Proizvodjac Sigma-da li je kvalitetan?

Pa uzeo bi i ja,ali s obzirom da cu spucati deo para na Night of the jumps,mogu da potrosim nekih 1300-1500. Inace ja trazio po netu i davao mi neke rezultate u vezi testiranja na belim misevima u Sigma istrazivackom centru. Ako neko zna neki dobar mis za 1500din,napisite koji je.
 
Sad nedavno kad sam priatelju sastavljao konfiguraciju ( pisao sam o tome ovde ) on je uzeo:
A4Tech X7 gamers edition..... Inache mish pored standardnih dugmica ima josh jedan shto je isto kao kad bi kliknuo 3x levi ali jako jako brzo ( tolikom brzom nemozesh da kliknesh prstom ) znachi u igri 3X fire.... Igrao sam jedno 10 min HL2 ( samo da vidim dali igra dobro radi :D ) i mish je stvarno extra..... Razmishlam i ja da ga kupim..... Mislim da ima 1000 dpi rezoluciju stim da ima jedno dugme sa kojim na brzaka mozesh da nameshtash rezoluciju..... ima 200/400/600/800/1000 dpi
Mish koshta nekih 1200 din....
 
*P*A*B*L*O*:
Sad nedavno kad sam priatelju sastavljao konfiguraciju ( pisao sam o tome ovde ) on je uzeo:
A4Tech X7 gamers edition....
Ja imam ovaj X7 ali nisam siguran da je GE, moj model je X-710. Ima levi,desni,tockic-klasika i dugme za menjanje dpi 400/600/800/1000 i tockic menja boju zavisno koju izaberes, sa strane kod palca ima dva tastera koja programiras za sta hoces. Nikakvih problema vec 1 ili 2godine. Da ima jos jedan tockic bio bi extra, ali pitanje je da li bi ga koristio...

A za SIGMU, sta reci kad je u METROu najzastupljeniji IT proizvodjac(ovo nije u dobrom smislu). SIGMA po meni dodje na dnu brand ili pri vrhu no-name proizvodjaca. Ipak ima ime;-)
 

Back
Top