da li sam ja normalna?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

kickboxerkazemun

Početnik
Poruka
18
ljudi ja stvarno ne znam koga vise da pitam, sa kim da pricam... situacija je takva da imam divnog decka, koji je veran, koji me voli, koji je divan! a ja sam takva da se non stop cimam kako on gleda druge devojke, kako ce me ostaviti, kako ce naci bolju, lepsu.. da li sam ja normalna? kako da se lecim? :D
 
Cyber_Barbie:
Ja se plashim sova...Mislim onih pravih :grin: :grin: Nekako su mi jezive.
jaaao ja ih bas volim! bas su lepe,imaju veeelike oci! ali kao male su mnooogo gadne :lol: Najlepse su mi bele :D
sova_snezna.jpg
 
kickboxerkazemun:
ljudi ja stvarno ne znam koga vise da pitam, sa kim da pricam... situacija je takva da imam divnog decka, koji je veran, koji me voli, koji je divan! a ja sam takva da se non stop cimam kako on gleda druge devojke, kako ce me ostaviti, kako ce naci bolju, lepsu.. da li sam ja normalna? kako da se lecim? :D
ti si samo bolesno ljubomorna i ne vjerujes mu... a onda se poseri na vezu...
 
Cyber_Barbie:
Zapravo,plashim ih se jer mi je jedna sova uletela kroz prozor u sred noci dok sam zivela u L.A i strefio me je shlog kad sam je videla...Josh uvek se secam tog trenutka iako sam tada bila bash mala :shock: A videla sam ih i u zoo vrtu,ali one su bile nekako manje,a i bio je dan... ;)



e pa imas razloga da ih se plasis... ;)
 
pa pa paranoja....
ma, to se i meni uvek dešava
da nije to možda zbog toga što ne možeš da veruješ da je on savršen dečko za tebe i da si presrećna što ti se uopšte ''desio''???
opušteno, samo ubedi sebe da ga stvarno zaslužuješ i uživaj
pozzz :-D
 
ova nadrogirana sova na avataru Kad_LupimLupim-a cak ni netrepce na oba oka istovremena pa dali je to normalno.

Sove su stvarno lepe zivotinje ali strasno izgledaju po mraku sa rasirenim krilima, a jel neko gleda sovu dok sre to gvno je velicine pseceg(mislim na one krupnije vrste pasa) i retko je, fuj... A jel nekome sova hukala pod prozorom e to je jako gadno kada ti neda da spavas da sam iamo malo vise snage gadjao bi je sa svim stvarima iz kuce.

Toliko o tome nadam se da sam va malo promenio mislenje o savama
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top