boli

pa mozhda ima vremena da se pomire mozhda i nema vremena, mi to ne znamo, ne znamo shta se desilo i zashto se desilo, ali u svakom sluchaju bollloooolllllllllllloliiiiiiiiiiii.
 
Sokolica_M:
I da, nikad se ne zna. Dok su ljudi živi, ništa nije konačno. Ne zna se šta se sve može desiti. Između vas dvoje, ili vama pojedinačno.
Razlikuj sujetu od boli. Neko je nešto slično već napisao. Ipak je bol mnogo bolja od sujete. Ako je ta bol prikrivena sujeta, nađi ančin da je se rešiš. Jer ćeš samo naškoditi sebi.
A od boli može nešto dobro da ispadne. Izbrusi se čovek.
Kada sam ja raskinula sa momkom, jednog dana sam dobila neočekivano od jedne starije osobe poruku:
''Biser se rađa iz boli, tako što školjka leči neku ranu...''

I, ŽIVI, BRE, ČOVEČE!!!
Popij i tu gorku kafu. Onda će ti neke manje gorke u buduće biti - slatke.

Vrlo lepo recheno.... bas mi se iskreno dopalo... Sokole, Sokole...mudra si ti devojka ;)
 
Daj sebi neko vreme i iskukaj se posteno svakome ko naidje i zidu i plafonu i sebi u ogledalu i kucnom ljubimcu i izduvaj se! Neces ni primetiti kako ce polako sve to da iscili i kako ce neke svari da se promene....
 
Bustura:
Zasto ovoliko boli kada vas neko koga volite ostavi.
imam osecaj da sve u meni puca.Da me ljubomora tuga i strah od sutra koje dolazi plasi.
Plasi me pomisao na jutro i ti kafu koju cu sutra popiti.Najgorcu kafu u svom zivotu.i saznaje da sam ponovo izgubio borbu koju sam zeleo da pobedim

Necu da ti pametujem..osim..Pusti da boli ..jer ako boli znaci da je vredelo..i nije ti prvi put..proci ce..
 
Možda je priča o simpatičnom biseksualcu iz nekakve belosvetske vukoyebine mogla da pije vodu dok su skromni momci iz Krstarova postovali pod plaštom Kalimero sindroma, ali na ovom Buštukijevom topicu sve je to neslavno potonulo. U pokušaju da razdvoji sve svoje "bivše" pederske veze i vezice od trenutnih "normalnih", da učini onaj tako važan korak koji razdvaja smerne, skromne buljaše od velikih, Buštura autorizuje zapanjujuće dosadan topic!

Od prvog do poslednjeg, navedeni iskazi pate od bezumnog ponavljanja, koje umesto željene zrelosti, pokazuje problematičan nedostatak inspiracije. Uveren sam da će neko ovo nazvati Biserom prave (samo heteroseksualne?) ljubavi, ja kažem: "Buštukijevo bacanje emocija i vremena". Pa vi vidite kome ćete verovati.
 
kojote:
Možda je priča o simpatičnom biseksualcu iz nekakve belosvetske vukoyebine mogla da pije vodu dok su skromni momci iz Krstarova postovali pod plaštom Kalimero sindroma, ali na ovom Buštukijevom topicu sve je to neslavno potonulo. U pokušaju da razdvoji sve svoje "bivše" pederske veze i vezice od trenutnih "normalnih", da učini onaj tako važan korak koji razdvaja smerne, skromne buljaše od velikih, Buštura autorizuje zapanjujuće dosadan topic!

Od prvog do poslednjeg, navedeni iskazi pate od bezumnog ponavljanja, koje umesto željene zrelosti, pokazuje problematičan nedostatak inspiracije. Uveren sam da će neko ovo nazvati Biserom prave (samo heteroseksualne?) ljubavi, ja kažem: "Buštukijevo bacanje emocija i vremena". Pa vi vidite kome ćete verovati.
E da se i ja jednom složim sa ovim nenormalnim vukom! Amin!
 
kojote:
Možda je priča o simpatičnom biseksualcu iz nekakve belosvetske vukoyebine mogla da pije vodu dok su skromni momci iz Krstarova postovali pod plaštom Kalimero sindroma, ali na ovom Buštukijevom topicu sve je to neslavno potonulo. U pokušaju da razdvoji sve svoje "bivše" pederske veze i vezice od trenutnih "normalnih", da učini onaj tako važan korak koji razdvaja smerne, skromne buljaše od velikih, Buštura autorizuje zapanjujuće dosadan topic!

Od prvog do poslednjeg, navedeni iskazi pate od bezumnog ponavljanja, koje umesto željene zrelosti, pokazuje problematičan nedostatak inspiracije. Uveren sam da će neko ovo nazvati Biserom prave (samo heteroseksualne?) ljubavi, ja kažem: "Buštukijevo bacanje emocija i vremena". Pa vi vidite kome ćete verovati.

:-))
Sve je to lepo sto ti kazes!
Stagod da je bilo u mom zivotu pripada meni pa i ljudi koji me pljuju.A dali je tema dosadna ili ne.U to neulazim ova tema je sinoc napisana iz gluposti i trenutka zbog koga sam pozeleo nesto da napisem.Dali se tebi svidja ili ne,to je najmanji problem.
Moje pederske veze su deo mene i moje licnosti.Ali ja stojim iza svega napisanog.Bio ili ne!
 

Back
Top