Problem. Ortaku se ne dizhe na drolje i lake devojke

Poruka
7.126
Ovako krstosexualci. Imam ortaka, lep, zgodan, strava frajer, bajker. .sve $to ribice vole.
Medjutim, poslednjih godina nikako nema srecje. Non stop nailazi na neke lepotice ali su sve odreda droljetine i fukse.. nikako da do kraja ubode pravu emotivnu vezu koja bi ga ispunila.. $to bi se reklo "da je kara i da je voli". Ono zbog chega vam pi$em je to da mi se pozhalio da mu je u poslednje vreme ponekad te$ko da se napali i da postigne erekciju.. treba mu vi$e vremena.. kao da se prezasitio sexa sa takvim ribama, pa htedoh da pitam iskusnu mu$ku populaciju sa foruma, da li ima iste i slichne probleme kada pored sebe ima devojku 'sumnjivog morala'?

Ono.. trtili bi je dok kurva ne iskolachi ochima, ali vam mozak podsvesno $alje signale da je riba dno (a vi ste romantichar u potrazi za ljubavlju) pa zbog toga ponekad tezhe postizhete jerekciju. Ja i nisam neki merodavan jebach mada sam primetio da mi se de$ava slichna stvar pa reko.. mozhda ima vas koji mozhete da date neki dobar savet
 
...citala sam nedavno obrnut slucaj, kad se muskarcu ne dize na fine devojke...a razlog je strah da "nije dovoljno dobar za nju"...
...uglavnom pise da sex sa droljetinama i fuxama cesto ostavi neku posledicu na muskarca, pre ili kasnije, u smislu poblema sa erekcijom il vremenom ejakulacije...
...resenje je da se strpi dok ne nadje onu koju ce i da kara i da voli...ako tako ne uradi, stanje ce mu se pogorsati...
 
gossca:
...citala sam nedavno obrnut slucaj, kad se muskarcu ne dize na fine devojke...a razlog je strah da "nije dovoljno dobar za nju"...
...uglavnom pise da sex sa droljetinama i fuxama cesto ostavi neku posledicu na muskarca, pre ili kasnije, u smislu poblema sa erekcijom il vremenom ejakulacije...
...resenje je da se strpi dok ne nadje onu koju ce i da kara i da voli...ako tako ne uradi, stanje ce mu se pogorsati...


U jbte josh ispadoh i droljetina i fuxa... :shock:
 
cLick - OR - Die:
$ta znam.. ne bih se slozhio sa tvojom tvrdnjom jer chesto mi pokazuje SMSove iz kojih se mozhe zakljuchiti da su ribe zaljubljene u njegov kurac, a uvek ima u $teku poneku koja u niskom startu cheka da bude pozvana da se natakne


S obzirom da sama rech drolja asocira na njegovo visoko mishljenje o njima, nije mi jasno zashto uopshte ocekuje da one njega tretiraju drugachije.
 
Butterflies And Hurricane:
S obzirom da sama rech drolja asocira na njegovo visoko mishljenje o njima, nije mi jasno zashto uopshte ocekuje da one njega tretiraju drugachije.
Pa $ta da misli o ribi koju je prvo veche kresnuo, a koja nije trazhila od njega da stavi kondom (koji inache nikada ne stavlja). Nemoram da pricham o perverznim detaljima. Saznao je posle par dana sa kojim je likovima bila i kakva je sranja ljudima pravila.. mada, govorim o drugoj ribi koju je kresao nedugo posle ove gore :) tu mi se pozhalio..

Hocu recji da stvarno treba da bude$ najgori (ili najbolji) chovek pa da tako lako predje$ preko njene droljavosti. Znam da svaki normalan chovek tezhi ljubavi, ali takodje normalni ljudi preko nekih stvari jednostavno ne mogu da predju. Ovo o chemu pricham je realnost sa kojom se mnogi ljudi svakodnevno susrecju
 
moonja:
pa š'a znam....ma to su hvalospevi grando 'bača....ne zna im se broj sa kojima je bio....što bajkerkama, što sk8erkama........ pa, kao, i on je ljudsko biće....poziva se na svoj integritet i osećanja...nek nadje devojku i uplovi u mirnu looku........njegova priča je za ortake, loži vas malo... čisto da ne kvari reputaciju.......
Ma uop$te nije tako.. non-stop sam sa njim i znam o chemu mi pricha
 
cLick - OR - Die:
Pa $ta da misli o ribi koju je prvo veche kresnuo, a koja nije trazhila od njega da stavi kondom (koji inache nikada ne stavlja). Nemoram da pricham o perverznim detaljima. Saznao je posle par dana sa kojim je likovima bila i kakva je sranja ljudima pravila.. mada, govorim o drugoj ribi koju je kresao nedugo posle ove gore :) tu mi se pozhalio..

Hocu recji da stvarno treba da bude$ najgori (ili najbolji) chovek pa da tako lako predje$ preko njene droljavosti. Znam da svaki normalan chovek tezhi ljubavi, ali takodje normalni ljudi preko nekih stvari jednostavno ne mogu da predju. Ovo o chemu pricham je realnost sa kojom se mnogi ljudi svakodnevno susrecju

Nije on za fine ribe.
 
cLick - OR - Die:
Pa $ta da misli o ribi koju je prvo veche kresnuo, a koja nije trazhila od njega da stavi kondom (koji inache nikada ne stavlja). Nemoram da pricham o perverznim detaljima. Saznao je posle par dana sa kojim je likovima bila i kakva je sranja ljudima pravila.. mada, govorim o drugoj ribi koju je kresao nedugo posle ove gore :) tu mi se pozhalio..

Hocu recji da stvarno treba da bude$ najgori (ili najbolji) chovek pa da tako lako predje$ preko njene droljavosti. Znam da svaki normalan chovek tezhi ljubavi, ali takodje normalni ljudi preko nekih stvari jednostavno ne mogu da prodju. Ovo o chemu pricham je realnost sa kojom se mnogi ljudi svakodnevno susrecju

Znash kako...To shto je on dozvolio sebi da je kara bez kodoma je nishta drugo nego njegova glupost.
E sad kada prichamo o ljubavi, cela prica se totalno kosi sa situacijom. Ja nekako mislim da je potrebna odredjena kolichina emocija, (pa cak i mushkarcima) da bi sex bio dobar, i da bi mushkarac imao besprekornu erekciju.
Imala sam prilike bash skoro da slusham pricu ("zalopojku") dechka koji svako vece menja drugu (ima vishe kres kombinacija), a zeli da se zaljubi. A sa druge strane slushajuci ga imala sam utisak da mu ipak cela situacija imponuje.
Ne ide to tako. Covek kada shvati da mu se moze, da mu ribe odredjenih profila padaju u krevet bez puno muke, prestaje da ceni neke druge stvari. Ne zeli da se muci oko neke "kvalitetnije"...Sto bi kad su mu vec zadovoljene potrebe sa droljama. A kuka....
Tako da se cela ta pricha vrti u krug.
Ako dovoljno zeli da naidje na neshto posebno, bice tvrdoglav, presecice sve kontakte sa droljetinama, iskulirace neko vreme sam...Obichno posle toga ljudi mnogo vishe daju i mnogo vishe cene ono shto dobiju...
 
Nije on za fine ribe. Znači ili šljam ili selo. Pa nek bira


cenim da grešiš............. verujem da je dečko iskusan u smislu recki...u krajnjoj lijniji, to nije teško postići......
čime se skreće pažnja finih riba?....time što te prati reputacija iskusnog ..i uz to, da si sit praznih odosa, već si i osećajan i tražiš nešto više...... dobitna komb. koja budi žensku radoznalost.......
 
Slatka kao bombona, slatka kao med, hladna kao led

Spuštenih pantalona stajao sam potpuno bled

Mirno je gledala ona u mene dok sam gubio svest

Više se ne sećam ničeg, događaj čudan al' za mene čest

Miris te čudne soli povrati me iz dubokog sna

Sa grimasom na licu pitao sam gde sam to ja


Nad sobom ugledah oči a oči su me gledale

Na mene ona tad skoči začu se glasno visoko C

Dečko stvarno si lud ti imaš smisla za blud

O slatka tajno zivota o koja divota


Ležali smo na podu zadihani i znojavi

Kad se odjedanput delija jedan pojavi

Stade mi nogom na jaja zaurlah glasno od očaja

Kao da pikavac gasi krcnuše muda ko orasi


Ovo je slika iz zivota jednog idiota.
 
cLick - OR - Die:
Pa $ta da misli o ribi koju je prvo veche kresnuo, a koja nije trazhila od njega da stavi kondom (koji inache nikada ne stavlja). Nemoram da pricham o perverznim detaljima. Saznao je posle par dana sa kojim je likovima bila i kakva je sranja ljudima pravila.. mada, govorim o drugoj ribi koju je kresao nedugo posle ove gore :) tu mi se pozhalio..

Hocu recji da stvarno treba da bude$ najgori (ili najbolji) chovek pa da tako lako predje$ preko njene droljavosti. Znam da svaki normalan chovek tezhi ljubavi, ali takodje normalni ljudi preko nekih stvari jednostavno ne mogu da predju. Ovo o chemu pricham je realnost sa kojom se mnogi ljudi svakodnevno susrecju

:lol: :lol: :lol:
Читам и не могу да верујем да си ово написао....човече....Замисли, она, дроља једна, није тражила да он стави кондом, који он (Како да га назовемо? Дрољком?) иначе ''никако не ставља''??? :lol: Замисли, она се кресала са којеким пре тога, и није мислила на то како да га чува, њега чистог ко суза детиња......:roll: ..... а он је ваљда мислио да јој је први па да нема зашто да се чува...а о томе да чува њу од себе и својих евентуалних болештина које је зарадио са претходним дрољама....наравно да не треба да мисли...
Божеее...:roll:
Баш као што рече - дрољавост, дрољавост....
 

Back
Top