Dolijali profesori pravnog fakulteta u Kragujevcu?!

odlicno...... daj boze da je tako .... nisam cuo ali se iskreno nadam da je to istina...

a sad mislim da je na redu i napokon pravni fakultet u nishu ....
sve lopove, imbecile i debile od profesora a ima ih dosta (cast pojedincima).....
svi oni bogom dani debili i imbeicli koji obaraju studente zarad profita i po obicaju sa nekih bezveznih ispita, da li je kompleks ili en znam sta ali oni su najveci lopovi....
mada tu prednjace peca iz upravnog...... corbic naravno - politicki sistem/sociologija taj se napunio za naredne 5 generacije ..... ima ih dosta i sve mogu poimence da ih nabrojim.
Vise mi je muka da gledam kako se urusava pravni fakultet u nishu zbog kretena.... ja sam njih pregurao tako da mi ne mogu nista ali ipak je to pravni fakultet a korupcija je na vrhuncu.... ajde da je ekonomija pa i da ih razumem(razumem ne odobravam) ali predajes na pravnom a lopov si ..... to ne mogu ni da razumem ni da odobrim......

svaka cast pojedincima.... malo ih je ali ih ima.....
 
Корумпирану стоку и треба у затвор. Е само ан разумем оне који су им давали мито, пре бих бре да не могу нешто да положим платио приватном професору 200 часова само да ме научи за 6 него што би подмитио професора.
 
Pa određeni broj predavača je iz BGD-a ,jedan naš komšija je profesor koji je kupio svojoj
švalerki stan od 90 m2 i lokal u centru i sve od profesorske plate,napustio ženu i decu
i živi sa studentkinjom koja je mlađa od njega 30 godina!!!!
Upomoć takve treba u zatvor!!!! pa ja kao profesorsko dete nisam imao patike dok se nisam zaposlio a on uštedeo 115.000 evra ma užas!!!!
Zatvor za lopove koji na izvoru znanja,časti,obrazovanja mute i zagađuju vodu
pa kakve će nam biti generacije studenata kojima daju primer...
prostitucija,mito,korupcija,ucene,iznude pa da li je to etika profesije ????
 
Nadam se da je ovo tek pocetak.Ima jos profesora za koje svi znaju da uzimaju velike pare za ispite, i cudilo me je kada njihovo ime nisam video na spisku.Svaka cast policiji koja se usudila da udje u ovo osinje gnezdo.
Inace, na Pravnom fakultetu se vec godinama zna, da ogroman broj (cast izuzecima) Pazaraca, Sjenicaka i Crnogoraca zavrsava prava u KG-u,a da jedva znaju i da se potpisu.
 
Evo naš komšija je predavač na svim fakultetima univerziteta Singidunum i Sinergija itd,predaje računovodstvo i reviziju i u Srbiji i u Crnoj gori,
on je lagano uštedeo od svoje profesorske plate da studentkinji koja je došla iz Pirota kupi stan i lokal u centru BGD-a, radi toga što živi sa njom...
kada su pisali peticiju Univerzitetu protiv njega i takvog načina rada zaštitio ga je njegov ratni drug,sada kada policija se oslobađa stega politike i krupnog biznisa i kapitala ima nade da će stvari doći na svoje mesto,jer ne može neko decenijama da
materijalno , seksualno psihički itd da zlostavlja studente i da se na kraju izvuče ima boga ili neke kosmičke pravde nadam se da će ih dobru većinu pohapsiti i u Beogradu i širom Srbije...LOPOVE U ZATVOR !!! a korumpirane profesore na stub srama i zabraniti im rad ima dosta mladih i sposobnih koji mogu da rade...samo na jedan bolji način...
 
Kad se promeni sistem vrednosti u Srbiji, promenice se i situacija na fakultetima. Dokle god ne postoji konsenzus oko opstih moralnih vrednosti nista se nece promeniti. Korupcija kao krivicno delo je smesna u porejdenju sa drugim devijacijama koje postoje u Srbiji. Dokle god se ubice, kriminalci, dileri i slicni idealizuju i obozavaju u Srbiji onda je korupcija na fakultetu u poredjenju sa pomenutim, smesna stvar! A svi mi znamo ko (mislim na politicare) i kako forsira koga i kakve vrednosti !!!
 
Ja znam za slučaj da profesor doktor Mrdović Bogdan iz Beograda predaje računovodstvo i reviziju na brojnim fakultetima i višim školama i otvoreno traži mito da bi kod njega položili
ispit,kod njega prolaze samo oni koji su platili,čovek je uštedeo od profesorske plate da kupuje brojne stanove i lokale i što je najgore njemu ne mogu ništa jer je politički zaštičen
znači selektivna pravda profesori koji nisu članovi režimskih stranaka idu u zatvor za primanje mita a profesori koji su članovi režimskih stranaka i primaju mito idu na Kubu na letovanje,ma sramota šta se u ovoj zemlji radi !!!
 

Back
Top