Igla u plastu sena...

  • Začetnik teme Butterflies And Hurricane
  • Datum pokretanja
Butterflies And Hurricane:
Slobodni ste. Mastate o pravom/pravoj...

Da li mislite da je pronalazenje odgovarajuce osobe moze da se opise kao "pronalazenje igle u plastu sena", ili posmatrate situaciju na malo pozitivniji nacin i cekate da naidje neko ko bi imao dovoljno potencijala, a zatim kada naidje takav/takva uzimate "materijal"...i krecete da pravite svoje "umetnicko delo"?

Receno mozda pomalo metaforicno , ali verujem da smo se razumeli... :)

Prihvati muškarce onakvima kakvi jesu i upusti se u rizik s nekime ko ti se svidi na prvu...sve ostalo su priče...
 
Pipi Langstrumpf:
Znam ja jedno mesto gde ima puno finih momaka. I super muzika, ako volis bluz.

Yeap...Josh samo da uspem da pokupim svoje "udate" drugarice...shto ce biti verovatno nemoguce...itd...ma ljudi opushteno...
Ipak ja trazim neshto malo vishe od tipa koji bi me startovao u nekom klubu, zato i ne izlazim...
 
Butterflies And Hurricane:
Slobodni ste. Mastate o pravom/pravoj...

Da li mislite da je pronalazenje odgovarajuce osobe moze da se opise kao "pronalazenje igle u plastu sena", ili posmatrate situaciju na malo pozitivniji nacin i cekate da naidje neko ko bi imao dovoljno potencijala, a zatim kada naidje takav/takva uzimate "materijal"...i krecete da pravite svoje "umetnicko delo"?

Receno mozda pomalo metaforicno , ali verujem da smo se razumeli... :)

posto sam na neki nacin kumovala temi red je i da kazem nesto...
ma nije to tako crno...ta metafora... :D
pravi moze biti svaki/a, samo ako znas sta zelis... ;) he, velike li mudrosti...
hocem da kazem da nam danas neko moze biti pravi, a vec sutra "krivi"...takav zivot...jbg :D
 
Butterflies And Hurricane:
...i cekate da naidje neko ko bi imao dovoljno potencijala, a zatim kada naidje takav/takva uzimate "materijal"...i krecete da pravite svoje "umetnicko delo"?
zasto ljudi uvek odaberu partnera koga posle zele 'oblikovati' po svom ukusu... vecina ljudi je vec formisanih licnosti koje mogu donekle da se prilagode ali menjaju?! hmmm... you can't teach an old dog a new trick...

iskreno mislim da je to opsta preokupacija narocito kod zena... muskarci nisu mala deca nit nase igracke, pa da ih oblacimo u teget plavo jer im lepo stoji, da ih cesljamo na levo jer mu na desnoj pada pramen u oci itd...

bezglavo trcanje u neke relacije cisto da se izbegne osecaj samoce je glupo... umesto da uhvatite "bilokoga" pa posle pravite vlastitu skulpturu po idealima iz vase glave - pametnije je traziti osobu cije mane vam ne smetaju toliko - ne postoji Mr. Perfect a ni ne mozes ga napraviti!
 
Butterflies And Hurricane:
Slobodni ste. Mastate o pravom/pravoj...

Da li mislite da je pronalazenje odgovarajuce osobe moze da se opise kao "pronalazenje igle u plastu sena", ili posmatrate situaciju na malo pozitivniji nacin i cekate da naidje neko ko bi imao dovoljno potencijala, a zatim kada naidje takav/takva uzimate "materijal"...i krecete da pravite svoje "umetnicko delo"?

Receno mozda pomalo metaforicno , ali verujem da smo se razumeli... :)
šta ti sve zoveš metaforom :P

Plastično dočaravanje onoga što želiš reći svrstava te u rijetke forumske cvećke, te magnetiše u izazovu da se pročačka kakav intimizirajući link s tobom.

Moje skromno mnenije, od juče bezazleno kao švalerski atak na ma koga s Foruma, pa i tebe ;) 8-)
 
Konstantin79:
Ja sam već pronašao pravu...Tj. ona je pronašla mene :D I to na ulici...
Ja sam radio u ulici gde je ona živela, pa smo se sretali svakodnevno, počelo je sa ćao-ćao, a onda mi je jedan dan ona prišla i rekla da mi da sam jako sladak i da nije mogla da se uzdrži da mi to ne kaže....i tako je počelo....i traje do dana današnjeg...i to sa velikim uspehom bez nekih velikih prekrajanja, samo sa malim prilagođavanjem i tolerancijom...i to je to! :-D
Nema tu šta da se traži, to jednostavno naiđe kad se najmanje nadaš, iako to zvuči kao kliše, kod mene je potpuno tačno! Pozz

Ovo ne da je u suprotnosti sa onim što zaključuje konstantin , da pomislim da čovek iznosi broj IQ u nastavku , a ne godište....

Tražila je ona, pogodilo se, on polu flegma....skoro dogmata... Nema šta tu da se traži!!!! Pa da ona nije tražila i imala inicijativu , kad bi ovaj lemur nešto po tom pitanju učinio?


I onda bi umesto lepe priče bila BASOva , o novosadjankama, o glupačama koje nemaju pojma , a on se ubi od truda....
 

Back
Top