NAZALOST JOS AKTUELNO !

Salvantis:
Decko to za komentare je bila ironija na tvoj racun :D
Ebote ti BAS nisi mnogo bistar :roll:
Inace citav spot je na nivou onog tvog gorepomenutog, mozda ipak malo inteligentnije ....

'Oces i drugi deo, sigurno si impresioniran Zikom?


Znam ja da ti ne voles Djoleta ....

Ali da onakog postavis za promotera SRS-songa c.c.c (ovo nije ironija)

p.s. Uporedjivanje ti je propalo zato tvoju ironiju ne bih skontao ni najpametniji .
 
Salvantis:
Otkud TI znas sta bi 'skontali' pametni :confused:

PS inace, bio sam ja na vise djoletovih koncerata u SC, nego sto ti imas malih, sivih celija, ali mi se nekako ogadio poslednjih godina. Mnogo.


Mnogo si me uvredio . Ti u glavi imas jednu zicu sto ti drzi usi ,kakve celije kakvi bakraci ja sa radikal Salvantis :lol:

Sto si isao na koncerte kad ti je on isti kao onaj sa frulom? Samo lagis ,izrasce ti rep .
 
sw-darthBEN:
Mnogo si me uvredio . Ti u glavi imas jednu zicu sto ti drzi usi ,kakve celije kakvi bakraci ja sa radikal Salvantis :lol:

Sto si isao na koncerte kad ti je on isti kao onaj sa frulom? Samo lagis ,izrasce ti rep .
Hm, jel ti to kao nesto pokusavas da budes duhovit :confused:
Uzas koliko ti ne ide, nemoj vise nikada :roll:

I nemoj da se brines za moj rep, davno mi je izrastao, mozes i da proveris....
 
Sto se balasevica tice isao sam maltene stalno na njegove novogodisnje koncerte od cini mi se '94 pa do 2000 ili 2001., vodio devojcice, a makar je uvek imao smisla za romantiku (i kao sto rekoh tih 5,6,7 koncerata je sigurno vise od broja tvojih sivih celija) .

Samo otkada je krenuo da cestita milu djukanovicu na pobedi, pise 'himne Vojvodine', uvlaci se severini (i to na pogresno mesto), proglasava hrvate i slovence svojom najboljom publikom (a istu stvar je nekada sr*o u BG), jako mi se ogadio.
Ok, Vasa Ladacki i Protina kci uvek ce mi biti drage (ako nista zbog par uspomena ;) ), a sve ostalo moze da pusti niz Dunav.
Posebno ovo 'krivi smo mi'.

A ne njegove koncerte sigurno vise necu ici, neka ih drzi canku i njegovim udrogiranim balavanderima, ciji je idol postao.
 
Salvantis:
Sto se balasevica tice isao sam maltene stalno na njegove novogodisnje koncerte od cini mi se '94 pa do 2000 ili 2001., vodio devojcice, a makar je uvek imao smisla za romantiku (i kao sto rekoh tih 5,6,7 koncerata je sigurno vise od broja tvojih sivih celija) .

Samo otkada je krenuo da cestita Milu Djukanovicu na pobedi, pise 'himne Vojvodine', uvlaci se severini (i to na pogresno mesto), proglasava hrvate i slovence svojom najboljom publikom (a istu stvar je nekada sr*o u BG), jako mi se ogadio.
Ok, Vasa Ladacki i Protina kci uvek ce mi biti drage (ako nista zbog par uspomena ;) ), a sve ostalo moze da pusti niz Dunav.
Posebno ovo 'krivi smo mi'.

A ne njegove koncerte sigurno vise necu ici, neka ih drzi canku i njegovim udrogiranim balavanderima, ciji je idol postao.

Da li si toliko zamrzeo Đoleta, da mu i prezime pišeš malim slovom? :roll:
 
dobar je djole..

nikad ga nisam slusao...

ali,dok su se ostali prodavali...za 3 l ulja i kafu kod ''predsednikove zene''..
on je pevao ..to sto je pevao...
javno,bre..
nije suskao sa komsinicom,kao vecina :evil:

cenim hrabre ljude, sto misle svojom glavom...ma koje politicke orjentacije bili,
svaka cast!!

ali..i dalje ga ne slusam:roll:
 
Све зависи како гледаш,ништа није црно,нити бело,него углавном сиво.Ако поделиш све на црно и бело сам/а си крив/а што је то тако...
 

Back
Top