ZBOG CEGA SUTANOVAC TREBA DA BUDE MINISATR MUP-A,A JOCIC VISE NIKADA

Рођен 24. јула 1968. у Београду, где је завршио основну школу и Шесту београдску гимназију. Дипломирао на Машинском факултету у Београду, одсек хидроенергетике.

Према овим подацима о његовом школовању он је ЈЕДИНО СТРУЧАН да буде неки директор у некој хидроелектрани........ а не Министар МУП-а...

п.с. А то што је курсиста ФБИ - је само његов минус, шта ће нам ЊИХОВ ЧОВЕК.
 
eremita:
Према овим подацима о његовом школовању он је ЈЕДИНО СТРУЧАН да буде неки директор у некој хидроелектрани........ а не Министар МУП-а...

п.с. А то што је курсиста ФБИ - је само његов минус, шта ће нам ЊИХОВ ЧОВЕК.
Знао сам да ми је познат!:shock:Његов лу** буразер је ишао са мном у шесту.:roll:
 
Lacibg:
Можда је идеја глупа, али одавно ми на памет пада Марко Ницовић. Да ли би такав човек био за такво место - поготову што ми се чини да не припада ни једној странци иако су му ставови про-"демократског блока" ?

Марко Ницовић је формат за председника Србије! Имали бисмо српског Путина.
 
Ovo nije sala, ali ja bih stavio stranca za ministra. I to ne samo jednog vec bih doveo 30-40 stranih strucnjaka i sve koji su bili na polozajima od '90 do 2000te bih smenio. BIU bih rasformirao i poceo da je gradim od korena na gore, a taj posao bih poverio- strancima. Ljudima koji nisu umesani u sve nase dilove i koji su u mrezi medjusobnog sticenja jer svako zna o onom drugom nesto prljavo pa ako ti mene ne diras, necu ni ja tebe. Naravno kad kazem stranci ne kazem fbi ili tako nesto vec ljude koji se bave strukom, ali koji ne bi imali neki jak razlog da nam podrivaju zemlju. To je po mom misljenju jedino resenje. Znaci da se pocne skauting po Evropskim najuglednijim fakultetima u vezi toga ko bi bio pogodan za koje mesto i da im ponudimo velike pare i mogucnost strucnog izazova u formiranju potpuno novog sistema bezbednosti jedne drzave. Isto bih inace ucinio i sa pravosudjem.
 
kololoco:
Ovo nije sala, ali ja bih stavio stranca za ministra. I to ne samo jednog vec bih doveo 30-40 stranih strucnjaka i sve koji su bili na polozajima od '90 do 2000te bih smenio. BIU bih rasformirao i poceo da je gradim od korena na gore, a taj posao bih poverio- strancima. Ljudima koji nisu umesani u sve nase dilove i koji su u mrezi medjusobnog sticenja jer svako zna o onom drugom nesto prljavo pa ako ti mene ne diras, necu ni ja tebe. Naravno kad kazem stranci ne kazem fbi ili tako nesto vec ljude koji se bave strukom, ali koji ne bi imali neki jak razlog da nam podrivaju zemlju. To je po mom misljenju jedino resenje. Znaci da se pocne skauting po Evropskim najuglednijim fakultetima u vezi toga ko bi bio pogodan za koje mesto i da im ponudimo velike pare i mogucnost strucnog izazova u formiranju potpuno novog sistema bezbednosti jedne drzave. Isto bih inace ucinio i sa pravosudjem.
Nazalost tvoj post stvarno nije sala, nego tuga...

Zaista, neverovatno koliko neki ovde imaju cak ne samo slugeranjski, vec izrazito robovski mentalitet.
Kokacolo, ti mozda sebe smatras izrazito nesposobnom i glupom osobom, ali bilo bi dobro da takve stavove ogranicis samo na sebe (posto si i ovako samo formalno deo ovog naroda).
Srbija nije drzava pecinskih ljudi, koji su upravo izasli na svetlost dana, pa im treba tutorstvo 'superpametnih, civilizovanih' zapadnih skolaraca, koji ce da nam kao maloumnim kucicima odredjuju sta je najbolje za nas.
Prosto ideja koja zasluzuje samo gadjenje i nista vise....
 
Salvantis:
Nazalost tvoj post stvarno nije sala, nego tuga...

Zaista, neverovatno koliko neki ovde imaju cak ne samo slugeranjski, vec izrazito robovski mentalitet.
Kokacolo, ti mozda sebe smatras izrazito nesposobnom i glupom osobom, ali bilo bi dobro da takve stavove ogranicis samo na sebe (posto si i ovako samo formalno deo ovog naroda).
Srbija nije drzava pecinskih ljudi, koji su upravo izasli na svetlost dana, pa im treba tutorstvo 'superpametnih, civilizovanih' zapadnih skolaraca, koji ce da nam kao maloumnim kucicima odredjuju sta je najbolje za nas.
Prosto ideja koja zasluzuje samo gadjenje i nista vise....

Ti da si malo bolje razmislio o onome sto sam napisao shvatio bi neke stvari. Ja da mislim da smo mi glup narod bih zeleo da nam u svemu dodju da objasne neke stvari, ali sam za to da nasi ljudi budu na celu finansija, skolstva, kulture, odbrane,...
Problem je sto nemamo jos 30-40 neiskvarenih, kvalitetnih kadrova koji su upoznati sa materijom funkcionisanja policije i pravde. Ne zato sto smo glup vec zato sto smo mali narod koji ima istoriju od desetina i stotina godina korumpiranog i nesposobnog sistema izvrsne vlasti. I koji god nas covek da dodje na celo bice uvucen u igre i igrice olosa koji je pustio korenje u policiji i pravosudju. Zato sam za to da u nekom prelaznom periodu do uspostavljanja nekih normi budu dovedeni ljudi sa strane kojima nista nece znaciti neka imena koja ovde izazivaju strah i trepet i koji su se naucili da se ne plase autoriteta jer su sud i policija jedini i vrhunski autoritet. A ti me se okani svojih kompleksaskih tripova. Nije sramota nekome priznati da je bolji i zeleti od njega nauciti. Samo slabici se toga plase ili stide.
 
Pa ima tu nesto u toj ideji idem sa vremena na vreme u BiH i od onih primitivnih Bosanaca koji su bii predmet sprdnje postase civilizovani ljudi za vreme uprave UNa mada ne slazem se da nam trebaju vlastodrzsci iz inostranstva vec pre malo strucnjaka da nam objasne kako to ide vodjenje drzave nije to nista strasno u carskoj Rusiji su na svim najvazniji drzavnim i privrednim funkcijama bili Nemci i Francuzi stvar je da je kod ns nrod stoka a samim tim i polticari a bre kod nas ljudi kradu saobracajne znake okrugle da prave talandare a velike cetvrtaste da pokrivaju svinjce,ljudi bacaju djubre kroz prozor i prave deponije u sopstvenim dvoristima,pisaju i pljuju gde stignu a o tome sto svako gleda da ne neki nacin izjebe drzavu i zakon i da se negde ugradi ,potplati ili uvali preko veze to je posebna prica ima toga i u razvijenim zemljama ali je to tamo negativni izuzetak a ovde je opste pravilo.
 
@svetoklice, opste pravilo je da se ponekad koriste znaci interpunkcije, recimo tacka :D


@kokakolo
ako ti zaista smatras da u Srbiji nema 30-40 postenih i sposobnih ljudi, onda ne razumem kako bi nam u tom slucaju bilo ko na svetu mogao pomoci.
A samo slabici (da ne kazem neku drugu rec) mogu da prizivaju strane upravitelje, nadzornike, robovlasnike, koje smatraju boljim, pametnijim, postenijim i sposobnijim od sebe. A verovatno od takvih i jesu.
 
kololoco:
Ovo nije sala, ali ja bih stavio stranca za ministra. I to ne samo jednog vec bih doveo 30-40 stranih strucnjaka i sve koji su bili na polozajima od '90 do 2000te bih smenio. BIU bih rasformirao i poceo da je gradim od korena na gore, a taj posao bih poverio- strancima. Ljudima koji nisu umesani u sve nase dilove i koji su u mrezi medjusobnog sticenja jer svako zna o onom drugom nesto prljavo pa ako ti mene ne diras, necu ni ja tebe. Naravno kad kazem stranci ne kazem fbi ili tako nesto vec ljude koji se bave strukom, ali koji ne bi imali neki jak razlog da nam podrivaju zemlju. To je po mom misljenju jedino resenje. Znaci da se pocne skauting po Evropskim najuglednijim fakultetima u vezi toga ko bi bio pogodan za koje mesto i da im ponudimo velike pare i mogucnost strucnog izazova u formiranju potpuno novog sistema bezbednosti jedne drzave. Isto bih inace ucinio i sa pravosudjem.

Аха.......баш си паметан, а ево и чујем да су твоји истомишљеници већ прешли на припреме за дочек окупатора... али бојим се да су и они постали пробирљиви, па вас неће "ангажовати"...


 
SUTANOVAC je SRBIN iz slobodarske TOPLICE,tacnije njegovo poreklo je iz sela Tulare na pola puta izmedju Prokuplja i Merdara.Cist SRBIN....

Poznaješ li nekoga iz Tulara?
Jesi li ikada bio tamo?

Tulare je skoro opustelo selo u kome je ostalo nešto starijih ljudi čisto da umru na svom ognjištu.

Sere mi se više od tih žutih fantomskih srpskih prezimena koja se vezuju za neke vukojebine po kojima se nagađa da li je neko odatle ili nije.
 
Prema onome sto se do sada moglo videti u medijima ,D.Sutanovac je idealno resenje za ministra MUP-a u sazivu nove Vlade Srbije. Naime,koliko je poznato javnosti on je u ranijih nekoliko saziva Skupstine Srbije bio predsednik i potpredsednik odbora za bezbednos,kao i to dok je radio u Saveznom MUP-u SRJ zavrsio je nekoliko strucnih kurseva FBI akademije iz oblasti bezbednosti,sto je sasvim dovoljno da preuzme funkciju ministra MUP-a i pocne sa resavanjem mnogih bezbedonosnih problema u Srbiji. A zbog cega D. Jocic vise nikada,e na to ne treba neki poseban komentar ,dovoljno je procitati sta su o tome rekli predstavnici EU.

:hahaha:
 
Ako je tebi prirodno da kad želiš da radiš u policiji, treba da prođeš najrigoroznije kontrole da bi bio primljen, a da ti komanduje čovek koji je obio trafiku. Možda tebi jeste, ali normalnom svetu sigurno nije. Imućan ili ne, on je obio trafiku i kao takav je nepodoban za ministra unutrašnjih poslova. U Švedskoj su našli jednoj ministarki da nije platila TV pretplatu pre 35 godina i žena je podnela ostavku...
Dušan Mihajlović je jedan običan teletabis i to onaj žuti, najgluplji.
Problem je što se u ovoj Srbiji na mesta unutrašnjih poslova postavljaju najgluplji i itime najodaniji kadar. Čim čovek ima mozga, može da misli, nije za ministra unutrašnjih. Takva je Srbija.
A o Jočiću je lepo pričao i ex generalni sekretar MUP-a Božović, baš ga nahvalio :roll:

Decko...khmkhm...........jocic NIKADA nije obio trafiku.

Imas li neki dokaz za to?ja cu ti reci da nemas niti ga mozes imati.

Nasuprot sada si pocinio delo klevete,kao i onaj koji je izneo u javnost taj podatak.
 

Back
Top