НЕПОПРАВЉИВИ и НЕИЗЛЕЧИВИ

Strela

Elita
Poruka
17.244
Стварно ми је већ постало досадно да стално говорим о томе како су неки, на овом Форуму, ту само да би минирали теме које се, нужно, не своде само на политику али ти појединци се понашају тако као да им је крајњи циљ да се у нормалне дискусије уведе хаос јер се они у томе најбоље сналазе.
Лепо поставимо нормалну тему и онда се појави Енглез, и сви његови клонови и компанија и све оде у ...
Зашто не одете на неки подфорум где бисте се међусобно расправљали, размењивали искуства? Ником не спорим право да изнесе своје мишљење, ма какво оно било али ваљда то може да се уради на цивилизован начин. Ако ви сматрате, да је начин на који износите своја мишљења цивилизован, онда имате озбиљних проблема. Ви сте доказ да се систем вредности код нас окренуо наглавачке и ви сте га прихватили оберучке. Не морате много да се мучите и размишљате већ распалите, без икаквог устезања и обзира према другима. То је доказ колике сте егоисте, цинични, нетолерантни, без разумевања за мишљења која се разликују од ваших.
 
adem_ks:
hahahahahhaaaaa ti si prva koja me danas nasmejala hahahahahaa
Шипац дај батали да изиграваш идиота, када сви знамо да у глави имаш мозак величине пилећег, па зато негњави остале на форуму мењајући ницк у енглеза па у адема па у марин55 и тако унедоглед, знамо да имаш подршку администратора јер те готиви јер да је неки администратор како би по правилу форума и требало бити ти би летео и то наглавачке све до албаније!!! Ниси занимљив зато одјеби са форума!!
 
2004943619241077787_rs.jpg
 
Strela:
Стварно ми је већ постало досадно да стално говорим о томе како су неки, на овом Форуму, ту само да би минирали теме које се, нужно, не своде само на политику али ти појединци се понашају тако као да им је крајњи циљ да се у нормалне дискусије уведе хаос јер се они у томе најбоље сналазе.
Лепо поставимо нормалну тему и онда се појави Енглез, и сви његови клонови и компанија и све оде у ...
Зашто не одете на неки подфорум где бисте се међусобно расправљали, размењивали искуства? Ником не спорим право да изнесе своје мишљење, ма какво оно било али ваљда то може да се уради на цивилизован начин. Ако ви сматрате, да је начин на који износите своја мишљења цивилизован, онда имате озбиљних проблема. Ви сте доказ да се систем вредности код нас окренуо наглавачке и ви сте га прихватили оберучке. Не морате много да се мучите и размишљате већ распалите, без икаквог устезања и обзира према другима. То је доказ колике сте егоисте, цинични, нетолерантни, без разумевања за мишљења која се разликују од ваших.
:D :D :D
 
mladidemokrata:
Radikali su nepopravljivi kocnicari i destruktivci koji nas neprekidno vracaju
u proslost i teret su nam oko vrata.
Ljudi da mogu stvarno bih svakog radikala poslao malo u Evropu da vidi kako se zivi.
Ako i posle svega opet pozeli da bude pljuvac svega normalnog onda.....stvarno
sam siguran da je tu lecenje neminovno.
"Крсташ" на задатку ... Има ли тамо, у ЕУ, нешто лоше ?
 
mladidemokrata:
Radikali su nepopravljivi kocnicari i destruktivci koji nas neprekidno vracaju
u proslost i teret su nam oko vrata.
Ljudi da mogu stvarno bih svakog radikala poslao malo u Evropu da vidi kako se zivi.
Ako i posle svega opet pozeli da bude pljuvac svega normalnog onda.....stvarno
sam siguran da je tu lecenje neminovno.

Којима "ВАМА" су радикали "ТЕРЕТ ОКО ВРАТА" ??? Па радикала тренутно има негде око 1,500 000 ... да ли си ти уопште нормалан, или уош увек ниси узео дневну дозу......
 
licno ne volim da potezem argumente tipa: "ko ste vi, vas podrzava 0.5%?"
to nije dobro iz prostog razloga sto demokratija moze da boluje od jedne bolesti koja se zove demagogija.... demagogija urusava demokratiju... to je ono sto je problem radikala... voleo bih da od njih dobiejm konkretan odgovor na sledeca pitanja:
1) kako sacuvati nacionalne interese srba i srbije?
2) kako pokrenuti ekonomski oporavak srbije
3) kako se boriti sa kriminalom i korupcijok
4) kako da srbija postane pravna drzava
5) kako da srbija postane normalna drzava

posto radikali nemaju jasan i konretan odgovor na ova pitanja, oni od mene nikad nece dobiti glas, pa taman za njih glasalo 99,9999999999999999999999999999999% ljudi, a ja bio jedini koji ne glasa za njih...
 
eremita
Registrovan korisnik

Којима "ВАМА" су радикали "ТЕРЕТ ОКО ВРАТА" ??? Па радикала тренутно има негде око 1,500 000 ... да ли си ти уопште нормалан, или уош увек ниси узео дневну дозу......

svetolik trpkovic
Registrovan korisnik
Ma kakvi milion i po ima bre 3 miliona radikala

Konstantin_de_Sisti
Registrovan korisnik
nas i radikala 600 miliona

al se mnozeeeeeeee
 

Back
Top