Jadan ovaj nebeski narod koji ceo svet mrzi!!!

dr.koki

Aktivan član
Poruka
1.232
E pa posto vidim da smo mi najveci radnici na svetu i najbolji strucnjaci i u svemu najbolji pa nas ceo svet mrzi. I zato kupuju nase fabrike njihovim krvavim dolarima i uzimaju nam posao zele bih da vam ispricam istinitu pricu koja ilustrujue tipicnog srbendu.

Pre neku godinu sedim kod nekih rodjaka u blizini kragujevca. To je bilo pre nego sto su pocela ta otpustanja. I tu se zadesili moja tetka i njene kolege i koleginice koji su vec znali da ce da lete sa posla iz zastave. I oni tako kukaju kako ce da dobiju otkaze pa se ja odlucim da budem bezobrazan i postavim im par pitanja.
Q:Jel ima neko od vas zavrsen fakultet?
A:Nema niko!!!
Q:Jel ima neko zavrsenu srednju skolu?
A:Niko!!!
Q:Jel ima neko zavrsene dodatne obuke?
A:Niko!!!
Q:A kad ste zadnji put otisli na posao ili makar da posedite nekoliko sati u fabrici?
A: Pre 5-6 godina!!!
Q:A ako ste slobodni toliko dugo zasto ne trazite novi posao, upisete i zavrsite neku obuku, fakultet, srednju skolu?
A:Mani se corava posla!!!
Q:Zasto ne strajkujete ne protiv privatizacije nego da trazite da radite, da fabrika sklopi neki posao?
A:Jer', ko je lud da trazi posao kad moze se odmaramo.

Posle toga su ovi ljudi naravno glasali za radikale jer jedino radikali mogu da im daju posao bez bilo kakvog rada. Naravno to se protivi zdravom razumu i svim ekonomskim politikama ali nema veze. Srbi su nebeski narod i svi treba da im serviraju i posao i novac na tanjiru bez bilo kakve muke.
 
dr.koki:
E pa posto vidim da smo mi najveci radnici na svetu i najbolji strucnjaci i u svemu najbolji pa nas ceo svet mrzi. I zato kupuju nase fabrike njihovim krvavim dolarima i uzimaju nam posao zele bih da vam ispricam istinitu pricu koja ilustrujue tipicnog srbendu.

Pre neku godinu sedim kod nekih rodjaka u blizini kragujevca. To je bilo pre nego sto su pocela ta otpustanja. I tu se zadesili moja tetka i njene kolege i koleginice koji su vec znali da ce da lete sa posla iz zastave. I oni tako kukaju kako ce da dobiju otkaze pa se ja odlucim da budem bezobrazan i postavim im par pitanja.
Q:Jel ima neko od vas zavrsen fakultet?
A:Nema niko!!!
Q:Jel ima neko zavrsenu srednju skolu?
A:Niko!!!
Q:Jel ima neko zavrsene dodatne obuke?
A:Niko!!!
Q:A kad ste zadnji put otisli na posao ili makar da posedite nekoliko sati u fabrici?
A: Pre 5-6 godina!!!
Q:A ako ste slobodni toliko dugo zasto ne trazite novi posao, upisete i zavrsite neku obuku, fakultet, srednju skolu?
A:Mani se corava posla!!!
Q:Zasto ne strajkujete ne protiv privatizacije nego da trazite da radite, da fabrika sklopi neki posao?
A:Jer', ko je lud da trazi posao kad moze se odmaramo.

Posle toga su ovi ljudi naravno glasali za radikale jer jedino radikali mogu da im daju posao bez bilo kakvog rada. Naravno to se protivi zdravom razumu i svim ekonomskim politikama ali nema veze. Srbi su nebeski narod i svi treba da im serviraju i posao i novac na tanjiru bez bilo kakve muke.
Mrze vas! Za vreme Milosevica je nas 3/4 sveta volelo, zato sto smo se branili od Nato agresora, zato sto smo mi kao i 3/4 sveta izlozeni Nato ucenama, zato sto smo bili hrabri da se branimo (izuzevsi kukavice, izdajice, kojih u svakom drustvu ima).

A ove nase demokrate svako mrzi: Mrzi ih zapad, zato sto mrzi Srbe generalno pa im je svejedno ko je u Srbiji na vlasti.
Mrze ih rusi, zato sto su sem DSS svi demokrati neprekidno pljuvali Rusiju.
Mrze ih sve nesvrstane zemlje, zato sto se nisu branili nego vec prodali genocidnim imperijalistickom Nato zapadskom veleagresoru.
 
@dr.koki

Nazalost, to je ISTINA. NAS NAROD JE RETKO KADA USPEO NA PRAVI NACIN DA SE PRILAGODI promenama koje su se desavale svuda u svetu pa i kod nas sto je i glavni razlog PROPADANJA SRPSKOG NARODA.
Ali, je i INTELIGENCIJA prilicno KRIVA, JER nije vodila mnogo racuna o svemu tome. Sta ces tako ti
je to.
Prilagodjavati se promenama znaci OPSTATI.
 
donamileva:
jadan nego sta
jos kad na HTR vidim kako izvestavaju o skupstini i sl dodje mi da se samoubijem

Sto bi se samoubila. Znas koliko mi puca **** sta ce da kazu Hrvati .Slusam onog Mesica ustasu kako nesto ***** o nekoj saradnji da li ce je biti ili ne.Pa daj boze da je ne bude.Nikakava saradnja nikada ne treba da postoji sa Hrvatima.Neka oni lepo udisu svoj cisti hrvatski zrak a mi cemo nas i u opste nam nisu potrebni.
 
Хе,хе...Ово је занимљиво.Рођаци паразити,а он поштен,добар и филантроп.Због таквих никада у Србији неће озбиљније заживети банке за донацију органа.Завешташ постхумно органе,а они те кокну да зараде коју кинту!:lol:
 

Back
Top