Pa zalite se posle...

Gazdarica:
Divno, nasle se srodne duse... Steta bi bilo da to ne iskoristite... Pogotovo na ovoj temi...


Apsolutno nisam tip koji po forumima trazi "srodne duse", niti za to imam potrebe :roll:

Ukoliko mislis suprotno, ja bih te zamolila da svoje " tvrdnje" argumentujes, inace ne vidim potrebu da me javno VREDJAS, a ovo nije prvi put da si to pokusala.
Ili je to izraz "dobrodoslice", meni novoj, od tebe kao moderatora? Na zalost, moj beogradski mozak mozda ne moze na pravi nacin da shvati neke stvari, ali mi kultura i domace vaspitanje, ne dozvoljavaju da se sluzim uvredama, narocito na licnoj osnovi..!
 
SANDRINAbg:
Apsolutno nisam tip koji po forumima trazi "srodne duse", niti za to imam potrebe :roll:

Ukoliko mislis suprotno, ja bih te zamolila da svoje " tvrdnje" argumentujes, inace ne vidim potrebu da me javno VREDJAS, a ovo nije prvi put da si to pokusala.
Ili je to izraz "dobrodoslice", meni novoj, od tebe kao moderatora? Na zalost, {b}moj beogradski mozak[/b] mozda ne moze na pravi nacin da shvati neke stvari, ali mi kultura i domace vaspitanje, ne dozvoljavaju da se sluzim uvredama, narocito na licnoj osnovi..!
Nemoj zbog svog mozga na Beograd da se izvlacis... Nije ti grad nista kriv... :lol: :lol: :lol:
 
AnaBg:):
onda si ti taj koj glumi od samog pocetka...a fora nece da glumi
Glumim da bih usrecio sebe na jedan nacin, ali mi sa druge strane ne odgovara. Zamisli mene sa tim imidzom na koncertu URIAH HEEP-a, da ne navodim druge primere. Nisam vise ni sam siguran kako gde da se ponasam, iako nisam klinac. Desavalo mi se da ja naletim na ribe koje izigravaju neke rokerke, ili sta vec, da bi se meni uvukle, a posle dva-tri vidjanja pocnu da se otkrivaju. Znaci, nije samo u meni problem, niti samo u curama, ne pokusavam da generalizujem, govorim samo na osnovu licnog iskustva. Glavni je problem je (meni) to sto treba znati gde je granica i gde pocinjemo da gubimo sebe, zarad trenutnih i plitkih zadovoljstava.
******, POCINJEM DA LICIM NA MODELSICU! JEL ME RAZUMEO NEKO???
 
Zefirra:
...e vis meni se svidja da bidem visoka 190...i jedra i snazna...a lepa ko ruskinja...
...i da sam KGB-ovka...8)
...al mi se nikako ne da da to odglumim...i dzaba mi aikido,kad me onaj moj smota za sekund...

Ja davnoooo, trenirao dzudo, a posle nas uvek bili aikidisti.
Mi ih zvali baletanima, ali smo znali da su super. Jbg. Istina. Elegancija, ne sirova snaga.
 
2pike:
Glumim da bih usrecio sebe na jedan nacin, ali mi sa druge strane ne odgovara. Zamisli mene sa tim imidzom na koncertu URIAH HEEP-a, da ne navodim druge primere. Nisam vise ni sam siguran kako gde da se ponasam, iako nisam klinac. Desavalo mi se da ja naletim na ribe koje izigravaju neke rokerke, ili sta vec, da bi se meni uvukle, a posle dva-tri vidjanja pocnu da se otkrivaju. Znaci, nije samo u meni problem, niti samo u curama, ne pokusavam da generalizujem, govorim samo na osnovu licnog iskustva. Glavni je problem je (meni) to sto treba znati gde je granica i gde pocinjemo da gubimo sebe, zarad trenutnih i plitkih zadovoljstava.
******, POCINJEM DA LICIM NA MODELSICU! JEL ME RAZUMEO NEKO???
Svojevremeno smo se na jednoj temi bavili pitanjem musko-zenskih odnosa... Ima tamo zanimljivih stvari, prelistaj ako kad budes imao volje...
Topic se zove - Sta se desava sa muskarcima, a njegov autor je kety...
(Mislim, ako se dobro sjecam :roll: )
 
Gazdarica:
Dobro... Ako ti mislis da si sa ovim ispala pametna, ja nemam nista protiv...

Ja ne " ispadam" pametna...Ja to jesam..! :wink:

Ovim bih zavrsila bilo koju diskusiju izmedju nas dve...valjda " dve", mada je to najmanje bitno, da bi mi neko bio simpatican ili obrnuto...naravno, u ovom slucaju iz prilozenih postova, nacina razmisljanja, stepena pismenosti, itd, itd. :lol:
 
SANDRINAbg:
Ja ne " ispadam" pametna...Ja to jesam..! :wink:

Ovim bih zavrsila bilo koju diskusiju izmedju nas dve...valjda " dve", mada je to najmanje bitno, da bi mi neko bio simpatican ili obrnuto...naravno, u ovom slucaju iz prilozenih postova, nacina razmisljanja, stepena pismenosti, itd, itd. :lol:
Divno, bas mi je drago zbog tebe...
Nadam se samo da ces jednog dana nauciti i to da onaj ko je zaista pametan nema potrebe da to drugima dokazuje...
On to jednostavno jeste... Ili, nije...
 
Gazdarica:
Divno, bas mi je drago zbog tebe...
Nadam se samo da ces jednog dana nauciti i to da onaj ko je zaista pametan nema potrebe da to drugima dokazuje...
On to jednostavno jeste... Ili, nije...


Ja....nesto..?????? :shock:

Pa ja rec " pamet" ne upotrebih dok nisam tebe citirala...al' 'ajde...bice da si na sebe mislila :lol:

Nego, da budem dosledna samoj sebi...adio, pozdrav...ne odgovaram vise na tvoje postove, ma sta mi napisala :lol:

p.s. Nadam se da iznad popa ima pop, ako dodje do " gustog"... :roll:
 
Gazdarica:
Ne znam... Ja se nasalila, a ona se uvrijedila... Vjerovatno nehebica... :lol:

Ovo samo da citiram, da ne nestane... :roll:

Jel' to nacin da se VREDJAJU ljudi koji imaju neki PROBLEM i pozele da ga podele sa forumasima?????

Da li je to nacin da im se isti " SPOCITAVA " ...( u ovom slucaju cu upotrebiti stranu rec, radi boljeg razumevanja...'ajde, razumijevanja...umem ja i tako)??? :roll:
 

Back
Top