Shakira ili Madona

ma sta madona pravi?

glupe disko pesmice,i jos gluplje spotove gde ona kao skoro 50ogodisnja gospodja igra u trikou na rolsuama...ma idi,prevrne mi se stomak i pitam se dokle ce ici ta zena kad je vidim...a prethodni album joj je bio jos gori od ovog...onaj u kantri fazonu...grozna je
p010.gif
 
Banshee:
ma sta madona pravi?

glupe disko pesmice,i jos gluplje spotove gde ona kao skoro 50ogodisnja gospodja igra u trikou na rolsuama...ma idi,prevrne mi se stomak i pitam se dokle ce ici ta zena kad je vidim...a prethodni album joj je bio jos gori od ovog...onaj u kantri fazonu...grozna je
p010.gif
Meni su se smucilo kad sam gledao onaj spot Hung Up (kako li se vec zove),stvarno je odvratno kad vidis babu kako se baca,pravi spagu,grli se sa mladjim momcima...
Stvarno uzasno...Iako ne volim nijednu mislim da je Shakira ljepsa makar.
 
Billie Jean:
Dosta si Dzeksona pljuvala na temi,oladi vise !!!
otkaci se od mene mikro mozgu.

imam pravo da pljujem koga i gde hocu,a ti nadjii nekog drugog da mu se obesis ko parazit jer meni nisi zanimljiva.

sklonila sam se sa vase sektaske teme,tako da ne drugim temama ima da kazem sta hocu.

i btw,sta nije tacno u konstataciji da izgledaju ko trandze :)
 
@Banshee

Koji si ti retard...Ja ne mogu da verujem da tako nesto nastrano i retardirano postoji !!! To je nesto sto se jednom radja !!!

Kad god pomenes nekoga koga volim nakaci cu ti se,imam pravo i niko mi to ne moze uskratiti ! Branicu ga koliko hocu,a tebi to moze da smeta koliko hoces !!! Zabole me...
 

Back
Top