Дан кад су Радикалин издали Србију!

Torius

Primećen član
Poruka
968
Кад освојите 81 мандат и можете да формирате владу, која никада не би пристала на одвајање КиМ од Србије, а ВИ НЕ УРАДИТЕ ТО већ хоћете ХАЛАПЉИВО на нове изборе како би узели још који посланички мандат више (увалили још ког рођака пријатеља или швалерку у посланичку столицу), небитно од тога да ли ће Србија бити у кампањи у то време и да ли ће нећете имати владу која може да реагује на ОТИМАЊЕ Косова и Метохије ......


ЗА МЕНЕ сте ви најобичнији ИЗДАЈНИЦИ СРБИЈЕ И СРПСКОГ НАРОДА, јер политика се мери ДЕЛИМА а не ПРИЧОМ.
 
Torius:
Кад освојите 81 мандат и можете да формирате владу, која никада не би пристала на одвајање КиМ од Србије, а ВИ НЕ УРАДИТЕ ТО већ хоћете ХАЛАПЉИВО на нове изборе како би узели још који посланички мандат више (увалили још ког рођака пријатеља или швалерку у посланичку столицу), небитно од тога да ли ће Србија бити у кампањи у то време и да ли ће нећете имати владу која може да реагује на ОТИМАЊЕ Косова и Метохије ......


ЗА МЕНЕ сте ви најобичнији ИЗДАЈНИЦИ СРБИЈЕ И СРПСКОГ НАРОДА, јер политика се мери ДЕЛИМА а не ПРИЧОМ.

Mislim da su uposlili sve rodjake i švalerke čim imaju mesta i za Libance da kroje srpsku politiku.

Ja i dalje mislim da je ova stranka DB-ovska majmunijada. Izigravaju virtuelni vojni odsek bez pokrića
 
DRVOSEČA:
Radikali su koliko se secam mrzeli DOS kao ludi... Pljuvali po svima i lepili ovakve stvari po banderama...


Da bi nakon toga pljunuli na svoje glasace i omogucili formiranje vlade DOS-a ( demokratskog bloka takozvanog ). Znaci bilo je moguce izvrsiti opstrukciju u skupstini i spreciti ovo sto se desilo. Ali ne, radikali nisu imali nista protiv toga...

Краљу, најбољи АВАТАР на свету. Дрвосеча као ЛДП Мики из Купинова?
 

Back
Top