Manchester United

Sezonu omalovažavanja rivala u Premijer ligi, gle čuda, nije otvorio menadžer Čelzija Žoze Murinjo, već njegov kolega iz Mančester junajteda Ser Aleks Ferguson. Škotlanđanin se, naravno, okomio na glavne ovogodišnje protivnike, Arsenal i Čelzi.

- Svi iz Arsenala plaču za bivišim stadionom, „Hajberijem”. Zašto su uopšte gradili „Emirejts” stadion, ako će sada cele sezone naglas da kukaju za onim arhaičinim stadionom - pita se Ferguson. - Lično, „Hajberi” mi ni malo neće nedostajati. Teren je bio isuviše mali i Arsenal, koji je na tako uzanom prostoru navikao da igra, na njemu se stalno vadio protiv najjačih evropskih ekipa. Videćemo kako će se snaći na novom stadionu, gde je teren normalnih dimenzija. Biće zanimljivo šta će čelnici iz Arsenala da rade kada nanižu nekoliko loših rezultata, pa im na stadion dođe samo 20-30 hiljada ljudi. Teško će oni popuniti svih 60.000 mesta. Bez veze su dali novac za toliki stadion, koji će veći deo godine biti prazan.

Menadžer „crvenih đavola” potom se okomio i na Čelzi, aktuelnog šampiona Premijer lige.

- Dovesti Andreja Ševčenka za 35 miliona funti je ludost. Mančester je svojevremeno Erika Kantonu doveo za samo milion funti. Nemojte mi reći da je Ševčenko 35 puta bolji od Kantone. Ni Mikael Balak im nije bio neophodan za onolike pare. Da li treba da podsećam da su njih dvojica već osvojili sve što se može osvojiti i da je veliko pitanje da li će imati motiv da igraju za „plavce” - zaključuje Ferguson.
 
68Charger440:
Sezonu omalovažavanja rivala u Premijer ligi, gle čuda, nije otvorio menadžer Čelzija Žoze Murinjo, već njegov kolega iz Mančester junajteda Ser Aleks Ferguson. Škotlanđanin se, naravno, okomio na glavne ovogodišnje protivnike, Arsenal i Čelzi.

- Svi iz Arsenala plaču za bivišim stadionom, „Hajberijem”. Zašto su uopšte gradili „Emirejts” stadion, ako će sada cele sezone naglas da kukaju za onim arhaičinim stadionom - pita se Ferguson. - Lično, „Hajberi” mi ni malo neće nedostajati. Teren je bio isuviše mali i Arsenal, koji je na tako uzanom prostoru navikao da igra, na njemu se stalno vadio protiv najjačih evropskih ekipa. Videćemo kako će se snaći na novom stadionu, gde je teren normalnih dimenzija. Biće zanimljivo šta će čelnici iz Arsenala da rade kada nanižu nekoliko loših rezultata, pa im na stadion dođe samo 20-30 hiljada ljudi. Teško će oni popuniti svih 60.000 mesta. Bez veze su dali novac za toliki stadion, koji će veći deo godine biti prazan.

Jel on nešto duvao ili piJo???
Jer ovo ne zvuči nimalo normalno!!! Šta on *****???
Hajberi je bio kraći samo 5m od san Sira ili Kamp Nou-a(širina je bila ista)
Boli ga što je Emrates Stadium možda najmoderniji na svetu, a on igra na Trafordu, koga gazda neće da renovira.

Ne znam da li iko od vas zna će jedino Emirates Stadium imati HDTV ekran na celom svetu.
I da kisa koja padne na travu prolazi kroz cevi u dubinu, gde prolazi kroz masu filtera, da bi se ta prerađena kišnica koristila u WC-u.
I da je krov nagnut pod uglom da se kiša koja padne na njega slije van stadiona, a istovremeno usmerava sunčevu svetlost(kad je oblačno) za najveće moguće osvetljenje stadiona(od takvog je materijala).



AČelzi je Balaka doveo za džaba, kao slobodnog igrača!!!
 
Alex.L:
79m!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Da nisi pogrešio :shock:

Stojković nije još u prvih 5 na svetu, mada će uskoro biti i u prvih 3.

O,da! 79 metara! Imas taj gol i na netu,samo malo proceprkaj pa ces naci. Covek se zaleteo iz svog kaznenog,okinu loptu i onom pajseru dao gol pod precku. To samo Chilavert moze. Moj avatar je njegovo slavlje posle tog gola!
 
Jel ovaj Machester uopste doveo nekog OZBILJNOG igraca ovog leta?
Koliko se meni chini,nije nikoga.
Oni definitivno moraju da promene Fergusona,ako misle da budu onaj stari Manchester iz 90-tih godina.
Fergusonova strategija i taktika je prevazidjena. A i poceo je da dovodi neke nazovi igrace.
 
Alex.L:
Jel on nešto duvao ili piJo???
Jer ovo ne zvuči nimalo normalno!!! Šta on *****???
Hajberi je bio kraći samo 5m od san Sira ili Kamp Nou-a(širina je bila ista)
Boli ga što je Emrates Stadium možda najmoderniji na svetu, a on igra na Trafordu, koga gazda neće da renovira.

Ne znam da li iko od vas zna će jedino Emirates Stadium imati HDTV ekran na celom svetu.
I da kisa koja padne na travu prolazi kroz cevi u dubinu, gde prolazi kroz masu filtera, da bi se ta prerađena kišnica koristila u WC-u.
I da je krov nagnut pod uglom da se kiša koja padne na njega slije van stadiona, a istovremeno usmerava sunčevu svetlost(kad je oblačno) za najveće moguće osvetljenje stadiona(od takvog je materijala).

Zanimljivo.Vrlo lepo receno, mada ne bih rekla da dekica *****. Stvarno malo preteruju sa kuknjavom oko Hajberija.

P.S. pozz za sve na forumu.Tek sam se vratila iz Grcke,pa svratila da vidim sta ima novo :-)
 
Ne, ja sam mislio na Hajberi kad sam rekao da je izgrađen 1913(pogledajte mi avatar i lokaciju).
Kažem da Mančester jednoga dana i pređe na novi stadion, kao ne bi kukali za njim, kao Tobdžije za Hajberijem.
 
ljudi, a jel nije malo istina da ManU nema golmana. Van Der Sar je malo "puko" (po meni).
Uzgred, imaju li oni josh nekog golmana? Howard (za koga mislim, licno, da nema pojma (jer Amerika ne moze da izbaci nekog odlicnog golmana da bi taj igrao u ManU), ode u Everton).
Ricardo i Carroll (moj omiljeni) otisli na free transfer. Carroll zadobio tesku povredu i bio van 7 meseci (valjda), ipak se vratio i ucestvovao u prvoj pobedi West Hama.
 
Uzgred, za Chaveza....
Danasnja utakmica je imala ogroman uspeh. A ronaldo nije "gladni retard" kako ti rece, nego odlicno desno krilo koje moze da posle dobre asistencije zabije gol. Onaj gol koji je Runi asistirao je bio najlepsi, i mislim da je c.r. bio Man of the Match.
Jadni giggs se obrukao kada se hteo osvetiti onom desnom beku, pa ga grunuo i sravnio sa zemljom.
A, da. Ne znam odkle vam ideja da Skoles otisao kad ima kontakt do kraja sledece sezone.
Pohvala za ManU za ovu utakmicu.
 

Back
Top