Gde ima dobra klopa u bg?

Sve zavisi opet u kom si delu grada, odnosno u koji deo ides. Mozes svugde naci Mek medjutim ima par dobrih brzih hrana gde ja klopam. Kod tehnoloskog fakulteta na uglu Vladetine ulice i ulice Kraljice Marije ( bivsa ulica 27 Mart ) ima brza hrana zove se "Kosovski cevap" tu je extra. Zatim malo vise kod Vukovog spomenika imas par dobrih mesta. Dve do tri pekara koje se nalaze kod Tasmajdana, zatim imas na Novom Beogradu par pekara u bloku 23 i dalje po blokovima.

Ja uglavnom kad vidim da je lokal onako solidno sredjen imam poverenja u njega. Mislim da je onda ok...

Pozdrav !!!
 
Хедонист, видим спремаш се за финале купа. Ценим да ниси никад био, чим не знаш где има да се једе... Имаш на аутокоманди најјачу хамбургерију у граду Duff, а имаш и добру пекару на ћошку где се скреће за Маракану, не знам како се зове. Препоручујем ти Duff, али ту је скоро увек гужва тако да дођи мало раније ;) Поздрав
 
Због зашто? Мени се баш ђасви... ;) И зад ће ти да кажеш, зато што промовише насиље и шта ти ја знам... :D
Нове генерације су психички пукле ;)
 
да, а старе генерације су, шатро, психички феноменалне.....причај ти то неком другом. ако у матори ок, онда су и млади ок.
 

Back
Top