Kakva si osoba?

saki8050:
hmmmm...teshka, preke naravi [nekada],uvredljiva...teshko prashtam, arogantna-prepotentna, sarkastichna, bezobrazna-drska,...koliko god hocjete naziva :lol: sve sam to ja :lol: :(.... i ajde i iskrena sam :p....jednom rechju djubre :? [ovo su naravno moje loshije strane]...dobre necju :p

Остани ђубре до краја 8-) Отерала си ме источно од раја 8-)
 
Meni cesto kazu da sam dobar friend i duhovit, ali mi skoro svi zameraju sto sam povucen! A ne shvataju da nisam takav tip da nekome uskacem u oci...
Moj naj drug mi kaze da nisam losa osoba, i njegovo misljenje najvise cenim...
 
AlohaGal:
Reci nesto o sebi. Bilo sta. Samo budi iskren i pokusaj da dok pises o sebi u isto vreme sam o sebi nesto i naucis. Sve je dozvoljeno, dokle go si voljan ili voljna da svoje JA podelis sa ostalim forumasima. :) :) :) :) :) :) :) :)

Ne znam sta da kazem...povucena,zatvorena,emotivna,tvrdoglava....to je ono glavno... Obozavam NS...:D
 
saki8050:
hmmmm...teshka, preke naravi [nekada],uvredljiva...teshko prashtam, arogantna-prepotentna, sarkastichna, bezobrazna-drska,...koliko god hocjete naziva :lol: sve sam to ja :lol: :(.... i ajde i iskrena sam :p....jednom rechju djubre :? [ovo su naravno moje loshije strane]...dobre necju :p

dobre strane uvek procenjuju drugi... dobro, i lose, ali ljudi su vise samokriticni nego hvalisavi... (kako ko...) 8-)
 
hm,posto je pola odgovora bila sprdnja i ironiija,aj kao da pokusam normalno da odgovorim...
dakle:
osecajna sam,promenljivog raspolozenja,volim druge da slusam,o sebi manje da pricam,lako me rasplacu i deprimiraju stvari,smatram da imam smisla za humor,tvrdoglava sam,imam dosta planova,ali me nervira sto stojim u mestu i ne ostvarujem ih kad i kako zelim,dakle umem i lenja da budem,volim umetnoost,veliki sam sanjar,naivna sam,volim da putujem i nadam se da cu obici zeljene destinacije,vreme(mislim na klimu) jakoo utice na mene,volim da upoznajem ljude,volim balade daa slusam,volim lepe textove da skupljam....
nisam nikad bila neki extra djak,kao ni sad student,ne zelim mir u svetu(jer je nemoguce),iako volim zivotinje(obozavam) nisam se nikad zalagala za njihova prava,nije mi IQ 200(mada nisam ga ni merila),naravno da nisam savrsena,ali pokusavam sebe da prihvatim takvu kakva jesam....eto :)
 
JA. Hm.... ne znam nista o sebi...Ma evo: stalno pisem ljubavne pesme, i kad se zakacim za nesto, ne mogu da se otkacim. I samo da probas da taknes nesto sto ja volim.... Mislim da sam dosta ponosna... kad obozavam nesto, glupo mi je da sutra to otkacim. Jer to je izdaja. A neke osobe to jednostavno ne shvataju. I mogu da se oslobodim samo sa osobama u koje imam poverenja. Stalno se plasim da me neko ne povredi. A to se cesto desava jer sam baxuz!!!
 

Back
Top