boli

Bustura

Aktivan član
Poruka
1.205
Zasto ovoliko boli kada vas neko koga volite ostavi.
imam osecaj da sve u meni puca.Da me ljubomora tuga i strah od sutra koje dolazi plasi.
Plasi me pomisao na jutro i ti kafu koju cu sutra popiti.Najgorcu kafu u svom zivotu.i saznaje da sam ponovo izgubio borbu koju sam zeleo da pobedim
 
Bustura:
Zasto ovoliko boli kada vas neko koga volite ostavi.
imam osecaj da sve u meni puca.Da me ljubomora tuga i strah od sutra koje dolazi plasi.
Plasi me pomisao na jutro i ti kafu koju cu sutra popiti.Najgorcu kafu u svom zivotu.i saznaje da sam ponovo izgubio borbu koju sam zeleo da pobedim

Dovraga, kafa je gorčila,
al' taj sam ukus odnekud znao,
probao sam jednom davno
divlji badem...
 
ah.. raskinuli..... (:
bol ne prolazi.. niti intezitet opada.. samo se lagano potisqje... i shto vishe chekash... dublje tone... ali nikada te ne napushta.. i to je ono sushtinsko shto cje ostati od tebe... na kraju.... kad sve zamre.....
kao shto ljubav ne prestaje.... tako i bol... samo se izoblichuje u drugachiju.... da bi ti bilo lakshe da je nosish.....
 
Bustura:
Zasto ovoliko boli kada vas neko koga volite ostavi.
imam osecaj da sve u meni puca.Da me ljubomora tuga i strah od sutra koje dolazi plasi.
Plasi me pomisao na jutro i ti kafu koju cu sutra popiti.Najgorcu kafu u svom zivotu.i saznaje da sam ponovo izgubio borbu koju sam zeleo da pobedim


Pa dobro bato, mozda se, bre, pomirite. A ako i ne, nije kraj sveta. Sve ima svoj rok trajanja, pa i bol i tuga.
Nego, nesto mi nije jasan ovaj "obojeni" deo tvog posta. Sve mi se cini da tu lezi srz problema.
 
@Krvolok@ je primetio isto sto i ja...dal je kod tebe u pitanju sujeta mozda?
Dal bi ti bilo lakse da si ti njoj pre 45 minuta dao korpu?
Ako je odgovor da...znaci da imas problem sa sujetom sto ce ti sasvim uspesno zaleciti neka druga...a ako je odgovor ne...onda polako...danas i sutra ce biti najgore...pa i prekosutra...onda ces polako poceti da dises...bolece jos...al iz dana u dan bice lakse...
 
Ako je ona tebe otkacila, najvaznije je da trazis pomirenje, ako to zelis i ako ti je stalo...
...jer ako muskarac ne trazi pomirenje, ona ce biti ubedjena da je bolje sto ste raskinuli...jer eto ti se ne trudis da se pomirite...
...vecina zena kad donose odluku o raskidu nisu 100% sigurne, zato kad joj ti predlozis pomirenje, ona ce poceti da razmislja da je mozda pogresila i da ta vasa veza ipak vredi...
 
When you walk through a storm, hold your head up high
And don't be afraid of the dark.
At the end of the storm there's a golden sky
And the sweet, silver song of a lark.
Walk on through the wind, walk on through the rain,
Though your dreams be tossed and blown.
Walk on, walk on with hope in your heart,
And you'll never walk alone.
You'll never walk alone.
Walk on, walk on with hope in your heart,
And you'll never walk alone.
You'll ne-ever walk alone.


Liverpulu nije pomogla u finalu, mozda tebi pomogne, meni nekada davno jeste, da prodjem kroz istu situaciju.
 
Posle 45 minuta od raskida ti se osećaš loše? Baš čudno.
Ja se nisam osećala dobro ni 45 dana od raskida. Ni šest meseci od raskida.
Već sam negde napisala - ja ne verujem da vreme leči sve. Ali je poenta u prihvatanju. Treba samo da prihvatiš da su neke stvari neminovne. A sve, apsolutno sve prolazne. Sve to - tuga, strah, samoća - potrebno je za neko tvoje Ja. Bitno je samo ne odustati. Ne prepustiti se da te loše savlada. Da te savlada taj strah, ili ta bol, ili taj bes, ili grozna ljubomora.
To je tako ljudski što osećaš. Tako ljudski, da je i lepo. Između veza koje traju, pa bole kad prekinu i onih posle kojih bi sutradan odmah mogla da uplovim u neku novu, bez sećanja, bez pritiska prošlosti - ja bih uvek izabrala prvu opciju. Makar bolelo do ludila. Jer, to je znak da sam negde, nekad, u nekom vremenu, možda, nekog volela i malo prkosila zakonu prolaznosti...
''Što ne boli - to nije sreća.''
Javi mi se za šest meseci, da mi kažeš šta ti je... :)
 
Jos gore nisam ni stigao da popijem tu kafu!
A ona zove da kaze da joj zao.Nezeli da budemo zajedno.Ali zeli da mi stavi do znaja da me voli kao coveka...i da joj je zao.
Zao i je imeni
 
Tauren_Chieftan:
Jeste, ja je neki dan chuh na radiju,...i krstim se i ne verujem. Mislim se u sebi bozze sta uradise od onako inspirativne pesme :)
ako volis punk,mnogo dobra verzija te pesme je od the adicts (da,sa jednim d),meni se ona najvise svidja,a i nije toliko dramaticno-pateticna ko onaj original iz 60ih :lol:
evo sad sam je bas pustila :)
 
I da, nikad se ne zna. Dok su ljudi živi, ništa nije konačno. Ne zna se šta se sve može desiti. Između vas dvoje, ili vama pojedinačno.
Razlikuj sujetu od boli. Neko je nešto slično već napisao. Ipak je bol mnogo bolja od sujete. Ako je ta bol prikrivena sujeta, nađi ančin da je se rešiš. Jer ćeš samo naškoditi sebi.
A od boli može nešto dobro da ispadne. Izbrusi se čovek.
Kada sam ja raskinula sa momkom, jednog dana sam dobila neočekivano od jedne starije osobe poruku:
''Biser se rađa iz boli, tako što školjka leči neku ranu...''

I, ŽIVI, BRE, ČOVEČE!!!
Popij i tu gorku kafu. Onda će ti neke manje gorke u buduće biti - slatke.
 

Back
Top