Live

somebody

Obećava
Poruka
59
za one koji slusaju ovu grupu i koji su je culi imam ves ta je izasao novi album pod nazivom "Birds of pray"....
za one koji nisu nikada culi nista od njih preporucujem da kupe jedan album pa da ih poslusaju:))...mozda vam se i svide?.....

peace:)
 
somebody:
haha sta sviraju....instrumente:)...kao napr:)....gitaru,bas gitaru, bubnjeve:)....da li te jos nesto zanima:))

haha...kakav glup odgovor na normalno pitanje....nije valjda da mislis da ce neko da kupi cd.tek tako zbog tvoje preporuke.Sta sviraju covece...rock,jazz,funk,punk itd. ili je u pitanju cvrkut ptica,znas ono sound of nature
 
Bimba-Eki:
somebody:
haha sta sviraju....instrumente:)...kao napr:)....gitaru,bas gitaru, bubnjeve:)....da li te jos nesto zanima:))

haha...kakav glup odgovor na normalno pitanje....nije valjda da mislis da ce neko da kupi cd.tek tako zbog tvoje preporuke.Sta sviraju covece...rock,jazz,funk,punk itd. ili je u pitanju cvrkut ptica,znas ono sound of nature

Ma pusti...volim te likove sa smislom za humor iz 3. osnovne. :roll:
 
e opet ovaj luzer sa njegovim komentarima....pa koji si ti idiot kad ne mozes da skontas kakav je zanr ako sviraju instrumente koje sam naveo....a posto si debil pa moram da ti kazem recicu ti...sviraju rock:P....

ps. samo kad ti imas smisao za humor:)...pa da tebi ni netreba jel sve sto ti izadje iz usta te toliko glupo da se mora covek mora nasmejati:)
 
SB:
e opet ovaj luzer sa njegovim komentarima....pa koji si ti idiot kad ne mozes da skontas kakav je zanr ako sviraju instrumente koje sam naveo....a posto si debil pa moram da ti kazem recicu ti...sviraju rock:P....

ps. samo kad ti imas smisao za humor:)...pa da tebi ni netreba jel sve sto ti izadje iz usta te toliko glupo da se mora covek mora nasmejati:)

Opet ti Gosco - ovaj put si se maskirala pod novim imenom! Bravo, pocinjes da ucis i ti ponesto! :wink:

Ako nisi znao, hermafroditu, (a, opet, sta ti uopste znas) bendovi sa takvim sastavom, tj. nabrojanim instrumentima, mogu svirati sve od punka, preko najrazlicitijih vrsta metala do, opet, najrazlicitijih vrsta rocka...Ali posto si ti uzasno inteligencijski ogranicen lik, svu muziku trpas u isti kos k'o zadnji degen, sto pokazujes svima ovde da i jesi!

By the way, ponovi koristi rec luzer previse...napni taj prcvonjak od mozga i smisli nesto drugo! Smesni moronu!
 
DeepPurple:
SB:
e opet ovaj luzer sa njegovim komentarima....pa koji si ti idiot kad ne mozes da skontas kakav je zanr ako sviraju instrumente koje sam naveo....a posto si debil pa moram da ti kazem recicu ti...sviraju rock:P....

ps. samo kad ti imas smisao za humor:)...pa da tebi ni netreba jel sve sto ti izadje iz usta te toliko glupo da se mora covek mora nasmejati:)

Opet ti Gosco - ovaj put si se maskirala pod novim imenom! Bravo, pocinjes da ucis i ti ponesto! :wink:

Ako nisi znao, hermafroditu, (a, opet, sta ti uopste znas) bendovi sa takvim sastavom, tj. nabrojanim instrumentima, mogu svirati sve od punka, preko najrazlicitijih vrsta metala do, opet, najrazlicitijih vrsta rocka...Ali posto si ti uzasno inteligencijski ogranicen lik, svu muziku trpas u isti kos k'o zadnji degen, sto pokazujes svima ovde da i jesi!

By the way, ponovi koristi rec luzer previse...napni taj prcvonjak od mozga i smisli nesto drugo! Smesni moronu!

moron ti tata koji te napravio takvog debilnog:P.... inace ja znam vise o muzici nego to ti mozes da zamislis.... ali se ne qurcim i ne poziram kao sto ti topp radis:P.... inace mogao si da pogodis koji je od tih zanrova ,a ne tou da prosipas pamet kao da si ti jedini koji zna nesto.... i ne trpam muziku u isti kos vec trpam ljude u isti:PP.,.. jel svako ko slusa muziku trebao bi da zna nesto o njoj ,a ti pojma nemas pa lupas gluposti...i normalno da me uzjebe ka citam glupe izjave kao sto su tvoje....i tvoj recnij je toliko ocajan da nisi ni svestan.....ali neka samo ti pisi:P
 
Anonymous:
DeepPurple:
SB:
e opet ovaj luzer sa njegovim komentarima....pa koji si ti idiot kad ne mozes da skontas kakav je zanr ako sviraju instrumente koje sam naveo....a posto si debil pa moram da ti kazem recicu ti...sviraju rock:P....

ps. samo kad ti imas smisao za humor:)...pa da tebi ni netreba jel sve sto ti izadje iz usta te toliko glupo da se mora covek mora nasmejati:)

Opet ti Gosco - ovaj put si se maskirala pod novim imenom! Bravo, pocinjes da ucis i ti ponesto! :wink:

Ako nisi znao, hermafroditu, (a, opet, sta ti uopste znas) bendovi sa takvim sastavom, tj. nabrojanim instrumentima, mogu svirati sve od punka, preko najrazlicitijih vrsta metala do, opet, najrazlicitijih vrsta rocka...Ali posto si ti uzasno inteligencijski ogranicen lik, svu muziku trpas u isti kos k'o zadnji degen, sto pokazujes svima ovde da i jesi!

By the way, ponovi koristi rec luzer previse...napni taj prcvonjak od mozga i smisli nesto drugo! Smesni moronu!

moron ti tata koji te napravio takvog debilnog:P.... inace ja znam vise o muzici nego to ti mozes da zamislis.... ali se ne qurcim i ne poziram kao sto ti topp radis:P.... inace mogao si da pogodis koji je od tih zanrova ,a ne tou da prosipas pamet kao da si ti jedini koji zna nesto.... i ne trpam muziku u isti kos vec trpam ljude u isti:PP.,.. jel svako ko slusa muziku trebao bi da zna nesto o njoj ,a ti pojma nemas pa lupas gluposti...i normalno da me * ka citam glupe izjave kao sto su tvoje....i tvoj recnij je toliko ocajan da nisi ni svestan.....ali neka samo ti pisi:P

Smokljane, ja sam obecao sebi i drugima da necu remetiti mir na forumu (tema Prekinite sa besom) odgovaranjem na tvoja govna koja nazivas porukama. Zasto bih uopste takvom selji sa IQ-om nizim 6 puta od ljudskog proseka i pridavao posebnu vaznost? Kada bih obracao paznju na svakog treceg degena poput tebe...Dakle, tvoje trecerazredne uvrede kojih sam se vec naslusao u jaslicama i slicnim ustanovama me se nimalo ne doticu, a cini se ni nikoga drugog, s obzirom da si stekao sve same neprijatelje ovde na forumu...lepo je znati ako nista, da neki ljudi umeju da procene druge kako treba...uostalom, mogu da osetim kako pizdis od inferiornosti u odnosu na ostale ljude ovde koji poznaju materiju pa to kompenzujes nazivajuci druge pozerima...jedna rec postoji za to:jadno.

Dakle, pickice koja ne sme da se registruje da ne bi bila banovana, ovo je moje poslednje obracanje tebi kao osobi/primatu/bezlicnoj amebi. Svako dobro, bez obzira na sve.

P.S.: Ja nemam previsoko misljenje o mom recniku ni o bilo cemu u vezi sa mnom, jer nisam takva osoba da dizem nos, ali moj recnik je za tebe na nivou Nobelovca i mozda bi mogao da povadis neke reci i primenis ih u svakodnevnom zivotu...ako imas zivot, to jest.
 
za razliku od tebe imam zivot:))...i nisam primetio da ne obracap paznju..isprimao si se ko mali majmun:)).... inace divim se tvom visokom iq:))).... mada nesto ne koristis taj tvoj iq kas se spustyas na "moj" nivo:)).... sam si se poakazao da si primitivan kao i savko drugi ko odgovori na moje zezancije:PP....

svako dobro i tebi:))))))
 
NEMOJTE SE SVADJATI LJUDI OVDE BI TREBALI DA SE DOPISUJU ISTOMISLJENICI, LJUDI KOJE VOLE ISTU MUZIKU ZAR TO NIJE BOLJE OD SELJACKOG PREPUCAVANJA?
APELUJEM NA TEBE DEEP PURPLE!!!!
 

Back
Top