Iskustva sa neta

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
copy-paste

Šećerlemice, nadam se da mi nećeš zameriti na potezanju teme u Tvome klubu.Ako smatraš da treba izbriši je.
Neću više svraćati na Urbae.
Dugo sam razmišljala da li da uopšte načnem temu.
Ali...mislim da vredi pročitati.
Oprez je neophodan i u realnom životu, ali posebno obratite pažnju kod poznanstava na NETU.
Ima divnih osoba, ima devijantnih, prostodušnih, kao i u realu, uostalom to su iste osobe, samo net daje veći prostor za manevrisanje i hvatanje „ plena“.
„ Suluda priča „je bila samo vrh ledenog brega.
Njen bezazleniji deo.Ono što stoji iza je daleko strašnije.
Osoba je trenutno i na Poljupcu pod 4 različita nika..
Ljubav.Ljubav.Ljubav.Samo ljubav. Vera , nada i ljubav.
Strašno je to što su mu žene sa kojima je bio toliko verovale da su dozvolile da snimi ovekoveči njihov ljubavni zagrljaj.Vodjenje ljubavi.
Ne mogu ih kriviti.Verovale su mu.Kada vas neko upozna sa svojim detetom, kada prespavate u nečijoj kući, kada neko tako dobro kao on, ispira mozak svojim ženama...
Tuga.
Pitam se šta bi se desilo da su te fotografije dospele u pogrešne ruke.Čitavi filmovi.Izbrisala sam mu sve iz pošte, ali je pitanje ima li ih u svom računaru.Zašta mu služe?
Da li možda ucenjuje sa njima.Ne znam i ne interesuje me.Ali sam sačuvala originale da bih se zaštitila od njega.
Zato žene PAZITE SE.Ne samo njega.On je verovatno samojedan od mnogih.
Čovek o kome ni u bivšoj ustanovi gde je radio niko nema ni jednu lepu o njemu.
Čovek koga se kolege sa kojima radi groze.
Samo budite oprezne.
Pošto prati dešavanja u klubovima poruka i za njega:
Nemoj me terati da kopam dublje nego što jesam


p.s. tip je i na Krstarici od 2003; svake godine menja nik,
I sada je negde tu.
 
Hm bas zanimljiva tema! A koji mu je nik.....mislim nista lakse nego da ga opet promeni ali ipak bar taj vise nece moci da koristi......Ipak je jako opasno kontaktirati preko int s ljudima i sve to shvatati ozbiljno tj neozbiljno.......sa veeeelikom rezervom treba sve gledati........
A sto se tice slika ja nikom i nikad do sada nisam dala da me slika u takvim situacijama niti cu jer jednostavno nikom na ovom svetu ne verujem dovoljno da bi tako nesto uradila. Mozda sam zbog toga ...... ne znam ....... kao god hocete okarakterisite. Ja znam kakva sam ja kad se na nekog nakljutim a takvi su i svi ostali ........ Iako je ovo ocigledno neka druga situacija. I to sto ti neko kaze da je iskren.....ma nemoj i ja sma zovem se Nevenak i zivim na Ceraku!!!! Aj dkazi da nije tako.....postoji samo sansa da neko tebi neograniceno veruje.......i to je jako opsno i ostavlja veliki prostor za malverzacije!
Ako mozes jos nesto da nam ispricas o toj prici bilo bi lepo. Eto ja tebi verujem na rec;)
Poz
 
nema potrebe da vam kažem nik:)
možete verovati, ne morate
Tip uvek priča o idealu svog života Laza K Lazarević, Wagner, Betoven, vera, nada i ljubav, a LJUBAv je najveća od svih.
On traži onu jednu jedinu.
I lepo je što traži.Ali ne i način na koji traži
 
Imala sam i ja jedno zanimljivo iskustvo i to bas preko Krstarice!
Tip zanimljiv, duhovit, obrazovan...da bude sve jos manje sumnjivo, ispostavi se da je poznanik decka moje dobre drugarice, drugaricin decko nista nije lose rekao za njega, satro malo kompleksaska porodica, ali nista posebno...cak smo i kolege, isti fakultet studirali, samo je stariji par god. od mene....i da vise ne duzim, pocnemo da se zabavljamo, a lik psihopata ,ali totalni!
Patoloski ljubomoran!!!! Primera radi, skoro mi je samare nalupao, a najavio da ce ih biti ako se ponovo desi da iskljucim mobilni telefon!( inace, mobilni mi se ispraznio, pa cak i da sam ga iskljucila!!) Jos se ja pitala zasto tako dobar baja nema bar neku semu!

Posle sam se malo vise raspitivala, ljudi moji sta sam sve saznala!Svaka devojka je s njim imala taj problem, a jos se ispostavilo i da je muska sponzorusa.....eto! E sad , pamet u glavu!

I on je menjao nikove vrlo cesto, ali mi je njegov stil pisanja i komunikacije toliko prepoznatljiv, da mu promene nikova nista ne vrede!
Inace, nema ga na forumu od aprila prosle godine!
A ko se pojavi, obavesticu vas! :) :)
 
i treba. Ponekad pomislim da za takve ljude treba otvoriti stranicu sa upozorenjem.
Sreća moja te ne koristim dating sajtove, niti se upoznajem sa ljudima.On je bio slučajnost.
A pogledajte šta koristi na ICQ( inače tamo ima 8 različitih nikova ) ali mu je ovaj bio omiljeni dok mu nisam izbrisala celu listu od 280 žena !!!!!!!!!!!????
Ko je dobio zenu, dobio je ljubav u Gospoda.

I'll wait the signs to come.
I'll find a way
I will wait the time to come.
I'll find a way home.
My light shall be the moon
And my path - the ocean.
My guide the morning star
As I sail home to you.


Who then can warm my soul?
Who can quell my passion?
Out of these dreams - a boat
I will sail home to you.


Kako da ne poverujete takvom slatkišu :D
 
postojim_postojiš:
copy-paste

Šećerlemice, nadam se da mi nećeš zameriti na potezanju teme u Tvome klubu.Ako smatraš da treba izbriši je.
Neću više svraćati na Urbae.
Dugo sam razmišljala da li da uopšte načnem temu.
Ali...mislim da vredi pročitati.
Oprez je neophodan i u realnom životu, ali posebno obratite pažnju kod poznanstava na NETU.
Ima divnih osoba, ima devijantnih, prostodušnih, kao i u realu, uostalom to su iste osobe, samo net daje veći prostor za manevrisanje i hvatanje „ plena“.
„ Suluda priča „je bila samo vrh ledenog brega.
Njen bezazleniji deo.Ono što stoji iza je daleko strašnije.
Osoba je trenutno i na Poljupcu pod 4 različita nika..
Ljubav.Ljubav.Ljubav.Samo ljubav. Vera , nada i ljubav.
Strašno je to što su mu žene sa kojima je bio toliko verovale da su dozvolile da snimi ovekoveči njihov ljubavni zagrljaj.Vodjenje ljubavi.
Ne mogu ih kriviti.Verovale su mu.Kada vas neko upozna sa svojim detetom, kada prespavate u nečijoj kući, kada neko tako dobro kao on, ispira mozak svojim ženama...
Tuga.
Pitam se šta bi se desilo da su te fotografije dospele u pogrešne ruke.Čitavi filmovi.Izbrisala sam mu sve iz pošte, ali je pitanje ima li ih u svom računaru.Zašta mu služe?
Da li možda ucenjuje sa njima.Ne znam i ne interesuje me.Ali sam sačuvala originale da bih se zaštitila od njega.
Zato žene PAZITE SE.Ne samo njega.On je verovatno samojedan od mnogih.
Čovek o kome ni u bivšoj ustanovi gde je radio niko nema ni jednu lepu o njemu.
Čovek koga se kolege sa kojima radi groze.
Samo budite oprezne.
Pošto prati dešavanja u klubovima poruka i za njega:
Nemoj me terati da kopam dublje nego što jesam


p.s. tip je i na Krstarici od 2003; svake godine menja nik,
I sada je negde tu.
Nisam ja, majke mi.

postojim_postojiš:
Zato žene PAZITE SE.Ne samo njega.On je verovatno samojedan od mnogih.
Ja sam samo jedan od mnogih sa gitarom...
 
?:
jao kako si ti pametan
Sta je jagodo? Iritiram te? Istes da te malo nahranim govnima? Raspolozen sam lopatom da te tovarim.
postojim_postojiš:
Julian_Duranona, Ok greška u pravopisu :)
Jedan od mnogih iz te kategorije.
Sigurna sam da je puno onih drugih, iskrenih i dobrih :)
Od tih dobrih, nemojte se paziti, njih čuvajte, negujte i mazite
Ma jok... Ne obracam ja paznju na pravopis. Nego sam se setio jedne pesmice sa stihovima o gitari.
 
Блах, ово је тема типа: ''Ја бих да вам кажем, ал не бих да вам кажем, пржите се мало у својој радозналости! Чувајте се, ал нећу да вам кажем кога да се чувате!''

Мислииим....
 
Hellen:
Блах, ово је тема типа: ''Ја бих да вам кажем, ал не бих да вам кажем, пржите се мало у својој радозналости! Чувајте се, ал нећу да вам кажем кога да се чувате!''

Мислииим....

Ako si pročitala temu, i ako si se " srela" sa tipom na netu znaćeš i bez nika.Uostalom on toliko menja nikove da više ni sam ne zna ko je i šta je.
 
BAs sam to ja htela da kazem Hellen.....u cemu je fora.....upozorenje da bi bilo bla bla truc......cemu sluzi ova tema ako ne kazes nikove koje je koristio i zasto neces da ih otkrijes.....branis ga??? Da bi sto vise ljudi mogao da zezne svasta! Meni je tih napaljenih i prepotentnih vec puna kapa ....... i tog nevaspiranog obracanja i seljaka na sve strane.....meni su se bar smucili i ne pada mi napamet da nekom lecim ego ........ a cini mi se da se preko neta samo to moze dobiti hrana za ego a retko ces nanunjusiti nesto drugo .
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top