni voajer!!!!

Početnik
    Učlanjen
    27.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Ma ljudima je samo bilo lepo

Početnik
    Učlanjen
    05.02.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

A ti bas nisi mogao da prosetas hodnikom na par minuta, veruj mi brzo bi oni to zavrsili...ah, sputavanje izliva strasti je tako nehumano...

Slične teme

1. Z-4 osvrt
    Autor De_Sisti u forumu Politika
    Odgovora: 100
    Poslednja poruka: 10.08.2007., 18:37
  2. EGZIBICIONIZAM ILI?
    Autor Sily u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 18.10.2005., 01:55
  3. Voajerizam ili egzibicionizam?
    Autor _shark_ u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 46