VIDEO/LA SAM...

slavishans

Poznat
Poruka
7.111
Odlučio sam se da otvorim ovu temu gde možemo da podelimo ono što smo u toku dana ili nekad videli što je nama bilo zanimljivo,stašno,smešno ili neobično.
Evo ja ću kao što red nalaže prvi:
-Juče po nejvećem pljusku tip se kroz ulicu vozika motorom.Kako se ono kaže-LUDAK NA KIŠI!!! :lol: :lol: :lol:
 
Uh ima toliko toga...

Recimo nesto sto me izbezumilo... Decko i ja se malo povatali u sred dana u parkicu i kroz zbinje JA ugledam coveka cucnuo i pusi cigaru i voajerise... bolesno... osim nas i njega nikog vise...???

U klubu u bgd na adi separe pored mene decko sedi a devojka zadigla haljinicu i u ritmu muzike vrti kukovima(sad ispadoh ja voajer...) prvo sam mislila da mu ona igra medjutim onda moje "hrabrije" drugarice snimale mobilnim i buljile u njih a oni nista i tako su koliko sam dobila informaciju od drugarica jos 2-3 puta...

U sred dana sedimo decko i ja u kaficu a pored nas 2 mame sa malom decom... i jedno dete hoce da pi pi i majka (lujka) dete za rukicu i 2metra od ulaznih vrata u kafic detetu skinu gace...
 
Moja najbolja drugarica pokusala da pocini samoubistvo, skocila sa krova skole!!! Kad sam je video kako pada, ostao sam bez texta! Ona je dobro, samo je boli glava (udarila je kolenom u bradu kad je pala), a naravno nikom nismo rekli ni reci osim razednoj! Moja naj drugarica kaze da se nicega ne seca! Ne znam vise sta da mislim... jbt ne znam sta bih radio bez nje! bas je volim, ma obozavam je...
 
TRIPUT SAM VIDEO TITA (Rani Mraz)
(Dj. Balasevic-- J. Bocek-- Dj. Balasevic)

Jednom se otac moj,
Sa posla kuci vratio pre,
Odenuo mi praznicno sve,
I poveo me na trg.

Bio sam klinac jos,
I bilo mi je tek oko pet,
Al' dobro pamtim nasmejan svet,
I svecan i sretan dan.

Nisam razumeo zastave, guzvu,
Znao sam tek nesto je vazno,
Jer otac me tad prigrli snazno,
Rece mi, sine, gledaj i pamti.

I ja sam video Tita marsala,
Legendu tu, slobodotvorca,
Coveka tog, druga i borca,
Tada sam ja video Tita prvi put.

U skolskim danima,
O njemu su nas ucili sve,
Al' zivot nam objasnio tek,
To kakav je covek Broz.

Bio sam momak vec,
Kroz muziku sam trazio rec,
Pred igrankom se prostruja vest,
Da doci ce mozda on.

I ja sam stajao malen s gitarom,
Preda mnom sve, moje detinjstvo
Sloboda, mir, Bratstvo i Jedinstvo,
Preda mnom on, nasmejan, vecan.

I ja sam video Tita marsala,
Legendu tu, slobodotvorca,
Coveka tog, druga i borca,
Tada sam ja video Tita drugi put.

Bio je peti maj,
Iz Skopja me je vodio put,
Na stanicama duz pruge svud,
Tisina i nema bol.

Bitola, Maribor,
Rijeka, Niksic,
Zenica, Bor,
I svaki covek, i svaki dom,
Je zalio dusom svom.

Al' ja sam video visoke peci, fabrike dim
Siroke njive, gradove sto slobodni zive,
Decu i mir i jato ptica.

I opet video Tita marsala,
Legendu tu, slobodotvorca,
Coveka tog, druga i borca,
Opet sam svud video Tita.

I ja sam video visoke peci, fabrike dim
Siroke njive, gradove sto slobodni zive,
Decu i mir i jato ptica.

I opet video Tita marsala,
Legendu tu, slobodotvorca,
Coveka tog, druga i borca,
Opet sam svud video Tita.
 
videla sam...ili mi se učinilo da sam videla....čokoladni kolač ukrašen sladoledom.....znam samo da ga posle više nije bilo! :shock:

čula sam...ne znam ni sama ko bi mogao biti....sedela sam sama sa sestrom...neko joj je rekao...'kolač je odličan'! :shock:
 
Danas ja u gradu dosao da se shisham kad ono se ljulja kombi u glavnoj ulici , ali nema nikoga osim onih strebera iz gimnazije sede u parku i zagudjeno bulje kao da igra bela mecka .
 
Alex 777:
Moja najbolja drugarica pokusala da pocini samoubistvo, skocila sa krova skole!!! Kad sam je video kako pada, ostao sam bez texta! Ona je dobro, samo je boli glava (udarila je kolenom u bradu kad je pala), a naravno nikom nismo rekli ni reci osim razednoj! Moja naj drugarica kaze da se nicega ne seca! Ne znam vise sta da mislim... jbt ne znam sta bih radio bez nje! bas je volim, ma obozavam je...
:shock: :idea: MA DA!!!!!!!!
 

Back
Top